MSH Protos 500 FBL Öninceleme / Nabız Yoklama / Yorumlarınız

Hayırlı olsun kardeşim bol patırtılı uçuşlar :) %p

Gözünaydın Rasim , hayırlı mübarek olsun , sağ salim ulaşmış .Esas yorumları ilk uçuşuna saklıyorum...... :saygilar:

Tekrardan hayırlı olsun Rasim, keyifle uçur. :halay:
Bu aralar sana hayırlı olsun demekten yorulduk :laugh: bu kadar kısa zamanda o kadar model :eek:

Usame BATTAL' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeşim bol patırtılı uçuşlar :) %p

Teşekkürler, sizler gibi patırdatamıyoruz ama olsun :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Gözünaydın Rasim , hayırlı mübarek olsun , sağ salim ulaşmış .Esas yorumları ilk uçuşuna saklıyorum...... :saygilar:

Teşekkür ederim Hakan abi, esas yorumlar biraz bekleyecek öyleyse. Zaten BD3SX i bekleme niyetim vardı, bir de bu fastladin lipo yamuğundan sonra iyice yalan oldu maiden :) Gidip turnigy alacam o olacak... Pilot-tr de de lipolar biraz tuzlu, yurtdışı hala mantıklı...

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Tekrardan hayırlı olsun Rasim, keyifle uçur. :halay:
Bu aralar sana hayırlı olsun demekten yorulduk :laugh: bu kadar kısa zamanda o kadar model :eek:

Teşekkür ederim Tevfik abi, yalnız bu sefer biraz kalıcıyım. Model güzele benziyor, boyut olarak da tatmin edici. Yani 2015 boyunca da Protos devam ;)

Modele kavuşmuşsun Rasim. :thumbup:

Şimdiden epey bir şenlendik. Lipo olayını eminim Fastlad telafi edecektir, nazarlık olmuş.

Yeni modeliniz hayırlı olsun:) Lipo olayı kötü olmuş :(

Türker Akgün' Alıntı:
Modele kavuşmuşsun Rasim. :thumbup:

Şimdiden epey bir şenlendik. Lipo olayını eminim Fastlad telafi edecektir, nazarlık olmuş.

Çok gittim geldim, sonunda geçen hafta dedim Rasim al gitsin :laugh: Güzele benziyor Türker abi, yarından itibaren ufak ufak montaja başlarım.

Harun Küçükler' Alıntı:
Yeni modeliniz hayırlı olsun:) Lipo olayı kötü olmuş :(

Teşekkür ederim ;) Fastladden son dönemde çok sayıda ıvır zıvır aldım, ilk defa oldu böyle bi durum. Olur insanlık hali, mail attım konu ile ilgili, dönüş yapacaklardır.

hayırlı olsun rasim. gerçi tebrik ettim öncesinden ama olsun. tekrar hayırlı olsun. kırımsız bol sortili uçuşlar.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Fastlad ilk yamuğunu yaptı. Yanlış lipo göndermişler, 2s 2600mah... Benim sipariş ettiğim 6s 2600mah... Neyse sorunu çözeriz bir şekilde, bir iki video çektim onlar upload olana kadar, bi foto paylaşayım teaser babında :laugh:
Tişört de güzelmiş Rasim :thumbup:

Hayırlı olsun Rasim Abi :saygilar: Değişik bir model :thumbup: