spektrum dx8

spektrum dx8

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu kullanilan satellite receiver iletisim mesafesini arttirmak icin degil de iletisimi kesintisiz hale getirmek icin kullaniliyor. Bu nedenle mesafe degismeyecektir ;)

Abi ben sunu merak ediyorum satallite mesafeyi uzatirmi diye degil suan orjinal kumandayla phantom 900 feet civari gidiyo ama aliciyla kumandayi degistirince 1.5 km falan goruyo diyolar forumlarda asli varmi bu soylenenlerin onu merak ediyorum ona gore degistircem

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

spektrum dx8

Phantomum kendi kumandasıyla çalışan bütün ayarlarını DX8'le de yapabilirim diyorsan dennebilir elbette. Menzil uzar mı birşey diyemiyorum.
Bu arada sanırım naza'nında tekrar ayarlanması ve tüm bağlantıların Phantom'un receiver'ından doğru bir şekilde Spektrum receiver'a da aktarılması gerekecekcektir.

Phantom tanıdığım bildiğim bir model değil, o yüzden seni yönlendirmek istemem. Bu konuda tecrübeli arkadaşlarımız daha iyi yardımcı olurlar.

spektrum dx8

Turker abi dx8 i pc ye baglayinca naza nin bi programi var kumanda ayarlarini kendi yapio diye biliyorum ama kurcalamak lazim biraz zaman bulunca bi deneyim bakalim nasil olcak ona bi konu acar yazarim

ogulcan acar' Alıntı:
Turker abi dx8 i pc ye baglayinca naza nin bi programi var kumanda ayarlarini kendi yapio diye biliyorum ama kurcalamak lazim biraz zaman bulunca bi deneyim bakalim nasil olcak ona bi konu acar yazarim
Bu konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan ama ilgili olan birisi olarak, paylaşım ve sonuçları merakla bekliyorum :RCKolik:

spektrum dx8

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan ama ilgili olan birisi olarak, paylaşım ve sonuçları merakla bekliyorum :RCKolik:

Abi 450 yi yerden kaldirmayi bi beceriyim hemen arkasindan girisicem onada :laugh:

spektrum dx8

bugun girisiyorum phantoma abiler dx8 i bağlamayı denicem inş sıkıntı olmadan yapabilirim

spektrum dx8

ogulcan acar' Alıntı:
bugun girisiyorum phantoma abiler dx8 i bağlamayı denicem inş sıkıntı olmadan yapabilirim
Sonucu merakla bekliyoruz Oğulcan, inşallah rast gider herşey. :)

spektrum dx8

ogulcan acar' Alıntı:
Herhangi bir aksilikte rahatlıkla orjinal hale geri dönüş yapacak şekilde planlama yapmanı tavsiye ederim Ogulcan ;) Sonucu merakla bekliyoruz :RCKolik:

spektrum dx8

Abi sikinti var sokmustum ama geri topladim yabanci sitelerde gosterilen nazadan cikip aliciya girmesi gerekio ama ekstra kablolar olmasi gerekiyo ankaraya dondugumde kablolari temin edip sonra yapicam

ogulcan acar' Alıntı:
Abi sikinti var sokmustum ama geri topladim yabanci sitelerde gosterilen nazadan cikip aliciya girmesi gerekio ama ekstra kablolar olmasi gerekiyo ankaraya dondugumde kablolari temin edip sonra yapicam

Bence de acele etmeden her ihtimali düşünerek denemek en doğrusu ;)

spektrum dx8

Ankara ya gelir gelmez hiç zaman kaybetmeden giriştim kumanda çantasına bişeylerde yaptım ama çantada olması gereken başka her hangi bişey var mı aklınıza gelen?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

spektrum dx8

ogulcan acar' Alıntı:
Ankara ya gelir gelmez hiç zaman kaybetmeden giriştim kumanda çantasına bişeylerde yaptım ama çantada olması gereken başka her hangi bişey var mı aklınıza gelen?
Bence tamamdır Ogulcan, eline sağlık %p

spektrum dx8

ogulcan acar' Alıntı:
Gayet güzel olmuş Oğulcan, eline sağlık. :thumbup:

Kutuya birsürü şey konulabilir ihtiyaca göre ama bence kumanda gibi kritik bir ekipman için illa şart değil. ;) Bence böyle güzel, diğer malzemeler için başka bir kutu da yapılabilir.

spektrum dx8

Abi sarj aletini koysam mi diye dusundum ama bilemedim iste

spektrum dx8

gayet şık olmuş