Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Geçmiş olsun Mehmet Abi. 500 üzeri uçuşta iyiymiş valla :)

Hayatımda gördüğüm en aktif kullanılan, uçuş sayısı olarak yakın çevremizde rakipsiz model :) Bu kadar hizmetten sonra şöyle güzel bir bakımı hak etmişti, geçmiş olsun Mehmet abi :saygilar:

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, sağolun varolun :thumbup:

Mehmet abi çok geçmiş olsun, bundan sonra bakım yapılıp 3 sene daha ileri atar kendini sanırım :D

Mehmet abi çok geçmiş olsun. Modele nazar değdirdik resmen. Yüzlerce kez uçtu kazasız fln diye diye :)
Neyseki çok üzecek birşey olmamış. 380 e maiden beraberiz inş haftaya :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun Mehmet abi :saygilar:

Teker teker hepinize cok tesekkur ederim arkadaslar. Hepimize kirimsiz bol ucuslu günler :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu hafta nasıl geçti kocaeli de :islik: :RCKolik:

Bi daha ne zamana abi bi pazar günü bende gelmek istiyorum ama :)

Emrullah SEVENT' Alıntı:
Bi daha ne zamana abi bi pazar günü bende gelmek istiyorum ama :)
Bu hafta muhtemelen Cumartesi yapariz. Havalar sıcak olunca cok uzun kalamiyoruz, 11:30- 15:30 arası.

Geleceksen kesin haber ver ki giriş iznini organize edelim. Aksi takdirde güvenlik seni içeri alamaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Biraz geç oldu ama haftanın raporunu verelim.

Cumartesi günü oldukça sıcak bir günde buluştuk. Allahtan gölgelik vardı da fazla kızarmadık :laugh:

Buluşmaya Şafak, Murat, Türker ve ben katıldım. Sıcağa rağmen yine bol koşturmayı ve keyifli bir gün oldu. Günü kısaca özetlersek :

-- Şafak kardeşimiz iyice kendisini aşmaya başladı :bravo: Videodan da görüleceği üzere 550 ile artık 450'den çok daha rahat uçuşlar yapıyor. Örnek aldığı Türker abisinin yolunda emin adımlarla invert uçuşlarına devam ediyor. Aman maşallah diyelim de nazar falan değmesin ;)

-- Türker'im yine Logo 690 ile High ve Low uçuşlarına devam etti. Gerçi onda da yavaş yavaş kaşınma emareleri görülmüyor değil :laugh: ;D Uzun süredir ara verdiği Piroflip hareketine yeniden döndü. Koşturmadan ne yazık ki videosunu geçmeyi unutmuşuz.

-- Murat kardeşim ise 450 ile uğraştı. Ama bildiğiniz üzere bind sorunu nedeniyle bu haftayı uçuş yapmadan geçmek zorunda kaldı.

-- Bana gelirsek, bildiğiniz ben :D
a- Güne öncelikle PIREBALL uçuşlarım ile başladım (Ayrı bir konuda videosu birazdan yayında olur). Model sanki bambaşka model olmuştu. Gerçekten çok büyük keyif aldım.

b- Daha sonra yeni gelen 2.el Goblin 380 maiden yaptık. Çok şükür ilk uçuşunu kazasız bir şekilde gerçekleştirdi. Kontronik Koby ESC istediğimiz kafa devrini ne yazık ki vermedi. Ama sorunu sonradan buldum zannerdersem, hafta içi yeniden test edeceğiz. Tam bir maiden olmadığı için bu hafta sadece şafak kardeşimizin görsellerini paylaşmakla yetinelim ;)

Özellikle modellerin görsel çekimleri için Şafak kardeşimize tekrar teşekkür ederiz :bravo:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda yeni modellerimizin görselleri