Muhabbet Edelim :)

Berkay , hayırlı mübarek olsun......Güle güle kullan..... :thumbup:

Hepinize tesekkur ederim abilerim :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Fotosu

Berkay Eğmür' Alıntı:
Hele sükür spektrum kervanina katilabildim [emoji1]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Berkay kardeşim , spektrum candır :p

Günün Fotosu

Doğukan Ocak' Alıntı:
Hayırlı olsun Berkay kardeşim , spektrum candır [emoji14]
Sagolasin aynen oyle spektrum olsun tastan olsun [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Hayırlı olsun kanka. Bu senede olmadı izmir buluşması berkayla. Bugün aydın a gidiyorum pazar günü afyon a dönüş. Seneye yine görüşürüz ;D

Berkay Eğmür' Alıntı:
Hepinize tesekkur ederim abilerim :)

Berkay hayırlı olsun, maşallah kervanı iyice büyüttün. :bravo:

Kadir Kurt' Alıntı:
Hayırlı olsun kanka. Bu senede olmadı izmir buluşması berkayla. Bugün aydın a gidiyorum pazar günü afyon a dönüş. Seneye yine görüşürüz ;D

Kadir,hemşerimle tanışamamış olmaktan üzüldüm açıkcası, dönüşünüz kötü olmuş, Berkay'la ben İzmirde olmama rağmen görüşemiyorum sormayın, buradan sitem olsun kendine ;D

Recep abi bu yıl 3. Geleneksel izmir buluşamama etkinliği oldu berkayla ;D önceki seneler 1 hafta kalıyordum bu sene 1 ay oldu nerdeyse. berkay kumanda yi sattı spektrum aldı oda yeni gelince vakit olmadi. Seneye inşallah :laugh: :D

La oglum hani iki hafta daha burdaydn sık biraz daha disini yarin gel asik veysele gidicem ucalim.
Recep abi sana gelince sitem etmeye hakkin yok abi [emoji1] [emoji1] seni hep cagiriyorum bulusmaya bi kere gelicem dedin gelmedin mesaj atiyorum cevap gelmedi bende artik yazmiyorum valla [emoji1]

Bu arada iyi dilekleriniz icin tesekkurler [emoji1]

Oğlum 2 hafta önce dedim oldu işte 2 hafta ben 1 aydır burdayım. Neyse pazar günü olabilir belki

Kadir Kurt' Alıntı:
Recep abi bu yıl 3. Geleneksel izmir buluşamama etkinliği oldu berkayla ;D önceki seneler 1 hafta kalıyordum bu sene 1 ay oldu nerdeyse. berkay kumanda yi sattı spektrum aldı oda yeni gelince vakit olmadi. Seneye inşallah :laugh: :D

Kadir inşallah görüşmek pek kısmet olmamış, neyse bakalım, Berkay'dan kafa kırılacak sözde gelmiş :lol:

Berkay Eğmür' Alıntı:
La oglum hani iki hafta daha burdaydn sık biraz daha disini yarin gel asik veysele gidicem ucalim.
Recep abi sana gelince sitem etmeye hakkin yok abi [emoji1] [emoji1] seni hep cagiriyorum bulusmaya bi kere gelicem dedin gelmedin mesaj atiyorum cevap gelmedi bende artik yazmiyorum valla [emoji1]

Bak hatalısın gene :laugh: :lol: abi bir kere çağırdım gelmedin, mesaj yazdın cevap gelmedi, nereye yazdın görmedim ki, görsem dönmez miyim kardeşim ya :'( benim telefonum sende yokmu ?mesaj atiyorum cevap gelmedi bende artik yazmiyorum acayip kırıldım bilesin :coolxf: :mad: :RCKolik: parmakların arada klavyeye tıklayıversin şu abin için :lol: :lol:

Recep TUNCER' Alıntı:
Kadir inşallah görüşmek pek kısmet olmamış, neyse bakalım, Berkay'dan kafa kırılacak sözde gelmiş [emoji38]

Bak hatalısın gene :laugh: [emoji38] abi bir kere çağırdım gelmedin, mesaj yazdın cevap gelmedi, nereye yazdın görmedim ki, görsem dönmez miyim kardeşim ya :'( benim telefonum sende yokmu ?mesaj atiyorum cevap gelmedi bende artik yazmiyorum acayip kırıldım bilesin :coolxf: :mad: :RCKolik: parmakların arada klavyeye tıklayıversin şu abin için [emoji38] [emoji38]
Abi yok senin numaran bende ozelden veriver :)

şimdi eve girdim :halay:
By By izmir :D arabada terlemiştim inince üşüdüm :)