Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yarın kaç gibi sahada oluruz?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
10:30-11:00 civarında abi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tuh bir bulusma daha gozlerimizin onunde gittigidiyor desenize :)

Simdiden iyi eglenceler tum ekibe[emoji106]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Tuh bir bulusma daha gozlerimizin onunde gittigidiyor desenize :)

Simdiden iyi eglenceler tum ekibe[emoji106]
Tesekkurler Aytac :thumbup: Merak etme daha yazin bitmesine cok var ;)

Bu hafta sonunu da bos geçmedik :thumbup:

Buluşmaya Turker, ben ve Mustafa katıldık. 3 yıl sonra 570 ile ilk kirimi yapmış oldum :D Elimde olmasina rağmen değiştirmeyi usendigim motor kayısı havada koptu. Biraz sert bir auto ile yere indik. Neyse sağlık olsun diyelim. Yakında yeniden sahalarda olacak insallah.

Bunun haricinde başka bir olayimiz olmadan günü kapattık cok şükür. Gelelim gune ait 1-2 görselimize.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle geçmiş olsun, hiç beklemediğim bi yerden kırım olmuş, hasar raporu umarım ciddi değildir.

Kopmadan önce kayış üzerinde fiziksel belirtiler varmıydı?
Varsa bunlar nelerdi? Merak ettim doğrusu.

Türker abinin maşallahı var mod 1 artık iyice oturmuş kafaya anlaşılan.

Kırımsız her daim uçuşlarınız olsun.

Teşekkürler Alı, Canimiz sagolsun ne diyelim :)

Dışardan gözle görülen herhangi bir belirti yoktu Alı. Oyle dış yüzeyde tiftiklenme falan...

O yüzden belli aralıklarla kayışları değiştirmekte büyük fayda var :D

Geçmiş olsun Mehmet abi, inşallah fazla bir kırım yoktur. Tez zamanda 570' i sahalarda tekrardan görürüz.Herkese kırımsız ,keyifli uçuşlar dilerim. :saygilar:

ahmet atıcı' Alıntı:
Geçmiş olsun Mehmet abi, inşallah fazla bir kırım yoktur. Tez zamanda 570' i sahalarda tekrardan görürüz.Herkese kırımsız ,keyifli uçuşlar dilerim. :saygilar:
Teşekkürler Ahmet. Malum her model bir gün Kırım yasayacak :lollol:

Koca arazi üzerinde taşa denk gelmeseydim :D pek bir hasar olmayacaktı ama o tas hiç hesapta olmayan backup kartına ve satellite hasar vermiş :lol: 10 defa düşsem o iki elektronik zarar veremem :lollol:

Düşme sırasında pallerde sıfır enerji olunca Frame, kafa, kollar, kuyrukta hiç hasar yok. Diğer tüm elektronik ve pil de sağlam çok sukur. Skid, 1-2 kol, 1 tane servo kolu, paller ve muhtemel Shaft ile 1-2 rulman gitti doğal olarak. Canopy kısmı hasar var. Canopy ve kuyruk zaten iyice solmuştu bu yüzden yenilemeyi düşünüyordum.

Kısaca bu sınıftaki bir model Kırım'ı icin hafif diyeceğimiz türden bir hasar. Neyse zaten epeydir aktif olarak severek uctugum bir modeldi. Nerede ise 500 üzerinde uçuş var. Keşke tüm modellerimi bu kadar efektif kullanmış olabilsem :D

Bu hafta 380 geliyor :halay: Önümüzdeki haftaya hemen onun maiden yapıp, sonra bunu soyle baştan asagi bir elden geçirmek icin güzel bir fırsat oldu. Kimbilir belki Yeni sıfır bir kıt alıp, bunu yedeğe çekeriz. Bakacağız artık :D

Dediğin gibi abi eninde sonunda bu kırım tadılacak. :lollol:
Temennimiz az kırım ile atlatmak.
Bu arada 380 in gelişi de bu ara boşluğu dolduracaktır.Hayırlı uğurlu olsun.Kırımsız uçuşlar. :saygilar:

Mehmet abi geçmiş olsun...

Abi geçmiş olsun dediğin gibi en kötü kırımınız böyle olsun, 380 de hayırlı olsun abi ısrarla bana da dürten bir model ama PilotTr kanıma giremeyeceksin ;D :halay:

Geçmiş olsun...

Mehmet abim geçmiş olsun çokk üzüldüm ama sağlık olsun inş bundan sonra kırımsız uçuşlarımız olsun :embarras:

Mehmedim çok geçmiş olsun ???
570'e gerçekten çok üzüldüm.Harbinden 500 uçuşu olmuştur.Verdiği hizmeti düşününce,ağır bakımların gelmesi kaçınılmaz.Şükür ki hasarı yok denecek kadar az, en kısa zamanda toparlanır inşallah.
380 de hayırlı olsun,goblin serisi tamam olacak :thumbup: