[Kampanya]: Fastlad Paskalya indirimi %12...

Emre Haklı. Şimdi hatırladım. Benim siparişimde seçtiğim kargo 2 poundluk falan olan kargoydu. Zaten sipariş tutarı 10 pound falandı. Onu da fastlad iade etmişti. Bir daha da o seçeneği kullanmadım.

Valla ben de şimdiye kadar iki defa takipsiz ürün aldım, biri fastlad, biri amain'den, ikisi de gelmedi, kayboldu :D Ben de geri aldım paraları :D

Emre Kaman' Alıntı:
Valla ben de şimdiye kadar iki defa takipsiz ürün aldım, biri fastlad, biri amain'den, ikisi de gelmedi, kayboldu :D Ben de geri aldım paraları :D
Fastlad dan bir kere aldigim takipsiz kargo sorunsuz bir sekilde elime ulasti ama takipsiz kargo bence tamamen bir sans isi :)

Fastladdan bugün mailine cevap alan oldu mu? :rolleyes:

Siparişleri geçtim ama kargo parasını ödemedim , sadece malzemeleri tutunu işaretleyerek UPS ile gönderim için paypal hesabıma istek gönderin gibisinden 2 kere mail attım ne cevap veren var ne başka bir şey. Ama ödemem onaylanmış , sipariş de hazırlanma durumuna geçmiş. Bugün yola çıkmazsa salı gününe kalacak :-\

Doğukan Ocak' Alıntı:
Fastladdan bugün mailine cevap alan oldu mu? :rolleyes:
Indirim yogunlugu ve tatil nedeniyle bence Bugun donmeleri zor Dogukan :-\

Aynı sorunu bende yaşıyorum, hatalı ürünün siparişini verdim. İptali için mail attım ama ürünün kargolanmaya hazır durumuna geçti. Bende bir tanede doğru ürünü aldım ve tekrar mail gönderdim. Bakalım umarım iki üründe gelmez. :D İptal etmek için mail haricinde bir uygulama var mı? Bakındım ama bulamadım birşeyler.

Tatildeler onlar. Andy ptesi-sali donus yapar, sorun cikmaz. Yani cikmiyor genelde [emoji1]

Emre Kaman' Alıntı:
Tatildeler onlar. Andy ptesi-sali donus yapar, sorun cikmaz. Yani cikmiyor genelde [emoji1]

Umarım yoksa iki tane kumanda ne işime yarar bilemiyorum. [emoji3]

Teşekkür ederim abi içim rahatladı en azından.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fastlad dan bir kere aldigim takipsiz kargo sorunsuz bir sekilde elime ulasti ama takipsiz kargo bence tamamen bir sans isi :)
İnşallah öyledir geçenki %50 indiriminden 25 pound sipariş geçmiştim takipsiz kargo istedim 8 pound kargo tutuyordu alışverişin yarısını kargo ödemek zor geldi bende takipsiz 2 pound kargo ile gonderin dedim dur bakalım benimki ne olacak bu gün yarın bekliyorum ama umutlarımı arkadaşlar biraz tüketti.

Takipsizin gelmesi 20 günü bulabiliyor , ama mutlaka bir şekilde geliyor...Haaa , kaybolacaksa , inanın takipli olanları da kayboluyor...Bu sizin kargonuzun torbasının ekonomik değerine bağlı...Eğer o torbada sizin kargo ile birlikte , yükte hafif pahada ağır birşeyler varsa, takipli olmasının hiç önemi yok , koca torba bir anda buhar olabiliyor...En büyük risk , takipsiz kaybolursa, alamadığınızı ispat edememek..Dolayısı ile benim bildiğim paypaldan falan iade alamamak...Eğer aldığınız ürün çok pahalı değilse , kaybolursa da üzülmem derseniz , takipsizi tek geçerim...Zaten yüklü alışverişleri doğal olarak takipli yapıyoruz...

Baya meşguller gözüken. Hala bir geri dönüş olmadı bana. :)

Esnaf bugün dükkanı açtı , benim UPS için ödemeyi aldılar. Bugün yola çıkar büyük ihtimal ;D