Mobius kısa bir video

kadir35

Çalışkan Uye
Bugün can sıkıntısından mobius marka kameramı zagimin üzerine takıp kısa bir uçuş yaptım yer İzmir bostanlı sahil kesimi hava biraz rügarlıydı zagiyi biraz sallamışım

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Videoda titreşimden kaynaklanan bozukluklar olsa da kameranın fiyatına göre kaliteli çekimler yaptığı kendini belli ediyor. Bir iki haftadır çok araştırdığım bir kameraydı. Ve bir çok yerde GoPro ile kıyaslandığını gördüm. En son da Flitetest.com da görünce hemen bir tane sipariş ettim. Ebaydan aldım. Bakalım gelince ben de birkaç video eklerim.

Aslında elimdeki fotoğraf setini satıp bir GoPro ve bir gimbal almayı çok düşündüm ama Fotoğrafçılık benim uzun zamandır hobi olarak ilgilendiğim bir alan olduğundan kıyamadım. Zaten elimde bir Quadkopter falan da yok. Şimdilik bu kamera işimi görür.

cahit bey benimde aslında fpv ile ilgli pek bilgim yok ama bu kamera bence gayet güzel bir kamera sadece ilk defa zagiye taktim karakteristlik özelliğinden ve rüzgarın çok olması benimde kullanmamdan kaynaklı bi titreşim oldu bende izleyince farkettim bir sonraki videoda biraz daha yumuşak kullanım yaparsam sanırım görüntü biraz daha iyi olabilir

aynen oyle şuanda bile ortada oyle çok bişey yok harcanan para ciddi para ve halen de istanbulda gümrükte birde beklemesi cabası

Zaten bu FPV işine bulaşmak baştan modelciliğe başlamak gibi bir şey olsa gerek. Bir gün bulaşırsam da ciddi bir sistem toplayıp ticari amaçla kullanabilirim.

Kameranın fiyatı nedir ? Görüntü gayet başarılı bence de. %p

Mobius kısa bir video

Türker bey ben elden aldım 200 tl verdim aynı şekilde izmirde bir arkadaşımda satıyor 64 sd kart işe birlikte

Mobius kısa bir video

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Türker bey ben elden aldım 200 tl verdim aynı şekilde izmirde bir arkadaşımda satıyor 64 sd kart işe birlikte
Teşekkürler bilgi için. :saygilar:

Mobius kısa bir video

Cahit Kaş' Alıntı:
Videoda titreşimden kaynaklanan bozukluklar olsa da kameranın fiyatına göre kaliteli çekimler yaptığı kendini belli ediyor. Bir iki haftadır çok araştırdığım bir kameraydı. Ve bir çok yerde GoPro ile kıyaslandığını gördüm. En son da Flitetest.com da görünce hemen bir tane sipariş ettim. Ebaydan aldım. Bakalım gelince ben de birkaç video eklerim.
Mobius ilk çıktığından bugüne özellikle Fiyat / Performans ilişkisi ile benim de çok dikkatimi çekmiştir. HK'nın HD kameralarına göre daha güzel "White Balance" yaptını düşünüyorum. Bir GoPRO olmasını beklemek haksızlık olur, ama görebildiğim kadarı ile parasının hakkını fazlası ile veriyor :thumbup:

Bunlarda kameranın linki ve Gopro karşılaştırmasını bir örnek :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mobius kısa bir video

Mehmet bey paylaşım için teşekkürler bunu izlememiştim görüntü kalitesi gayet güzel bir kamere ilk etapta bütün ihtiyaclara cevap verebiliyor

Mobius kısa bir video

Kamera ve uçuş süper, iniş mükemmeldi :yuppi:

Mobius kısa bir video

Hüseyin bey teşekkür ederim

Mobius kısa bir video

Selam. 1 ay gibi bir süre sonra Mobius kameram dün elime geçti. Birkaç test videosu çektim ama ayarkarını tam oturttuktan sonra çekeceğim videoyu eklerim buraya.

Mobius kısa bir video

Çok sevindim biraz da erken gelse şu kargolar be olur sanki iyi günlerde kullanın güzel videoları bekliyoruz artık

Mobius kısa bir video

Cahit Kaş' Alıntı:
Selam. 1 ay gibi bir süre sonra Mobius kameram dün elime geçti. Birkaç test videosu çektim ama ayarkarını tam oturttuktan sonra çekeceğim videoyu eklerim buraya.
Hayırlı olsun Cahit Bey :thumbup: Çekimi hangi modeli kullanarak yaptınız ? Yoksa siz de kaşla göz arasında bir quadro mu aldınız ;)