Real Flight 'a HC-3SX Rescue - Kurtarma ozelligi ilavesi

Bende şu anda G6.5 yüklü Celalettin abi. Bir sürü add-on pack ve tabii ki Heli Mega Pack de yüklü... Ama ne bileyim kimsenin kullanmadığı modelleri dolduruyorlar... Belli işte piyasanın talebi (sab, mikado, align, gaui, jr, synergy, eflite blade, msh, thunder tiger)... Bu markalar olmalı ağırlıkla...

Ben birkaç mikado logo yükledim çok memnun kaldım. Liposuna, ünitesine kadar detay seviyesi yüksekti. Uçuşu ve sesi güzeldi... Aynı şekilde kanopi düşme olayları bende de oldu. Kanopi düştü kel görünmedi ama, içi de aynı detay seviyesindeydi, frame vs...

Bi ara ben de bi 7.5 yapacağım da, sim hevesi gelsin şu sıralar montaj ayar işleri bi bitsin. Makine intel core i5 4670k, sapphire hd7970 o.c. , MSI Z87-G45 anakart, h100i sıvı soğutma falan... Battlefield lar falan kasmıyor, real flight ın kasmasına daha var :laugh: Zaten crossfire yaparım bir iki yıl sonra...

kep düşme olayı flasp la alakalı flasp kapalı kaldığında kep düşmüyor, video çektiğimde bahsetmiştim. Ben istemediğim yaklaşık 2-3 gb model verilerini bütün pack leri siliyorum sadece istediğim modelin kendini yüklüyorum böylelikle yerden tasarruf ve hafiflik oluyor, malum ssd de yer sıkıntım çok.

HK Wireless dongle kullanıyorum. RF7 kurdum. "SimLauncher2014.exe" virus olarak karantinaya attı. Onun harici kurum tamam.

Fakat lisansları girdikten sonra "Online Activation Failed" hatası veriyor ve aktivasyon istiyor. Bu durumda ne yapıyorduk arkadaşlar ??

Mehmet abi bende 7 yi kurdum ama ben biraz farkli kurdum hard disk serialini degistirerek internet baglantisini keserek manuel ektivasyon sagladim

Bi dene belki isine yarayabilir abi

Oncelikle suan ekliyemiyecegim ama acil ise internetten hard disk serial diye bi exe dosyasi olucak onu indirdikten sonra disk serialini 'c' olani degistirmen gerekecek 4321-1234 olarak yeni seriali girmen gerekecek ama orj bi yere not almayi unutma 

Yeniden baslattiktan sonra
Ekteki seriali giriyosun r7 ve i3 olani sonrasinda active dedikten sonra hata verecek en altta aktivasyon kodu yazcagin bolume gene ektrki seriali yaziyosun ve bitiyor

Programi guncellemedin ve hard disk serialini degismedin surece kullanabilirsin abi

29343703-R7-7924667201
5012326-I3-688718
activation code 12126219

mustafa temuralay' Alıntı:
Mehmet abi bende 7 yi kurdum ama ben biraz farkli kurdum hard disk serialini degistirerek internet baglantisini keserek manuel ektivasyon sagladim
Evet bu yöntemi biliyorum Mustafa RF6 da kullanmıştım. Ben RF7 buna gerek yok diye bir şey hatırlamıştım o yüzden bu yöntemi denememiştim.

Olmadı en kötü ihtimal akşama bu yöntemi deneyeyim, teşekkürler bilgilendirme için.

Bu arada Restart script sen kendin yazdın değil mi ? Eğer öyleyse gerçekten tebrik ederim. RF6 en büyük eksiği bu idi ve sırf bu yüzden zamanında kurup, sonra kaldırmıştım :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet bu yöntemi biliyorum Mustafa RF6 da kullanmıştım. Ben RF7 buna gerek yok diye bir şey hatırlamıştım o yüzden bu yöntemi denememiştim.

Olmadı en kötü ihtimal akşama bu yöntemi deneyeyim, teşekkürler bilgilendirme için.

Bu arada Restart script sen kendin yazdın değil mi ? Eğer öyleyse gerçekten tebrik ederim. RF6 en büyük eksiği bu idi ve sırf bu yüzden zamanında kurup, sonra kaldırmıştım :)
Zamanin da bende o sekilde kurmustum abi ama bi sikinti olmstu neydi tam hatirlamiyorum o yuzdrn bu tur programlati genel de ofline kullaniyorum daha saglikli oluyor aslinda script helifrrak da da vardi ama bende ise yaramadi bende bunu ayarladim

Bi ara rf 7 hata sorunlari cozulmus bir sekilde ve piyasada yogun kullanilan modeller icerinde ekli olan bi sim update etmyi dusunuyorum

Bi cok kisiye similatorun faydasi olacaktir en kisa zamanda halletmis olurum abi [emoji2]

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Cahit bey Rf de kırım uçuşa engel değilse phoenix deki gibi hemen reset atmaz skid i de kirsan devam eder phoenix de hemen reset atar bir de motor bayilmalarini phoenix de bu kadar gerçekçi göremezsiniz.
Phoenixde reset atma olayını engelleyebiliyoruz Ayarlardan. Meela tek kanatlı uçağı uçurduğum olmuştur. Ama şu var ki phoenixde heli ile kırım sonrası modelin gerçekçi uçabildiğini görmedin.
Sadece skid kırıldığında rudder çalışmazdı phoenixde. Sadececkuyruk pallerini yere sürterdim. Kırılırdı ve çalışmazdı. Ama uçarken helinin etrafında dönmesi bir süre sonra dururdu. Sadece rudder komutu almazdı.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
HK Wireless dongle kullanıyorum. RF7 kurdum. "SimLauncher2014.exe" virus olarak karantinaya attı. Onun harici kurum tamam.

Fakat lisansları girdikten sonra "Online Activation Failed" hatası veriyor ve aktivasyon istiyor. Bu durumda ne yapıyorduk arkadaşlar ??
Mehmet dongle ile birlikte acarsan direk active oluyor.kurarken dongle takılı oldun bitince restart yap öyle bir dene.

Mehmet abi benim aklıma virüs programı nin steam api dll engellemiş olma olasılığı geldi onu bir kontrol edebilirsiniz çünki o virüs dediği program sadece dongle okuyup reset işini yapiyor

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet dongle ile birlikte acarsan direk active oluyor.kurarken dongle takılı oldun bitince restart yap öyle bir dene.
Abi sorun benim PC'den kaynaklanıyor. Az önce başka bir PC'den standard kurulum yaptı, sorun olmadan gayet güzel aktive oldu. Anlaşılan benim PC formatlamanın zamanı gelmiş :)

Formatlama abi onun keyini silecek program var onla silebilirsiniz dvd den cikmisti

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rescue ozellikli hazir diger modeller icin :halay:

-GAUI X7

-GAUI X5

-Compass Warp380

-TREX 450L

-TREX700 DFC

-KDE 700

- Mikodo LOGO 400

- Mikodo LOGO 700 XxtReme

Ve diger modeller icin