Hobiye bir süre ara :)

arda

Kıdemli Uye
Sevgili abilerim ve kardeşlerim ,

Vatani görevim dolayısıyla hobiye bir süre ara veriyorum.Bu yaz uçuş sezonunu kaçırmadan gelicem inşallah.:) Tabi imkan dahilinde forumu takip etmeye ve yazmaya çalışacağım.Tahmini gidiş tarihim 3 -7 şubat arası fakat aklımdayken vedalaşmak istedim.:)

Bu zamana kadar fazlaca forum tecrübem oldu fakat bu forumda bulduğum sicak ve samimi ortamı hiç bir yerde yakalayamadım.Herkese mutlu , sağlıklı günler ve bol keyifli uçuşlar diliyorum.Hakkınızı helal edin.

Ayrıca tüm askere gidecek arkadaşlara şimdiden hayırlı teskereler dilerim.

Acemi Birliği: 23 ÜNCÜ MOT.P.TÜM.23 ÜNCÜ MOT.P.A. KH. VE KH.HİZ.BL. / İSTANBUL KARTAL / İSTANBUL
Usta Birliği : 23 ÜNCÜ MOT.P.TÜM.23 ÜNCÜ MOT.P.A.3 ÜNCÜ MOT.P.TB. KH. VE KH.DES.BL. / İSTANBUL KARTAL / İSTANBUL

Güncel durum : Dönüş yapıldı. :bravo:

Yav be demek sira sana geldi Arda :) Insallah rahat ve guzel bir askerlik gecirir ve tez zamanda bitirip geri donersin %p

Ara ara firsat bulup bizlere kuranin nereye çıktığını bildirirsen seviniriz, kim bilir belki bir üyemizin seni ziyaret etme imkani olabilir ;)

Bizden tarafa varsa bir hakkimiz helal olsun. Sen de degerli paylasim ve katkilarin icin hakkini helal et. Insallah döndüğünde kaldığımız yerden aynen devam ederiz :RCKolik:

Arda bey hayırlı teskereler %p

Arda kardeşim şimdiden hayırlı teskereler. :bravo:
Hayatın boyunca unutmayacağın ve para pulla asla sağlayamayacağın bir ortama gireceksin, çok önemli bir hayat tecrübesi bence. :)
Bitip döndüğünce ne kadar çabuk bittiğine inanamayacaksın.

Bizi haberdar edersen gelişmelerden seviniriz. Yolun hep açık olsun. :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yav be demek sira sana geldi Arda :) Insallah rahat ve guzel bir askerlik gecirir ve tez zamanda bitirip geri donersin %p

Ara ara firsat bulup bizlere kuranin nereye çıktığını bildirirsen seviniriz, kim bilir belki bir üyemizin seni ziyaret etme imkani olabilir ;)

Bizden tarafa varsa bir hakkimiz helal olsun. Sen de degerli paylasim ve katkilarin icin hakkini helal et. Insallah döndüğünde kaldığımız yerden aynen devam ederiz :RCKolik:

Benden tarafa varsa helal olsun abi. İyi dileklerin için çok teşekkürler :D İlk mesaja ekliyorum kura sonucunu.

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Arda bey hayırlı teskereler %p

Çok teşekkürler.

Türker Akgün' Alıntı:
Arda kardeşim şimdiden hayırlı teskereler. :bravo:
Hayatın boyunca unutmayacağın ve para pulla asla sağlayamayacağın bir ortama gireceksin, çok önemli bir hayat tecrübesi bence. :)
Bitip döndüğünce ne kadar çabuk bittiğine inanamayacaksın.

Bizi haberdar edersen gelişmelerden seviniriz. Yolun hep açık olsun. :halay:

Çok teşekkürler abi. Haberdar etmeye çalışacağım.:)

hayırlı tezkereler arda

Arda kardesim hayirli teskereler diliyorum. Simdiden yapacagin hizmetler icin camiamiz adina tesekkur ederim. Bizden yana da helal olsun. :saygilar:

