[Satılık]: Blade 130x + Spektrum Dx7s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[Satılık]: Blade 130x BNF (yedek hediyeli)

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler. Tabi yeni bir model almam biraz zaman alacak. Ama mikado veya gaui olsun istiyorum. Bunlar olmasa da bir goblin isterim.
Hadi hayırlısı, hepsi de ayrı bir güzel. :laugh:

[Video]: [Satılık]: [Satılık]: Blade 130x + Spektrum Dx7s

Konu güncellenmiştir

[Satılık]: Blade 130x BNF (yedek hediyeli)

Hayırlısı olsun Cahit hocam, kulüpten birini daha kaybediyoruz :) Bu arada upgrade ile ilgili benim hafızam mı zayıfladı bilmem ama hatırlamıyorum bi alışverişimizin olduğunu... 130x e zaten ben çok yeni girdim, daha bir iki ay oluyor.

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler. Tabi yeni bir model almam biraz zaman alacak. Ama mikado veya gaui olsun istiyorum. Bunlar olmasa da bir goblin isterim.

Yalnız değilmişim bu konuda, ne güzel :D

[Satılık]: [Satılık]: Blade 130x + Spektrum Dx7s

Yo yanlış yazmışım. Düzeltiyorum. Kusura bakmayın. Ama sizden canopy almayı düşünmüştüm de vazgeçtim satılığa çıkarınca. Oradan gelmiş aklıma demek :)

mcpx bl modelim gelsin abi durum oldugunda satılmaz ise ben talip olabilirim sıkıntılı modelleri severim :bravo:

Aslında çok sıkıntılı model değil. düşüşlerde hemen hemen hiç masraf çıkarmadı. Elinizde bolca kuyruk dişlisi olsun yeter. Zaten gayet ucuz. Ben baştan beri almıştım baya. En son yaptığım upgradelere ve pillere para harcadım.
Bi de kuyrukta bazen titreme oluyordu. Şu an o da yok.
Sizin mcpx konusunu da takip ediyorum. Umarım en kısa sürede elinize ulaşır ve uçuşlarınızı izleriz.

merhabalar
kumandayı hala satmayı düşünüyorsanız almayı düşünüyorum resimleri atma imkanınız var mı acaba

Cahit Kaş' Alıntı:
Aslında çok sıkıntılı model değil. düşüşlerde hemen hemen hiç masraf çıkarmadı. Elinizde bolca kuyruk dişlisi olsun yeter. Zaten gayet ucuz. Ben baştan beri almıştım baya. En son yaptığım upgradelere ve pillere para harcadım.
Bi de kuyrukta bazen titreme oluyordu. Şu an o da yok.
Sizin mcpx konusunu da takip ediyorum. Umarım en kısa sürede elinize ulaşır ve uçuşlarınızı izleriz.

Bakalım abi gelsin bi sonra ilk durumda satılmaz ise almayı dusunuyorum sizden kısmetse

Kumanda Burak Beye rezervedir.

Satış iptal edildiğinden konu kilitlenebilir. 130x de raptor gibi hiç satmayacağım modeller arasına girmiştir. (Çok mu iddalı oldu :) )

Hayirdir Cahit bey. 130x son dakikada ne yaptı da bu sefere laik oldu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yo bir şey yaptığı yok. aslında satılmış sayılırdı ama Cengiz son anda ebaydan almış. Ben de kardeşime hover dersleri veririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...