Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar.. Kırımsız uçuşlar.. :saygilar:

Herkese değerli yorumları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, bu hafta bir süprizimiz olacak inşallah ayrı paylaşırım [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatih cebir' Alıntı:
Herkese değerli yorumları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, bu hafta bir süprizimiz olacak inşallah ayrı paylaşırım [emoji4]
Ben tahmin ediyorum ama söylemem :laugh: ;D

Merak ettim simdi ama [emoji1] ellerinize saglik arkadaslar, ozledik valla

Çok güzel buluşma olmuş, özlemişiz arkadaşlar. :thumbup:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler, Allah keyfinizi bozmasın :)

Cem abi nin model nerelerde ? (Video açamıyorum iş yerinde eğer video da ise)

Şafak, Fatih paraya kıyıp iyi bir kamera almadığı için benim kallavi model ufak çıkıyor normal olarak sıkıntı bu :lol: ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Cem abi, yapıştır artık pilot tr den bi 380, hazır kampanya da var, hiç uğraşma yurtdışı falan :)

Rasim, senin yorum Fatih hemen beğenmiş gördüğün üzere :) aldıracak bana model kafaya koydu.
380 değil de son buluşmada Fatih'in 570 i kullandım biraz Allah sonumu hayretsin gidişat fena ;) :lol:

fatih cebir' Alıntı:
Uzun bir aradan sonra bu hafta sahaya çıkma şansı bulduk çok şükür. Yanlız hava çok sıcak ve fazla nemli idi o yüzden sabah erkenden sahada olup, öğleden sonra ayrıldık. Güzel keyifli bir buluşma oldu pasımızı da atmış olduk.Herkese hayırlı bol kazançlı haftalar diliyorum :saygilar: :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videolarımız gelsin bakalım :halay: :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fatih ne uçtun be kardeşim, izlemesi gerçekten çoook keyifliydi :agreed:

Bu hafta yine sancaktepe team olarak güzel ve keyifli bir buluşma gerçekleştirdik.Çok fazla uçuşlar yaptık yani günün sonunda pert olduk diyebilirim uçuş yapmaktan :D

Bu hafta ki süprizimizi de yaptık, çok süpriz yapamadık gerçi açığa vurduk kendimizi Mehmet abinin yardımlarıyla ;D Mustafa atabek kardeşimiz dış görevinden döndü ve hızlı bir şekilde uçuşlara başladı artık uçuşlar biraz daha hız alır.Tekrar burdan bir vesile ile Mustafa kardeşimize hoşgeldin diyorum. :saygilar:

Günün özeti:

Keyifli bir gün oldu, yanlız erkan abi için biraz şansı yolunda gitmeyen bir gün oldu. 500L setup yaptık herşey çok güzel falan modeli kaldırdım madein için, ıdle 2 geçtim kuyruk ilk güZel tuttu sonrasında hızla model etrafında dönmeye başladı. Neyseki soguk kanlı olmayı başardım, motor devri iyice yavaşlayana kadar havada tutmayı sağladım ve kırımsız modeli indirmeyi başardık çok şükür. Kuyruk servosu gitmiş arkadaşlar, neyseki model kırılmadı %pSonrasında erkan abi 600 ile uçuş yapmaya başladı ve oldu ise model birden yere çakıldı, neyseki sadece iniş takım ayakları kırıldı.Neyseki bu maceralardan sonra fazla bir kırım raporumuz çıkmadı bu günüde böyle atlattık.

fotolar gelsin

Öncelikle Mustafa kardeşimize yeniden hoşgeldin diyoruz. Kendisini ve uçuşlarını özlemiştik. Aradan 6 aydan fazla geçmesine rağmen hızlı bir şekilde sahalara geri dönüş yapacağı bugün ki uçuşlarından belli oluyor :thumbup:

Bu arada süprizi biraz deşifre ettiğim için tekrar kusura bakmayın arkadaşlar :-\

Fatih sen yine rahat ve güzel uçuşlar yapmışsın ellerine sağlık. En önemlisi de gördüğüm kadarı ile artık 700'de de rahatlamışsın. Maşallah 04:00 dak resmen paller çimlere değmiş. :hoppa:

Erkan'a da öncelikle kırım için geçmiş olsun diyelim. Allahtan hasar az. Fakat benim anlamadığım ne olduğu da kuyruk öyle birden hızla döndü :rolleyes: Yanlış komut ve oryantasyon kaybı mı oldu acaba ?

Son olarak da görseller ve bolca video için teşekkür ederiz arkadaşlar :thumbup: Bu haftayı benim gibi uçuş anlamında pas geçenler için sabah sabah güzel bir süpriz oldu :yuppi:

Mustafa abi sahalara tekrar hoş geldin, uzun süre olmuştu :halay:

Sancaktepe ekibinde keyifler yerinde gözüküyor, yine çok güzel buluşma yapılmış. :thumbup:

Fatih abi, Mehmet abiye katılıyorum 700 ile daha rahat uçmaya başlamışsın. Yaz başından bu yana baya fark gördüm :bravo:

Erkan abiye de kırımlar için geçmiş olsun :(

Ellerinize sağlık arkadaşlar ,görseller için teşekkürler. :bravo:
Mustafa aramıza tekrardan hoşgeldin. :saygilar:
Erkan abi senin için biraz şanssız bir gün olmuş ama kırımın büyük olmaması sevindirici, geçmiş olsun. :saygilar:

Mustafa hoşgeldin, sefa geldin. :hoppa: :halay:

Ekip tamamlanmış oldu, uçuşlar hız kesmeden devam eder inşallah. :RCKolik:

Erkan abiyede geçmiş olsun, neyseki fazla bir hasar olmamış....

Görseller şahane, elinize sağlık. :yuppi: :thumbup:

Elinize sağlık arkadaşlar :thumbup:
Erkan beyin modele çok üzüldüm,kendisine çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum :( Kırımın sebebini bulabilirse paylaşmasını rica ederim.

Hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim tahminim pil connectörü çıkmış o yüzden neyseki modelde sadece skid kırıldı buna şükür saygılar. :RCKolik:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi