Ordu bulusmasi :)

SafakB

Çalışkan Uye
Ordudan selamlar burada biraz eksik durumdayim ama cok rahat .2 kisilik dev kadro :)

Modeller
Align trex 450 pro
Align trex 600 pro
Wltoys w977

Bu bulusmanin en guzel tarafi yaklasik 3 aydir sim calistirdigim arkadasim daha 4 ch heli bile ucurmadigi halde hatta aldirmadim diyebilirim 450 yi tek seferde kaldirdi indirdi ikinci seferde alan turu atti kirimdan kurtardi 450 de kirim yok ama benim 600 m de kirim var havada daha ilk pil basladinda one way bosa cikti ve heli oldugu gibi indi asagi :( neyseki elimde olan parcalarla tamamladim v977 de swash plate kirildi :) heli 4ch de daha sexi ucuyor hatta 4ch de ters ucan tek alet biri eliyle tutsun kullanan gaz versin ters kontrolu kaybetmediginiz surece dusurmeniz imkansiz sonra biri yine ayakliktan yakalamali :) denemenizi tavsiye ederim ;) odanin sabah 5 e dogru fotosu geliyor sonra videolar :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ordu bulusmasi :)

Öncelikle senin gibi heli modelcisinin odasının ortasında uçağın ne işi var :eek: Rica ediyorum onu bir köşeye kaldıralım ve tüm konstrasyonumuzu helilerimize verelim :lollol: :lol:

Arkadaşına tebriklerimi ilet. Gerçekten ilk uçuş için harika :thumbup:

Sana da geçmiş olsun. 600 havada hem de ilk pilde oneway rulman bırakması gerçekten çok ters olmuş. Umarım hasar çok yoktur :embarras:

Videoları hala bekliyoruz ;)

Ynt: Ordu bulusmasi :)

Mehmet Bey sizi şiddetle protesto ediyorum! İnsanların doğruyu bulmalarını cebren ve hileyle, forumdaki nüfuzunuzu da kullanarak engelliyorsunuz. :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mehmet Bey sizi şiddetle protesto ediyorum! İnsanların doğruyu bulmalarını cebren ve hileyle, forumdaki nüfuzunuzu da kullanarak engelliyorsunuz. :D
Yok abi estağfurullah olur mu öyle şey :laugh: Ben özellikle genç kardeşlerimizin hata yapmalarını engel olmaya çalışıyorum :lollol: :lol: Şimdi boşu boşuna vakit ve nakit harcayıp "Bu neymiş ya, hiç heyecan yok " deyip yine heliye geri dönüş yapacaklar ;D :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hayır efendim. Gençlere zararlı örnek olanları atıyoruz. :)
Abi bu arada bu haftasonu uçuş yok muydu ? Şöyle varsa kısa bir video paylaşsan da gözümüz, kulağımız şenlense ;) Sürekli heli gör, heli uçur nereye kadar :)

Abi dün geç vakit gittim. İki sorti uçabildim. Bugün halen meydandayım ama rüzgar kötü. Piper ile uçuyorum. Ama videomuz yok maalesef. Aslında Piper'ın rüzgarla dansnın videoları olsa burada helici kalmaz. :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Abi dün geç vakit gittim. İki sorti uçabildim. Bugün halen meydandayım ama rüzgar kötü. Piper ile uçuyorum. Ama videomuz yok maalesef. Aslında Piper'ın rüzgarla dansnın videoları olsa burada helici kalmaz. :)
O kadar güzel dans ediyor diyorsun yani abi :) Madem hala alandasın, oradaki modelci dostlara da selamlar abi :saygilar:

Tesekkurler herkeze :) mehmet abi gece ucagi kurmayi denedik abi heli mekanik ama bundan daha kolay biyerden biyere kablo gecicek ugras onune koruma takilcak kes del ooo olme esegim olme ama sekli cok guzel servolu kapi yapcam bide kokpit oturtcam sonra icine servolu fpv camera ama once havada alismam lazim tam olarak :)

Buda samet kardesimin kisa videosu havada herhangibir kontrol kaybina karsi kumandaya yakin durmam gerekiyordu kalkisi cekebildim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

safak bozdag' Alıntı:
Buda samet kardesimin kisa videosu havada herhangibir kontrol kaybina karsi kumandaya yakin durmam gerekiyordu kalkisi cekebildim :)
Samat'e tebrikler :thumbup: En zor kısım olan ilk kalkış ve inişi kırımsız bir şekilde tamamlamış ya, bravo doğrusu %p

safak bozdag' Alıntı:
Tebrikler. :bravo: