Tek kişilik Ordu buluşması (Video Yüklendi)

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Başlıktada belirttiğim gibi ''Tek kişilik Ordu buluşması'' yaptım bugün :laugh:
Karadeniz de 5 günün 4 buçuk günü yağmurlu olmasına rağmen şansımıza tam da pazar günü güneş açtı bende havayı değerlendireyim dedim.
Video çekmesi için kız arkadaşımı da çağırdım ;D sağolsun yardımcı oldu , malesef Şafak bugün çalıştığı için yoktu. O yüzden tek kişilik bir buluşma oldu :)
Videoların hepsini hazırlayamadım 10 tane pil kullandım hepsinde video çektim ancak birleştirip güzel video hazırlayıp o şekilde paylaşacağım uzun uzun.
Bugünden bir kesit :saygilar: ;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

EDIT: Videoyu yükledim :saygilar:
Cumartesi ve pazar günleri ile birlikte toplam 10 pilden 10 video vardı , her uçuştan bir kesit yükledim.
Video formatı .mts (AVCHD) olduğu için buna uygun full video düzenleme programı bulamadım. Deneme sürümü olan bir program buldum ve bunun yüzünden video üzerinde reklam çıktı.
Ücretsiz bir program bulduğumda tekrar yükleme yapacağım :saygilar:

Videoda 2.55 ' den sonra pazar günkü son uçuşumdu , onun tamamını koymak istedim.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Herkese iyi forumlar :saygilar: :saygilar: :RCKolik:

Tek kişilik Ordu buluşması

Paylaşım için teşekkürler Doğukan. :thumbup: :halay:

Youtube linklerini aşağıdaki gibi paylaşırsan link olarak değilde direk konuda video olarak gözükür daha şık olur bence. ;)

Eeee malum senden daha çok videolar bekliyoruz. :RCKolik:

Aşağıdaki konuda da belirtiğimiz gibi 8.uçuş için muhteşem bir uçuş, tebrikler Dogukan :thumbup:

Sıkı simulasyon çalışsan da bu işe yatkın olduğu ve yetenekli olduğun belli. Inşallah çok daha güzel videolarını izleyeceğiz yakında :thumbup:

Sadece küçük bir güvenlik hatırlatması. Kameram arkadaşımız kesinlikle bizim önümüze geçmiyor. Sürekli yanımızda ve arkadan çekim yapıyor, aman dikkat Dogukan ;)

NOT: Bu arada video linkini ben olması gerektiği şekilde düzeltim bu seferlik :yuppi:

Türker Akgün' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Doğukan. :thumbup: :halay:

Youtube linklerini aşağıdaki gibi paylaşırsan link olarak değilde direk konuda video olarak gözükür daha şık olur bence. ;)

Eeee malum senden daha çok videolar bekliyoruz. :RCKolik:
Türker abi çok teşekkürler , ayrıca uyarın için tekrar teşekkür ederim. Bu zamana kadar paylaştığım linklerde bu şekilde gözükmüyordu. Gözümden kaçmış kusura bakmayın :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aşağıdaki konuda da belirtiğimiz gibi 8.uçuş için muhteşem bir uçuş, tebrikler Dogukan :thumbup:

Sıkı simulasyon çalışsan da bu işe yatkın olduğu ve yetenekli olduğun belli. Inşallah çok daha güzel videolarını izleyeceğiz yakında :thumbup:

Sadece küçük bir güvenlik hatırlatması. Kameram arkadaşımız kesinlikle bizim önümüze geçmiyor. Sürekli yanımızda ve arkadan çekim yapıyor, aman dikkat Dogukan ;)

NOT: Bu arada video linkini ben olması gerektiği şekilde düzeltim bu seferlik :yuppi:
Mehmet abi tekrar tekrar çok teşekkür ederim , hem sen hem Türker abi şımartıyosunuz beni :laugh: :laugh:
Bu kadar övgüyü karşılıksız bırakmam umarım , bundan sonra daha da azimli ve kararlı çalışacağım %p :saygilar:
Güvenlik konusunda %100 haklısın , böyle olması gerektiğinin bende farkındayım. Her zaman önceliğim güvenlik bu hobide. Kendisine videoya başlamadan önce söylemiştim arkamdan ayrılma diye. Kendisi hem beni hem de modeli aynı kareye almak için uzaklaşmış. Hatta videoda kızıyorum arkama geçsene diye ama o kısmı kesmişim sanırım. Güvenlik konusunda farkındalık yarattığın için tekrar teşekkürler Mehmet abi. %p
İnşallah nazara gelmem bugün çok övgü aldım öncelikle ailemden daha sonra arkadaşlarım ve siz RCkolik ailesinden. Dua edelim nazar değmesin :laugh: :halay:

Doğukan Ocak' Alıntı:
.......İnşallah nazara gelmem bugün çok övgü aldım öncelikle ailemden daha sonra arkadaşlarım ve siz RCkolik ailesinden. Dua edelim nazar değmesin :laugh: :halay:
Nazara inanan birisi olarak MAŞALLAH diyelim de nazar falan değmesin ;)

Ynt: Tek kişilik Ordu buluşması

Kacamak ucus haa ayip ayippp ben kac gundur ucamiyorum dellendim sen ucc :) piss

Video düzenleyeceğim ama videolar .mts formatında 5 tane farklı program denedim ya bilgisayar kaldırmadı yada bi aksilik çıktı :-\
.mts formatını destekleyen bildiğiniz video düzenleme programı varmı ?

Doğukan Ocak' Alıntı:
Video düzenleyeceğim ama videolar .mts formatında 5 tane farklı program denedim ya bilgisayar kaldırmadı yada bi aksilik çıktı :-\
.mts formatını destekleyen bildiğiniz video düzenleme programı varmı ?
mts ?? ilk defa duyduğum bir format. Nette aratınca da pek bir şey çıkmadı ne yazık ki :-\

Windows Movie maker üzerinden yapmaya çalışıyorum ama Movie makerla yapmak da işkence :lollol:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Windows Movie maker üzerinden yapmaya çalışıyorum ama Movie makerla yapmak da işkence :lollol:
Maalesef free olunca insanı biraz yoruyor :laugh: :D

Video düzenleme konusunda vegas pro öneririm mts destekliyormu bilgim yok. Videolarınızı bekliyorum:)

1 Program buldum ancak işyerinde ki bilgisayar için biraz büyük program. O yüzden eve gittiğimde düzenleyip ondan sonra youtube'a yükleyeceğim. Yarın öğlene kadar yüklemiş olurum :saygilar:

Tek kişilik Ordu buluşması (Video Yüklendi)

00:45 sn de Aileron Tic Toc :eek: :eek: bile var :halay: :bravo: :thumbup: Ben artık bir şey demiyorum bu hareketten sonra :thumbup: