[Kampanya]: Fastlad Paskalya indirimi %12...

Evet bugün banada geri dönüş yaptılar, ama sanıyorum hala yoğunluk var. Farklı kişilerle mail trafiğim bir bitmedi. Bir siparişimi iptal edip diğer siparişimin kargo ücretini o sipariş bedelinden alıp geri kalanını iade edeceklerdi. Sonra bir baktım sipariş bedelini isteyen bir mail aldım. Şimdi onunla alakalı bir mail daha yazacağım. Ama ne güzel sorunları çözüyorlar. Dün gece ingiltere saatiyle 11 de mail attılar bana. O saatte bile uğraşanların olması güzel bir şey. :)

Evet gece banada mail atmışlardı , sanırım sabahki yoğunluğu azaltmaya çalışmışlar yatmadan önce ;D

Mustafa Çoban.' Alıntı:
İnşallah öyledir geçenki %50 indiriminden 25 pound sipariş geçmiştim takipsiz kargo istedim 8 pound kargo tutuyordu alışverişin yarısını kargo ödemek zor geldi bende takipsiz 2 pound kargo ile gonderin dedim dur bakalım benimki ne olacak bu gün yarın bekliyorum ama umutlarımı arkadaşlar biraz tüketti.
Ücretsiz Kargom geldi gittim postaneden aldım :halay: :halay: :yuppi: :yuppi:

Tuvalet kağıdı ihtiyacın olsa fastlad'den alırım ne güzel bir hizmet anlayışıdır bu benim gibi sorunlu bir müşteriyi bile çok iyi yönettiler. UPS ile gönderimi yaptılar birde gümrükten geçerse başka ne ister insan. TR fiyatı 2500 cihazın biz aldık 1200'e.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun Doğuş güle güle kullan :saygilar:

Hayırlı olsun Doğuş :)

Bu arada her zamanki gibi 21 saatte kargo İngiltereden Türkiyeye girdi ;D

Doğuş hayırlı olsun, artık devamı gelir bunun :thumbup:

Doğukan ups mi 21 saatte gelen?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sen ne sipariş etmiştin ki Doğukan ??

Ivır zıvır yedek parça , X7 için 12T pinyon vs. şeyler var , yani ele avuca gelecek bir şey yok Mehmet abi :laugh:

Herkese teşekkür ederim. [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benimki gümrüğe girmiş faturayı 40$ yazın diyede söyledim ne gümrüğü şimdi ya :mad: