Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Elinize sağlık arkadaşlar. :bravo:

Tam " Adamlara bak akşam vakti gelince mangalı yakmışlar " diyecektim ki kadraja goblin girdi. :lollol: :lol: :lol:

Goblin sıcaktan közleme olmuş Ediz vermiş fanı. :D

Fatih kırmızı şeytandan nazar çıkmış, neyseki sorun olmaması güzel lehimden sonra uçtu mu tekrar ?

Cem abiye diyecek birşey bulamıyorum :eek: o paraya bir 380 toplanmaz mıydı :'( Fatih epey baskı yapıyor ama biraz daha yüklenmek lazım sanki. :laugh:

Şaka bir tarafa Cem abinin modeli de hayırlı olsun elbette, bir renktir sonuçta. :thumbup:

Tişörtler yakıyor. :RCKolik:

Elinize sağlık arkadaşlar buluşmalar hep güzel :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık abiler yaz aylarında buluşmak iyi cesaret ;D

Model yelleme fikri güzel, bende ufak bir fan buldum powerbank'a bağlıyorum motor ve ESC'yi soğutuyorum :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ellerinize sağlık arkadaslar :bravo: Ramazan sonrası buluşmalar kaldığı yerden tam gaz devam ediyor anlaşılan :halay:

Ediz ve Erkan'ın Yeni tisortleri yakıyor valla :D

Videoların hepsini henüz izleme vaktim olmadı ama son videodaki Heli'yi Sogutma seklini tuttum, süper fikir icin Ediz'i tebrik ederim :lol:

Bu arada Cem'i kınıyorum :D Helici adamın araba ile ne isi olur ya :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sıkıntı yok heli de devam ;)

Gorseller icin eline emegine saglik fatih abi .

Aksam vakti yaklasinca hava da kararmadan modeli hizlica sogutup ucalim dedik :)
Ufak bi usb falan alicam modeli hizli sogutur arta kalanlarda da bizi sogutur [emoji23]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sonunda tum videoları keyifle izlemeye fırsatım oldu. Gerçekten çok keyifli videolar olmus :bravo: kendim ucmus kadar zevk aldım. Emeği geçenlere tekrar tesekkur ederiz :RCKolik:

Fatih dediğin gibi Cem'i aylarca nakıs gibi işleyerek sonunda bir model aldırmışsınız :bravo: Ama bir de model doğru oluşaymış tadından yenmezmiş :lollol: şaka bir yana yeni model hayırlı olsun Cem.

Fatih sana da geçmiş olsun. Allahtan hasar olmadan atlatmışsın. Büyük ihtimal motor konnektorunde soguk Lehim olmustur diye düşünüyorum.

Ediz ellerine sağlık kardesim. Kulaklarımızın pasını almış oldun. Bu arada Piro tictoc ayak seslerini duymaya başladık :bravo:

Erkan senin de ellerine sağlık. Modele düz yönde tam hamiyetli sağlamışsın :halay: Sanki yavaş yavaş ters uçuşa başlama zamanı gelmis gibi hissediyorum, ne dersin ?

Pistin en uygun yerini boya ile işaretlemek bence de süper bir fikir. Çünkü alanın bazı noktaları model inişi icin gerçekten risk teşkil edebilecek kadar çukurlu.

Fatih senin özellikle half Piro girişlerindeki çift kuyruk çevirmeni ve ayni şekilde çıkışlardaki bolca kuyruk çevirmeyi cok beğenilirim :bravo: Ben henüz tam istedigim gibi yapamıyorum ama senin uçuşların fikir veriyor güzel oluyor :D

Bu arada bu sıcakta benim 570 esc ve pilleri de yavaş yavaş ısınmaya başladı ki bence de normal. Bu kadar sıcakta uçarken bu kadar ısınacak doğal olarak diye düşünüyorum.

Sahada Leh'im ısının de keyfi başka oluyor canim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tesekkurler mehmet abi , biraz daha yatirip oyle yapmam lazim pekistirmem lazim pirotictoc u , bu ilk denenmemdi zamanla cok net bir sekilde oturur kanisindayim bende .

Abi priflip rahat yapmak icin hafl piro gecislerinde cikislarinda bolca kuyruk cevirmek , piroflipde isi cok daha kolaylastiriyor daha net bir oryantasyon icin buyuk fayda sagliyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler Mehmet abi güzel yorumlarınız için,kendimce fazla risk almadan alan turu atarak yavaş yavaş kendimi geliştirmeye çalışıyorum
Saygılar:..RcKolik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uzun bir aradan sonra bu hafta sahaya çıkma şansı bulduk çok şükür. Yanlız hava çok sıcak ve fazla nemli idi o yüzden sabah erkenden sahada olup, öğleden sonra ayrıldık. Güzel keyifli bir buluşma oldu pasımızı da atmış olduk.Herkese hayırlı bol kazançlı haftalar diliyorum :saygilar: :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videolarımız gelsin bakalım :halay: :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşım için teşekkürler, Allah keyfinizi bozmasın :)

Cem abi nin model nerelerde ? (Video açamıyorum iş yerinde eğer video da ise)

Harikasınız fatih abi, 380 de artık sahanın tozunu almaya başlamış [emoji7]

Bende Sancaktepe ekibi nerede diyordum, sonunda buluşma yapılmış :D

Cem abi, yapıştır artık pilot tr den bi 380, hazır kampanya da var, hiç uğraşma yurtdışı falan :)

Bu hafta buluşmalar fora maşallah :) keyfiniz daim olsun harikasınız arkadaşlar iyi haftalar kırımsız uçuşlar :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sancaktepe Team ve buluşmaları özlemiştik doğrusu :thumbup: Nerede ıse 3 aydır buluşma olmuyordu :-\ Çok şükür sahalara döndünüz :halay:

Goblin sıra sıra ne güzel dizilmişler öyle, maşallah diyelim de nazar değmesin :yuppi:

Uçuşlar şahane %p sanki hiç ara vermemiş gibisiniz arkadaşlar, helal olsun :bravo:

380 sesi de abilerini aratmayacak cinsten maşallah :D