Sim Çalışmalarım - Akan Tekin

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Sim çalışması

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Akan Abi. :thumbup:

Bende ne zamandır simulasyon çalışmalarımla ilgili bir kaç video çekeceğim bir türlü yapamadım. :embarras:

Simulasyonda nasıl çalıştığınla alakalı gerçi videodan da anlaşılıyor ama belki biraz da detay versen yeni başlayan arkadaşlarımız için güzel olabilir diye düşünüyorum. :saygilar:

Türker ile ne zamandır düşünüp de bir türlü vakit bulup çekemediğimiz videoyu ve ILK KONUYU siz paylaşmışsınız, elinize sağlık :bravo:

Looplar, Nose-In & Tail-In Invert Hover şahane %p Elevator Takla ve Stole Turn biraz daha çalışmanız iyi olabilir ;)

Ayrıca Side-In Invert hover çalışması da oldukça faydalı. Side-In hover yaparken, 1 çizgi halinde önünüzden geçerek sağ ve sol side-in hover yapmanızı tavsiye ederim. Mesela aylar sonra hatırlamak amaçlı şu an micro ile bu hareketleri çalıştım geçenlerde :)

Bir de dikkat ettim,model ne zaman invert çekerse, helinin sesi kısılıyor :laugh:

Türker kardeşime katılıyorum. Videoda hangi hareketeleri yaptınızı özet olarak paylaşırsanız süper olur. Bir de Phoenix var mı bilmiyorum ama RF Da dürbün var. Özellikle model uzaktan ki uçuşlar, özellikle seyreden kişilerin (sizin değil) modeli daha net görebilme imkanı olur.

Paylaşım ve açılan bu yeni bölümü canlandırdığınız için bir kez daha teşekkürler Akan Bey :RCKolik: