OMPHOBBY M2 EVO ve Uçuşları

Bu şekilde kurtarıyor mu abi :D Bir tık altı hover çünkü :laugh:
Hem low rpm hemde daha küçük bir alan içerisinde uçmaya çalıştım. Ve tabi Mustafa abiyi kırmayıp sakin bir şekilde uçtum :)
%50 gaz iniş sonrası 11.3v
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Güzel :D

Malum en son koca kuyruk bölümünü komple kaybetmiştim. Parçaları aldım fakat bir tane parçayı atlamışım. Kuyruk bölümünü booma bağlayan parça.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Neyse ki bu parça yerine elimdeki uzun vidalar ve akıllı somun ile booma sabitledim kuyruk bölümünü. Gayet sağlam oldu.

Kanopi biraz hasarlıydı. 25 pounda logo 200ün tam da sevdiğim renklerde kanopisi vardı. Ama kanopi gibi uçuşa neredeyse hiçbir etkisi olmayan bir parçaya o kadar para vermeye gerek duymadım. Ki zaten tekrar tekrar kıracağım bir model bu.

Bende eldeki kanopiyi tamire koyuldum. Evde baya sağlam bir kumaş vardı. Bol epoksi eşliğinde hasarlı bölgelere kumaşı yatırdım. 18g'dan 19g oldu kanopi. Ama eskisinden sağlam oldu :D

Gövde tarafında sadece bir tane ballink değiştim. Geri kalan her şey sağlam. Bütün enerjisini kuyruk yere saplandığında atmış model.

Ve son olarak kuyruk motorunun kablosu normal servo kablosu. Kırımlarda boom kabloları çok rahat kesip atabiliyor. Bu yüzden makaronla motorun kablolarını kapladım. Şimdi o kadar basit kesip atamaz :)

Ufak bir remaiden yaptım. Sonuç başarılı :)