[Kampanya]: Fastlad Haftanın Indirimli Ürünü

180 cfx için stokta olan son 3 adet Xtreme Productions 50C pili kaptım. :)

Rasim paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Bana yaramadı çok bakındım ama. ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Rasim paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Bana yaramadı çok bakındım ama. ;D
Ben de birsey kapamadım, saflığıma yanıyorum, jeton baya sonra düştü çünkü, ilk baktığımda yazan fiyatlar olarak anladım, sonra kuponu anlayınca stoklar erimişti bile, benim işime yaramayacak ürünler kalmış :'(

Kağan Kazancı' Alıntı:
Ben de birsey kapamadım, saflığıma yanıyorum, jeton baya sonra düştü çünkü, ilk baktığımda yazan fiyatlar olarak anladım, sonra kuponu anlayınca stoklar erimişti bile, benim işime yaramayacak ürünler kalmış :'(
Gece telefondan ben de baktım. Aynı şey benim de başıma geldi.

Ben ne oranda etkileyecek diye tek bir ürün ekleyip ödeme ekranında ilerliyorum. Olay açığa çıkıyor orda...

Xpert 4501HV servo var. Benim raptordaki servolar. Alsam mı kararsız kaldım. Satılöadığına göre pek tercih edilen bir servo değil. Ama gayet kaliteli bence

Ben RJX FS0521THV kapattım :D Bir adet kuyruk servosu ihtiyacım olacak gibiydi, çok kaliteli bir tercih oldu.

Trex700e si olanlar kaçırmasın, speed fuselage 65$'a geliyor :halay:

Bir de kargo 40 pound tutuyor , eğer kargoya ortak olurum diyen varsa alacağım :D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Bir de kargo 40 pound tutuyor , eğer kargoya ortak olurum diyen varsa alacağım :D
Kargoyu birazcık abartmışlar bence de :-\ En son Midland'dan LOGO 800 Canopy için 25 GBP ödemiştim ben de..

Yine de indirimli olmuş oluyor, 200küsürden 65'e düşünce kargosu da fazladan 35 dolar koysak , 100$+normal kargo ücreti yapıyor, yani yine de ucuz :halay:

Ürünün parasından çok kargo parası vermek insanın zoruna gidiyor , hevesi kaçıyor ;D Ama ciddiyim eğer ortak bulabilirsem alacağım :D

Indirimli urunlarin arasina castle escler eklenmis fiyatlar cok uyguna geliyor

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

80HV 600 modelcilerinin işine yarar da, diğer ikisini çözemedim :) 450 veya 500 modellerin 12S setupı yok ki :rolleyes:

80HV stokta 5 tane varmış, sepete ekleyip denedim...