[Kampanya]: Fastlad Haftanın Indirimli Ürünü

Fastlad'den yakın zamanda alışveriş yapmayı düşünen arkadaş varsa; bana mesaj atabilir mi?

2.5 dolarlık, yükte hafif (tüy kadar) bir parça var almam gereken ve yakın zamanda sipariş görünmüyor. Sipariş verecek arkadaş paketine eklerse memnun olacağım :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Fastlad'den yakın zamanda alışveriş yapmayı düşünen arkadaş varsa; bana mesaj atabilir mi?

2.5 dolarlık, yükte hafif (tüy kadar) bir parça var almam gereken ve yakın zamanda sipariş görünmüyor. Sipariş verecek arkadaş paketine eklerse memnun olacağım :)

Ben belki verebilirim, sipariş verecek olursam haber veririm, mesaj atarım %p

Servoların tanesi 30 dolar... Mini servo, hızı torku güzel... Discontinued bir ürün fastlad için, alacak arkadaşlar dişlisini yedeğini nerden bulurum diye de bi baksın.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benim de almam gereken birkaç poundluk parça var. Şipariş verecek olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Fastlad bargain bin'lerdeki ürünlerde zaten indirimli olan fiyatlar üzerinden ekstra %60 indirim var. (%50 gibi göründüğüne bakmayın, bize kullanıcı girişi yapınca 60 olarak etkiyor)

2.99 üzeri olan ürünlerin sayfasına gidip, fiyata göre pahalıdan ucuza sıralama yaparsanız, çer çöpleri arka sayfalara kolayca itebilirsiniz. Çoğu şeyler hızla tükeniyor ama hala işe yarar şeyler kalmış olabilir. İndirim etkileyici :)

Rasim, akşam akşam 76 pound masrafa soktun beni ;D

Bu 76 poundun 16 sı kargo bile olsa, 60 pound alışveriş demek ki, bu da gerçekte indirim olmasa 150 poundluk ürüne işaret eder :D Bence kardasın Tevfik abi :)

Ben de aldım 58 pound kadar bişeyler ama hem scorpion motora hem bi takım pallere üzüldüm... Sepet oluşturmaya çalışırken zaman kaybettik :laugh:

kargo 10 pound , birkaç adet de indirimsiz ürün aldım toplamda 82.48 pound indirim aldım. Teşekkür ederim. :saygilar:

ben de birkaç yedek parça aldım haftasonu. sırf verdiğim kargoya değsin diye birkaç parça daha ekledim. keşke o zaman da bu indirim olsaydı. belki başka bir şeyler de eklerdim.
bu arada Fastladde hangi kargoyu seçiyorsunuz genelde. Benim son siparişim için çok büyük olmasa da 20 pound kargo ödedim. erken gelmesi içim.

Ben birşey bulamadım, insan pillere de koyar böyle güzel indirimleri :lollol:
Şu fastlad neden spirit satmıyor acaba?

3S ve 6S için kolay değil :) Arz talep... (gerçi thunder power 3s 2250 de vardı, tükendi..)

Onun dışında aramızdan pil almış arkadaşlar olabilir :rolleyes: :laugh: (ben değil)

Skookum 540 clear için indirim çok cazip. 140 liraya falan geliyor, yeşildi stok, sarı olmuş :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
3S ve 6S için kolay değil :) Arz talep... (gerçi thunder power 3s 2250 de vardı, tükendi..)

Onun dışında aramızdan pil almış arkadaşlar olabilir :rolleyes: :laugh: (ben değil)

Skookum 540 clear için indirim çok cazip. 140 liraya falan geliyor, yeşildi stok, sarı olmuş :)

Millet harbiden abanmış zaten, baktım kalmamış birşey :eek:

Kaptık cok şükür bir çift 4400mah 7s 70c Thunder pillerimizi :halay: Tekrardan teşekkurler kardeşim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla nasıl oldu anlamadım, fena mal kaptım aradan :D WSR motoru ve nicedir gözüm olan palleri şöyle mi böyle mi derken kaçırdık, neyse sağlık olsun :D

Rasim Öztürk' Alıntı:

Skookum da bitmiş, oysa yemyeşil duruyordu :D Millet bu günleri beklemiş...