Hk dan nasıl alışveriş yapabilirim

İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar hk dan sipariş vermek istiyorum ama ödeme sırasında direkt paypala yönlendiriyor kartla ödeme yapılıyormu bilgisi olan yol gösterebilirmi formda biraz araştırdım bulamadım yada gözden kaçırdım :saygilar:

Fatih, ürünü sepete ekledikten sonra (Step 1) CONTINUE tıklıyorsun adres bilgilerin çıkıyor (Step 2), tekrar CONTINUE tıklıyorsun (Step 3) açılan sayfada hem shipping seçeneği var altta da Payment Type var Credit Card (No Paypal) ı tıklayacaksın ve en alttaki I agree to HobbyKing's terms and conditions and safety warning 'i tıklayıp CONTINUE devam.

Abi çıkmıyor

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben mobil den değil webden giriyorum H.K. ya, web den deneseniz haledersiniz.

Tamamdır abi mobilden olmuyormuş teşekkür ederim ilgine :saygilar:

Fatih,sonucu da paylaşırsan seviniriz.Ben de birşeyler almak istiyorum.Bakalım kredi kartı ile nasıl olacak ? :rolleyes:

Selamlar, paypal kapandıktan sonra epey alışveriş yaptım Hobbyking'ten. Sanal kart da kullanmıyorum. Şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım..

Ürünleri sepete ekleyip ödeme sayfasında iptal edince hk sayfasında o sipariş unpaid olarak gözüküyor. Sonradan o unpaid e tıklayıp ödeme yapmak isteyince direk paypal dan ödeme sayfası açılıyor. Ama sepete ekledikten sonra sırayla gidince kredi kartı ile ödeme yapılıyor.

Bildiğiniz gibi hk da ürünün sayfasında bekledikçe biraz indirim geliyor. Ben 5 dolarlık indirim kazanmıştım ininal kart ile ödeme yapacaktım kart komisyon kestiği için karttaki bakiye yetmemişti sipariş iptal olmuştu. Karta para yüklendikten sonra unpaidden ödeme yapmak istedim direk paypal sayfası açıldı. Paypalsiz ödeme yapılmiyordu orda. O indirimde tekrar gelmemişti. Başka pc den indirimi tekrar kazınıp komisyonu parasını çıkartmıştım :D