SAB Goblin Team

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SAB Goblin Team

Bu guzel resimler ıcın teşekkurler Rasim :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

SAB Goblin Team

Speed in de competition u çıkıyor;

:eek: :eek:

Hiç beğenmedim. :(

SAB Goblin Team

Rasim Öztürk' Alıntı:

Rasim Ustad bu ara gobline sardın sonra goblinci olmayasın! en büyük aşklar savaşla başlar.

Alacağım son model :laugh:

Zaten bi süre model almakla da işim olmaz... Goblinci sevdiğimiz arkadaşlar var, paylaşayım diyorum gelişmeleri falan...

SAB Goblin Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Alacağım son model :laugh:

Zaten bi süre model almakla da işim olmaz... Goblinci sevdiğimiz arkadaşlar var, paylaşayım diyorum gelişmeleri falan...
Aslında Üsdat benim tahminim senin durum şu forum bu günler biraz cansız face takılıyorsun oda görünce paylaşıyorsun :RCKolik:

Speed olayı çok farklı bir olay, scale gibi başlı başına bir dal bence. Speed helileri sevmediğimden bunu da beğenemedim tabi :D

Yeni tasarımı harika olmuş ama sanki iniş takımını unutmuşlar mı ben mi göremedim nasıl inecek bu canavar aşağı çözemedim. :thumbup:

SAB Goblin Team

Oğuz Gün' Alıntı:
Yeni tasarımı harika olmuş ama sanki iniş takımını unutmuşlar mı ben mi göremedim nasıl inecek bu canavar aşağı çözemedim. :thumbup:
ben gördüm tel gibi bişey resmin birinde dikkatli bakınca görünüyor, ama yere temas eden tarafı nasıl bende merak ettim.

Vay be, gemi gibi olmuş, hatta yüzer bile bu :D Şaka bir yana frame değişmiş, kanopi kanopilikten çıkıp fuselage olma yolunda. Detaylarını merak ediyorum. Başta skid olmamasından dolay ben de speed tipini pek sevmiyorum, ama frame'in içi, özellikle aktarma organlarını çok merak ediyorum.

SAB Goblin Team

Bayağıdır yeni bir model bekliyordum. Alacağım model belli oldu. [emoji1] [emoji1] [emoji1] .

SAB Goblin Team

Rasim Öztürk' Alıntı:

adamlar şuanki goblin speed de ki hızı sınırlayan noktalara değinmişler. resmen hız rekoruna adım adım yaklaşıyorlar.

SAB Goblin Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Speed in de competition u çıkıyor...
SAB gerçekten çok dinamik bir firma. Seveni var sevmeyeni var ama sürekli hareket halinde olup birşeyler ürettiğini kabul etmek lazım bence. :bravo:

SAB Goblin Team

Takıma alımlar devam ediyorsa benide eklerseniz sevinirim. :halay: :halay: Yalnız bütçe şimdilik servolara yetmedi inşaallah yakın zamanda %p Erhan Yılmaz arkadaşımızın herkese sağladığı üstün ozverili destek ve yardimlarindan bende nasibimi alarak sayesinde goblin ci oldum . GOBLİN 700 Competition Green.