JR FORZA 450 ERHAN YILMAZ MAIDEN

Ynt: JR FORZA 450 ERHAN YILMAZ MAIDEN

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Erhan tebrikler modelin madien uçuşu gayet başarılı...
Ayrıca bu ne hız kardeşim dün model geldi bugün madien Maşallah maşallah %p
Yok valla Kurması basit. Adamlar herşeyi hazır göndermişler.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Yok valla Kurması basit. Adamlar herşeyi hazır göndermişler.
Bugun Kelaynak gittik galiba erhan %p Yok mu yeni videomuz :rolleyes:

ABİ ŞİMDİ EKLİYOEUM YAKLAŞIK 5-6 VİDEO ÇEKTİ KAYINBRADER. KELAYNAK KELAYNAK OLALI BÖYŞE UÇUŞ GÖRMEDİ.

Erhan yine her zamanki gibi sürat konusunda 1.'liği kimseye kaptırmadan. :thumbup:

Süper bir maiden olmuş ve performans dudak uçuklatacak cinsten. :halay:

O kadar zor tuttum kendimi şu modelden almamak için ama sizde resmen bana eziyet ediyorsunuz, ayıptır yapmayın böyle. :'( :lol: :lol:

Model sana ve tüm Forza Team'e hayırlı uğurlu olsun, paller hiç yere değmesin inşallah. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan yine her zamanki gibi sürat konusunda 1.'liği kimseye kaptırmadan. [emoji106]

Süper bir maiden olmuş ve performans dudak uçuklatacak cinsten. :halay:

O kadar zor tuttum kendimi şu modelden almamak için ama sizde resmen bana eziyet ediyorsunuz, ayıptır yapmayın böyle. :'( :lol: :lol:

Model sana ve tüm Forza Team'e hayırlı uğurlu olsun, paller hiç yere değmesin inşallah. :RCKolik:
Türker abi asrın hatasını yapıyosun, demedi deme. Bu fiyata bu Model. Ne diim. [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Bu gazla yarın birgün iki tane birden meşhur ofis masaüstü unboxing videosu görürseniz şaşırmayın emi arkadaşlar.......... :evil: :lol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bu gazla yarın birgün iki tane birden meşhur ofis masaüstü unboxing videosu görürseniz şaşırmayın emi arkadaşlar.......... :evil: :lol:
olur mu olur valla.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Olurdu valla olmasına da Gaui X3'ün benim hatun üzerindeki etkisi henüz sönümlenmedi. :laugh:

Yeni bir sipariş için güvenli duruş mesafesi sağlanamıyor hala arkadaşlar. Biliyorsunuz önce güvenlik. :lollol: :lol: :lol:

Erhan tebrikler :saygilar:

Forumda bir kaç gündür aktif olamadım işlerim dolayısıyla konuları biraz kaçırdım. :(

Ama bu model ile senden daha nice güzel uçuşlar görücez belli ki. Eline sağlık. :agreed: :agreed:

Kardeşim eline sağlık model yakışıklı ve sağlam :)
Benim yavruda gelse de vursam kırbacı ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Erhan tebrikler :saygilar:

Forumda bir kaç gündür aktif olamadım işlerim dolayısıyla konuları biraz kaçırdım. :(

Ama bu model ile senden daha nice güzel uçuşlar görücez belli ki. Eline sağlık. :agreed: :agreed:
Arda aynen bende diyorum hiç sesi çıkmadı acaba videoları beğenmedi mi. Diye. [emoji12] [emoji12]

Çok sağol teşekkürler. Temennilerin için. Bu arada 600 bakımdan çıktı mı. Hiç Video yok[emoji24]

Usame BATTAL' Alıntı:
Kardeşim eline sağlık model yakışıklı ve sağlam :)
Benim yavruda gelse de vursam kırbacı ;D
Baddal sana özel kutuya kırbaç da koyacaklarmış. Kurban darbeleriyle terbiye edeceksin galiba. [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48]

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Baddal sana özel kutuya kırbaç da koyacaklarmış. Kurban darbeleriyle terbiye edeceksin galiba. [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48]
Nedense şu resim aklıma geldi :lollol: :lol: :lol:

Tam uymuş valla.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Arda aynen bende diyorum hiç sesi çıkmadı acaba videoları beğenmedi mi. Diye. [emoji12] [emoji12]

Çok sağol teşekkürler. Temennilerin için. Bu arada 600 bakımdan çıktı mı. Hiç Video yok[emoji24]

Olurmu kardeşim tam tersi cesaretin için kutlarım. İlk uçuşta döktürmeye başlamışsın. :)

600 konusunda , 4 yıldır modelciyim böyle aksilik görmedim.:D Ama hakkını teslim edeyim 1 buçuk senedir en ufak bir şey değiştirmemiştim. :laugh:

Kuyruk dişlilerinde zamanla aşınma oluşmuş hazır onlarıda elden geçireyim dedim.v2 dişli aldım oda one way bearing şafta uymuyor haliyle. Neyse pillerle beraber alıcam fastlandan gene.Tavsiyene uyup bende yüksek c pil almak istiyorum. :thumbup: