Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

İşlerin yoğunluğundan dolayı Logoyu pek sahalara getiremedi. Hal böyle olunca model hala Yen'i ve alışması gerekiyor. Ama kısa bir süre sonra adaptasyon süreci de geçecektir.

450'ler çilekeş modeller ne yazık ki. Bolca kırıp rahat uçunca her Kırım sonrası darbe alan model belli bir süre sonra kendini bırakıyor :lol:

450 sınıfı ozel bir sınıf ve herkes sevmeyebiliyor. Ben bile hala sevip sevmediğimden emin değilim ama belli aralıklarla özlemiyor değilim :D Bakalım 4 sene sonra 380 ile aramız nasıl olacak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

550 sınıfını ayrı bi severim :) İki harika model sahalara çıkmış :bravo:

Mehmet abinin modeli kendisi ile özdeşleşti artık onu görmezsek olmaz ama Logo'nun çıkması iyi olmuş.

Naçizane 450 veya 500 ile alışıp logoda rahat ederim düşüncesi her zaman olumlu sonuçlar vermeyebiliyor. Linki çıkıyor, servosu kilitliyor, torque tube sıyırıyor bilmem ne, ondan sonra özgüven olumsuz etkileniyor. Mehmet abinin dediği gibi çilekeş modeller... Bundan sonra ama sakin ama hareketli logodan devam edilmesinden yanayım. Zaten zamanla hareketlenecektir, insan bir noktadan sonra yeni heyecanlar ararken denemelere hız veriyor.

Elinize emeğinize sağlık, kolay iş değil bu sıcaklarda nemde :D

Selamlar arkadaşlar, dünkü buluşmamız gayet güzeldi katılım için Mehmet abi ye yorumlar için sizlere teşekkür ederim kendi adıma.

Son iki seferdir 450 ile ayrı 500 ile ayrı kırım yaşadım üst üste gelmesi, sorunları tespit edememiş olmak, kendimden kaynaklı olmaması bu hafta için bayağı bir tedirgin etti beni açıkçası. Hatta buluşmada bu haftada birşey olursa durum fena olur diye konuştuk şanssızlık yaşamak istemedim açıkçası Allah tan bu haftayı kırımsız atlattım güzel oldu. Videoalardan birinde var 450 yi invertte çakıyor dum son anda 1-2 m de kurtardım sistem güzel çalıştı bir şekilde kurtardım şanslıydım.

550 ye gelince uzun zaman elime alamadım dün 3 uçuş yaptım alışmak için biraz daha zaman var açıkçası ama devam etcem elimden geldiğince fazlasıyla güzel bir model Rasim sağ olsun :)

450 500 550 her biri farklı modeller bir yol çizip ilerleyeceğiz bakalım.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper buluşma olmuş. :bravo:

Mustafa süper kurtarmışsın modeli.

Mehmet abinin pire-ball' da her zamanki gibi formunda.

İnşallah bir dahakine bende olurum çok keyifliymiş.

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz bu sıcaklarda dışarı çıksak mı diye düşünürken siz uçuşa gitmişsin bravo valla paylaşım için teşekkürler abiler :saygilar:

Süper bi buluşma olmuş. Epeydir buluşamıyoruz Kocaeli ekibi olarak. İnş en yakın buluşmada ben de varım :)
Mustafa hayırlı olsun, logo yu göklerde görüyoruz artık :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu haftasonu yine küçük bir buluşma gerçekleştirdik. Yine ben ve Mustafa vardı ama Turker kardesim kısa süreliğine de olsa bizleri ziyaret etti :halay:

İnsallah haftaya cumartesi seytanin bacağını kırıp eski günlerdeki gibi kalabalık bir buluşma yapacağız :halay: Yanı insallah :lol:

Gelelim görsellerimize %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda gune ait kısa videolarımız :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşım için teşekkürler Mehmet abi :thumbup:

Türker abiyi yeniden sahalarda görmek güzel, onunla özdeşleşen logo low rpm uçuşlarının devamını da bekleriz tez zamanda...

Mustafa'nın emektar modeller işini görmeye devam ediyor bi taraftan, ama logo da düzenli sahaya gelmeye başladı geçen haftalara göre...

Sen de emektar mini modelini fireball'a geçene kadar son damlasına kadar kullanacaksın sanırım :) 380 de görmek isteriz artık, gelsin de kazasız belasız... Üst düzey elektronikli çok şeker bi model o da, maşallah :)

Hayatı koşuşturmaca içinde geçen kardeşinizden selamlar, sevgiler :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
... Sen de emektar mini modelini fireball'a geçene kadar son damlasına kadar kullanacaksın sanırım :) 380 de görmek isteriz artık, gelsin de kazasız belasız... Üst düzey elektronikli çok şeker bi model o da, maşallah :)

Hayatı koşuşturmaca içinde geçen kardeşinizden selamlar, sevgiler :saygilar:
380 gelmesine 2 hafta kaldı inşallah :D

Bu arada bunlar biraz yorucu ama güzel koşturmacılar :thumbup: Tadını çıkarmak lazım ;D

Güzel bir buluşma olmuş, Mehmet abi tictocları 380 ne sakla, canavarın gelmesine şurda ne kaldı ki[emoji16]

Türker kardeşimizde bu hafta eşlik etmiş artık gerisi gelir be yavv[emoji51]

Mustafa kardeşimizide ayrı tebrikler, ilk invert geldiyse gerisi de gelir inşallah, logoya da alışmış görünüyor.

Paylaşım için teşekkür ederiz kırımsız uçuşlarınız olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu buluşmaya maalesef sağlık nedeniyle katılamadım. Ama en kısa sürede inş telefi edeceğim.

Çok uzun zaman oldu Kocaeli ekibinin bir araya geldiği :)

fatih cebir' Alıntı:
Paylaşım için teşekkür ederiz kırımsız uçuşlarınız olsun
Güzel yorumlar için teşekkürler Fatih %p

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Bu buluşmaya maalesef sağlık nedeniyle katılamadım. Ama en kısa sürede inş telefi edeceğim.

Çok uzun zaman oldu Kocaeli ekibinin bir araya geldiği :)
İnşallah bu hafta sonu bir aksilik çıkmasında Cumartesi günü şeytanın bacağını kıralım :yuppi:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu yaz sahada görüşürüz belki yahu! :)
Abi gelecegin hafta sonu önceden haber ver de biz de Arslanbey yerine Solaklara gelelim. Sohbetini özledik valla :)

Not: Bu arada her iki saha da yabanı otlardan !! arınmış durumda. Keyifle hem uçuş hem de sohbet icin musait durumda. Gonul rahatlığı ile gelebilirsin yanı :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu yaz sahada görüşürüz belki yahu! :)

Öyle bir günlük görüşmeyle olsa, haftalar lazım, haftalar!... :( Bir fırsat bulsam ben de gelmek istiyorum ama, gidiş ayrı, dönüş ayrı dert.