LI PO 3s öneri

Nasıl olduğunu bilemem ama 2 pil alıp beraber kullanacaksam 6s iki adet pil alıp paralel bağlardım.
Belki 2 paralel pil alıp hem pilleri daha az yoracak bir setup yapılabilir hemde taze pillere ulaşmak mümkün olabilir. Bu şekilde pilleri daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Nasıl olduğunu bilemem ama 2 pil alıp beraber kullanacaksam 6s iki adet pil alıp paralel bağlardım.
dediğin şeyi tam anlamadım araçta sağda ve solda 2 adet pil bölmesi var ya 2 şer tane 2s takıcaksın ya da 2 şer tane 3s iki tane 6s parallel bağlarsam olmaz yanar max 6s araç

dediğin şeyi tam anlamadım araçta sağda ve solda 2 adet pil bölmesi var ya 2 şer tane 2s takıcaksın ya da 2 şer tane 3s iki tane 6s parallel bağlarsam olmaz yanar max 6s araç
Seri ve paralel bağlantı nedir nasıl yapılır araştırın.

bu arada adamla konuşuyorum 25 yıldır satış yapıyoruz bana bataryaların yeni mi diye bir soru gelmedi diye kızıyor :D
Para vereceğin şeyin ne olduğunu bilmek en doğal hakkın :)

Hocam yerinizde olsam yurt dışından almazdım gümrükler zaten olay çıkarmaya yer arıyorlar uğraştırırlar paranız çöpe gidebilir onun yerine yurt içi siteleri öneririm yukarıda bir arkadaş bir Instagram sayfası önermişti bende bir iki kere alım yaptım ordan memnunum fiyatlarıda piyasaya göre uygun onu öneririm.

Flood mesajlar silinmiştir. Lütfen forum kurallarına ve düzenine özen gösterelim.

15. Foruma boş ileti, konuyla alakası olmayan ileti, “+1”, “bence de”, “güzel”, gibi belli bir amacı ve paylaşımı olmayan ileti gönderilemez, alt alta aynı ve/veya ayrı içerikli ileti (flood) atılamaz. Bu tür iletiler uyarıya gerek kalmadan silinir.

Ben 1 ay önce aynı siteden aynı marka 3s2600 mah 40c aldım kullanıyorum şimdilik bir problem yaşamadım. Yalnız pil geldiğinde hücre başı gerilim 3.68 volt civarında idi. Saklama modu 3.80 civarı öneriliyor.

Ben 1 ay önce aynı siteden aynı marka 3s2600 mah 40c aldım kullanıyorum şimdilik bir problem yaşamadım. Yalnız pil geldiğinde hücre başı gerilim 3.68 volt civarında idi. Saklama modu 3.80 civarı öneriliyor.
bende bu pilden şimdi 2 tane aldım bakalım görücez