OMPHOBBY M2 EVO ve Uçuşları

Modelinle yavaş uçmayı ve daha küçük bir alan içerisinde kalmayı denersen daha fazla keyif verdiğini göreceksin diye düşünüyorum.
Abi yusufçuk modu sebebiyle modeli gözleme ve doğru komutları verme konusunda problem yaşıyorum :lol: Ama biraz daha alıştıktan sonra alanı küçültüp daha kontrollü uçuşlar yapmaya çalışabilirim.

İlk kırımı yaşadım 😁 Ama yüzüm gülüyor çünkü kırımlı bir kırım değildi :) Tiktak denerken tarlaya yaklaştı yaklaştı. Bende devam edince kara toprakla buluştu. Toprak yumuşak olduğu için biraz çamur ile atlattık. Uçuşa devam ettik :) Siftah hayırlı olsun :evil:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gazı %50den %65e çıkardım ve model ciddi anlamda havada tutunmaya başladı. Funnelın mantığını anladım :) Yapabiliyorum ama kontrollü değil tam olarak. Çalışmaya devam. Kuyruk motorunun çığlığını duymak isteyen dk 1:45e bakabilir :D

İniş nazarlık oldu biraz. Videoda olduğum için inişi hızlı tutmak istedim. Haliyle biraz ot kestik :laugh:

%65 gaz ve iniş sonrası pil 11.1v.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pilot harika, heli harika, uçuş alanı harika son olarak yanda duran windsock da harika eee tabi uçuşlarda harika olacak eline sağlık Ali süpersin%p.
Dur iki dakka Mesut daha göremedim o modeli canlı canlı.
İtidal çağrısı yapıyorum Ali Haydar az sakin uç :evil:

Dur iki dakka Mesut daha göremedim o modeli canlı canlı.
İtidal çağrısı yapıyorum Ali Haydar az sakin uç :evil:
Bu şekilde kurtarıyor mu abi :D Bir tık altı hover çünkü :laugh:
Hem low rpm hemde daha küçük bir alan içerisinde uçmaya çalıştım. Ve tabi Mustafa abiyi kırmayıp sakin bir şekilde uçtum :)
%50 gaz iniş sonrası 11.3v

Son düzenleme:
Bu şekilde kurtarıyor mu abi :D Bir tık altı hover çünkü :laugh:
Hem low rpm hemde daha küçük bir alan içerisinde uçmaya çalıştım. Ve tabi Mustafa abiyi kırmayıp sakin bir şekilde uçtum :)
%50 gaz iniş sonrası 11.3v
Ali uçak işini bıraktın sanki .Hep heli videoları geliyor. Bir ara f3 f4 bir şeyler yapıyordun:)

• Haha
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Ali uçak işini bıraktın sanki .Hep heli videoları geliyor. Bir ara f3 f4 bir şeyler yapıyordun:)
Bu aralar göçebeyim :D Nereye gideceğim belli değil. Kocaeli'de son zamanlarım. O yüzden uçağı Sakarya'ya taşıdım. Haliyle uçağa küçük bir mola verdim. Sonrasında keyifli keyifli IMAC devam :coolxf:

Birde model ufak olunca günün stresini atmak için kapıp dışarı çıkabiliyor insan. Haliyle video da bol geliyor :)