Arda kardeşim , vatan ve milletimiz için hayırlı olsun , Allah bir an önce sevdiklerine kavuştursun diyorum.
Askerlik, bir Türk gencinin, ergenlikten, sorumluluk sahibi olgun bir delikanlılığa geçişteki en önemli basamak olduğu ve ilerdeki yaşamında pek çok olumlu katkıları olduğunu yaşayınca anlayacaksın.
Dağların ,taşların sahipsiz olmadığını, aslında biz geceleri huzur içinde yatarken , birilerinin bizim güvenimiz için kar,kış,soğuk,yağmur demeden , sürekli nöbette olduğunu göreceksin.
Anne , baba ,kardeşlerinin,sıcak aile ortamının, sabah fırından aldığın dumanı üstünde tüten , mis kokulu ekmeğin, annenin arada nazlanarak istemeden de yediğin o müthiş lezzetli yemeklerinin, evinin,sıcak yatağının , arkadaşlarının,dostlarının, memleketinin, velhasılı hayatına anlam veren , aslında her gün gördüğün için kıymetini bilemediğin ,ancak uzak kalınca gerçek değerlerini , gerçekten anlayacağın tüm kutsal değerlerin, farkına daha da güzel varacaksın....Peygamber ocağının kutsallığına, gerçek dostluklara, kimi zaman hüzne kimi zamanda sevince , daha bir coşkulu daha bir içten şahit olacaksın.
Güle güle git, güle güle gel.....Biz Allah ömür verirse yine burada selamlaşıp, halimizi hatrımızı hobi bahanesi altında, yine soruyor olacağız.Sayılı gün tez geçer , çok uzattığım için özür diliyor, tekrardan , Allah sevdiklerine kavuştursun diyorum.......
En büyük asker ! bizim asker !..... :bravo: :halay: :halay: :saygilar:

Haşim YILMAZ' Alıntı:
Arda kardesim hayirli teskereler diliyorum. Simdiden yapacagin hizmetler icin camiamiz adina tesekkur ederim. Bizden yana da helal olsun. :saygilar:

Çok teşekkürler. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Arda kardeşim , vatan ve milletimiz için hayırlı olsun , Allah bir an önce sevdiklerine kavuştursun diyorum.
Askerlik, bir Türk gencinin, ergenlikten, sorumluluk sahibi olgun bir delikanlılığa geçişteki en önemli basamak olduğu ve ilerdeki yaşamında pek çok olumlu katkıları olduğunu yaşayınca anlayacaksın.
Dağların ,taşların sahipsiz olmadığını, aslında biz geceleri huzur içinde yatarken , birilerinin bizim güvenimiz için kar,kış,soğuk,yağmur demeden , sürekli nöbette olduğunu göreceksin.
Anne , baba ,kardeşlerinin,sıcak aile ortamının, sabah fırından aldığın dumanı üstünde tüten , mis kokulu ekmeğin, annenin arada nazlanarak istemeden de yediğin o müthiş lezzetli yemeklerinin, evinin,sıcak yatağının , arkadaşlarının,dostlarının, memleketinin, velhasılı hayatına anlam veren , aslında her gün gördüğün için kıymetini bilemediğin ,ancak uzak kalınca gerçek değerlerini , gerçekten anlayacağın tüm kutsal değerlerin, farkına daha da güzel varacaksın....Peygamber ocağının kutsallığına, gerçek dostluklara, kimi zaman hüzne kimi zamanda sevince , daha bir coşkulu daha bir içten şahit olacaksın.
Güle güle git, güle güle gel.....Biz Allah ömür verirse yine burada selamlaşıp, halimizi hatrımızı hobi bahanesi altında, yine soruyor olacağız.Sayılı gün tez geçer , çok uzattığım için özür diliyor, tekrardan , Allah sevdiklerine kavuştursun diyorum.......
En büyük asker ! bizim asker !..... :bravo: :halay: :halay: :saygilar:

Abicim değerli satıların için yürekten teşekkür ederim.. :bravo: :saygilar:

Hayırlı teskereler Arda, güle güle git, güle güle gel kardeşim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arda hayırlı tezkereler kardeşim. bizim buralara geliyormuşsun :D izin günlerinde uçmaya gelirsin artık :D

Tezer KILIÇ' Alıntı:
Hayırlı teskereler Arda, güle güle git, güle güle gel kardeşim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok Teşekkürler.:)

Mesut AKIN' Alıntı:
Arda hayırlı tezkereler kardeşim. bizim buralara geliyormuşsun :D izin günlerinde uçmaya gelirsin artık :D

Sağol abi :) Aynen acemiliği atlatıyım katılırım sizin ekibe. :halay: