Muhabbet Edelim :)

kadir kocaman' Alıntı:
Sizin hafta sonları olan buluşmalarınız takdire şayan Mehmet Abi, bugün bütün gün evde pinekledim...Tek başıma uçmaya gitmek de canım istemedi... Modelci olmak İzmir de zor gerçekten .... Bu arada arka bahçe de mikro için çok güzel bir pist,, ben de eve yakın sayılabilecek bir yer gözüme kestirdim, çim bir alan bakalım şu servo gelsin de belki hafta içi hanımı ikna edersem birlikte biraz pilotaj geliştirebilirim.
Arka bahçe olayı süper bir lüks Kadir :thumbup: Inşallah senin servo gelince sen de güzelce sefasını göreceksin :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Malum bizim uçuşlar pazar gunü. Ama Hanım sagolsun cayı demleyip, arka bahçeye gecelim dedi. Ben de fırsattan istifade biraz governor ayarları ile oynadım :)
Mehmet Abi sende işi iyice ilerlettin yalnız, Goblin uçan arka bahçe mi olur. :lollol: :lol: :lol:

Bayram günü uçmadan olmaz. Yasasın microculuk :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan kardeşimiz yine bir supriz yapmış ve Türker kardeşim ile bana guzel bir Bayram hediyesi hazırlamış.

Ellerine saglık Hakan'ım .

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hakan kardeşimiz yine bir supriz yapmış ve Türker kardeşim ile bana guzel bir Bayram hediyesi hazırlamış.
...
Hakan Abi eline sağlık, çok teşekkür ederim. :thumbup:

Çokta güzel olmuş, tam Rckolik işi. :RCKolik:

Hakaaaan! Çok güzel görünüyor, eline sağlık! Simsizinden ben de isterem! :'( (Tabii çok uğraştırmıyorsa ve bedeli mukabilinde!)

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan Abi eline sağlık, çok teşekkür ederim. :thumbup:

Çokta güzel olmuş, tam Rckolik işi. :RCKolik:

Rica ederim kardeşim , yeni bir imalat fikrimin örnek uygulamalarıydı sadece.Sizler unutulacak kişiler değilsiniz , her zaman gönlümdesiniz , yapıverdim gitti işte. :D
Omer Erkan' Alıntı:
Hakaaaan! Çok güzel görünüyor, eline sağlık! Simsizinden ben de isterem! :'( (Tabii çok uğraştırmıyorsa ve bedeli mukabilinde!)

Ne demek Ömer abim , hiç seni unutur muyum , biraz uğraştırıyor ve altyapıyı tamam edemedim , ancak sen de dahil olmak üzere , forumdan sevdiğim bir kaç abi ve kardeşime üreteceğim.Hepinizi de çok seviyorum güzel abim benim..... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ne demek Ömer abim , hiç seni unutur muyum , biraz uğraştırıyor ve altyapıyı tamam edemedim , ancak sen de dahil olmak üzere , forumdan sevdiğim bir kaç abi ve kardeşime üreteceğim.Hepinizi de çok seviyorum güzel abim benim..... :saygilar:

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim! :halay: Dediğim gibi, bedeli mukabilinde...

Hakan abi çok güzel olmuş. Custom anahtarlık olmuş :D Anahtarlığın diğer tarafına basit uçak ya da helikopter çizimi de eklenebilirse tadından yenmez. Forumda da talepler olur bence :saygilar:

Kadir Kurt' Alıntı:
Hakan abi çok güzel olmuş. Custom anahtarlık olmuş :D Anahtarlığın diğer tarafına basit uçak ya da helikopter çizimi de eklenebilirse tadından yenmez. Forumda da talepler olur bence :saygilar:
Teşekkür ederim Kadir kardeşim.Denenebilir , denemekten birşey çıkmaz.......Zaten hep deniyorum... :laugh:

Selam Arkadaşlar;

Ya bu 6 kanal olayı ne kadar zormuş.. Eğer Gerçeği de simülasyondaki gibi ise, simülasyon çalışmadan helikopter havalandırmak direk intihar demek..
Bundan 1-2 yıl önce yine RC duygularım kabarmış ve simülasyonda uçak çalışmalarına başlamıştım.. Sonra vakitsizlikten bırakmıştım.. Helikoptere göre daha hızlı alışmıştım sanki.. Belki de yaşlanıyoruz. :laugh:

İyi ki 977 gelmeden önce (hala da gelmedi :mad: ) Sim çalışmalarına başlamışım.. Yoksa gelir gelmez kıracaktık aletti..

Herkese iyi geceler

Halil Kurt' Alıntı:
...
Ya bu 6 kanal olayı ne kadar zormuş.. Eğer Gerçeği de simülasyondaki gibi ise, simülasyon çalışmadan helikopter havalandırmak direk intihar demek..
Hiç simulasyon çalışmadan helikopter uçurmaya çalışmak bencede söylediğiniz gibi kırıma davetiye çıkartmak demektir Halil Bey. :)

Halil Kurt' Alıntı:
.. Helikoptere göre daha hızlı alışmıştım sanki.. Belki de yaşlanıyoruz. :laugh:
Yaşlanmayla ilgisi olduğunu düşünmüyorum, normal bir süreç bence. ;) Helikopterin uçağa göre daha zor oryatasyon sağlanabilen bir model tipi olduğunu düşünüyorum.

Halil Kurt' Alıntı:
...
İyi ki 977 gelmeden önce (hala da gelmedi :mad: ) Sim çalışmalarına başlamışım.. Yoksa gelir gelmez kıracaktık aletti..
Kesinlikle Sim doğru karar, geldiğinde modelinizden çok daha fazla keyif alacaksınız bu sayede. %p

Hava bozuk olunca microlar ile 1 saat uçup, nargile keyfi ıcın Kafe'ye geçtik :)