[Satılık]: Blade 130x + Spektrum Dx7s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar. Artık uğraşmak istemediğim Blade 130x helikopterimi satıyorum. Yanında spektrum Dx7s ile beraber RTF olarak alabilirsiniz.

Modelin durumu şu an çok iyi. Kuyruk ve kuyruk servosu tamamen upgradeli. Titreşim sorunu yok. Dişlilerin tamamı metal. Yanında yedek dişlişer de var. Üzerindeki bevel gear metal olup yanında bir adet daha yedek metal bevel gear var.
Son bir iki hafta bu modele İlker Bey ve İsmail Beyden aldığım upgrade parçalar toplamda 375 TL tuttu. (135 + 240). Ben modele herşeyiyle beraber 450 TL istiyorum.

Ana şaft da metal ile değiştirildi.

Ayrıntıları aşağıdaki videolardan görebilirsiniz.

Kumandaya gelince sorunsuz olup sadece üzerinde kullanım izleri mevcut. Normalde Dx7s lerin ekranlarında aydınlatma olmaz. Ben ilk aldığım zamanlarda aydınlatma taktım. Alanda ayar yaparken çok işe yarıyor. Çok fark ediyor. Fiyat 550 TL

Kumanda tek başına satılmıcaktır. Ama model tek satılabilir.

İkisini alana indirim yapılır...

Son test videosu
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ürün ayrıntıları
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Satılık]: Blade 130x (yedek hediyeli)

Bekliyorum Cahit Bey :)

Ynt: [Satılık]: Blade 130x (yedek hediyeli)

Abi ne guzel ucuyodun ne oldu niye ayrilik girdi araniza :( ama kararliysan illa saticam diyosan ozelden konusalim

Oğulcan satacağım. Aslında kafamı sürekli kurcalayan başka modeller var. Bir de iş konusunda değişikliğe gideceğim. Ondan olumlu sonuç alırsam ilk işim ya benim raptoru güçlendireceğim ya da kafamı çok tırmalayan bir iki modelden birini toplamaya çalışacağım. artık kit alıp toplama zevkini de tatmak istiyorum

Valla şuan bu iş için para hazır. Şafak'tan onun ufaklığı (aslında pekte ufak değil ama ;D ) alacaktım ama şuan maliyeti için bütçe ayıramam ona. Başka önceliklerim var çünkü... Belki Cahit Bey'in 130x'i olabilir. Çünkü V922 ilerlemem için önümü kesiyor. Roll bile yapabiliyorum benim katil'le.

Bulut' Alıntı:
Valla şuan bu iş için para hazır. Şafak'tan onun ufaklığı (aslında pekte ufak değil ama ;D ) alacaktım ama şuan maliyeti için bütçe ayıramam ona. Başka önceliklerim var çünkü... Belki Cahit Bey'in 130x'i olabilir. Çünkü V922 ilerlemem için önümü kesiyor. Roll bile yapabiliyorum benim katil'le.
Bulut ben zaten modelle degil piller ve yedeklerle ilgileniyodum sen cahit abiyle konus sizin anlasmanizdan sonra arda kalan parcalar olursa ben ayriyetten konusurum cahit abiyle :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Oğulcan satacağım. Aslında kafamı sürekli kurcalayan başka modeller var. Bir de iş konusunda değişikliğe gideceğim. Ondan olumlu sonuç alırsam ilk işim ya benim raptoru güçlendireceğim ya da kafamı çok tırmalayan bir iki modelden birini toplamaya çalışacağım. artık kit alıp toplama zevkini de tatmak istiyorum
Abi buyuk model arayisindaysan bisey demem ama baska bi mikro arayisindaysan bence macera aramaya gerek yok :)

ogulcan acar' Alıntı:
Bulut ben zaten modelle degil piller ve yedeklerle ilgileniyodum sen cahit abiyle konus sizin anlasmanizdan sonra arda kalan parcalar olursa ben ayriyetten konusurum cahit abiyle :)

:) Zaten sende bundan vardı diye hatırlıyorum Oğulcan :) Bana fark etmez kardeşim, her yol açık bana ;) Ben alıcam demedim zaten, olabilir dedim :)

Ynt: Ynt: [Satılık]: Blade 130x (yedek hediyeli)

Bulut' Alıntı:
:) Zaten sende bundan vardı diye hatırlıyorum Oğulcan :) Bana fark etmez kardeşim, her yol açık bana ;) Ben alıcam demedim zaten, olabilir dedim :)
Olabilir falan deme artik al ucmaya devam edelim katilde artik kosesine cekilsin yorulmustur artik :)

Mikro işine pek gireceğimi sanmıyorum artık. Gerçi elimde mikro yokken çok aradım şöyle gideceğim her yere götürebileceğim bir model ama..

Oğulcan maalesef yedekleri heliyi alana vereceğim.

Cahit Kaş' Alıntı:
Mikro işine pek gireceğimi sanmıyorum artık. Gerçi elimde mikro yokken çok aradım şöyle gideceğim her yere götürebileceğim bir model ama..

Oğulcan maalesef yedekleri heliyi alana vereceğim.
Hayirli satislar abi ozaman :) bu satildiktan sonra yeni modelini merakla bekliyoruz :)

ogulcan acar' Alıntı:
Hayirli satislar abi ozaman :) bu satildiktan sonra yeni modelini merakla bekliyoruz :)
Valla modelin ne olduğunu bende merak ettim. :laugh:

Hayırlı satışlar Cahit.

HTC Desire X cihazımdan gönderildi

[Satılık]: Blade 130x BNF (yedek hediyeli)

Teşekkürler. Tabi yeni bir model almam biraz zaman alacak. Ama mikado veya gaui olsun istiyorum. Bunlar olmasa da bir goblin isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...