Spirit FBL Rescue / Kurtarma Testi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Geçtiğimiz hafta sonu yaptığımız büyük buluşma sırasında, Rasim kardeşimizin detaylarını aşağıdaki konuda paylaşmış olduğu "SPIRIT FBL" ünitesinin Kurtarma özelliğini ile FBL ünite olarak genel uçuş performansını test etme imkanımız oldu.

[Urun]: Spirit Flybarless System Kutu Açılım / Ürün İnceleme / Kurulum ve Ayar

Öncelikle bu imkanı bizlere sağlayan ürünün sahibi Mevlüt kardeşimize, sonra da bu ürünü zorla da olsa aldıran :laugh: Rasim kardeşimize ve son olarak TEST pilotumuz Türker kardeşimize teşekkür ederiz.

Buyrun test videomuz ve Video sonundaki YORUMUMUZ:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Parasını fazlasıyla hakeden bir ünite yapmışlar, elinize sağlık sizinde %p

Daha ne olsun , parasına göre bence mükemmel kurtarışlar yapmış zaten 2 kurtarış yapsa parasını amorti etmiştir bile çoktan. :thumbup:

Bu iş tamamdır. :yuppi: :yuppi: :halay: :thumbup:
Toplu siparişin gümrük meselesine çare bulmak lazım olmayacaksa siparişi geçeceğim hemen.

ARKADAŞALR YOUTUBE YABANCI ISİM İLE DE BAŞLIK ATARSAK İYİ OLUR. ÇÜNKİ YOUTUBE DA BÖYLE FAZLA VİDEO YOK.

GELELİM VİDEO YA. BENCE OLDUKÇA BAŞARILI. TÜRKER ABİNİN PLOTAJI İLE GÜVENİM TAM GELDİ. ZATEN SİPARİŞİ GEÇTİM. 380 TAKICAM . BENDE VİDEOLARI PAYLAŞIRIM.

Yoğun talep nedeni ile web siteleri çökmüş :eek: :D

You must be registered for see images attach

Ekli dosyalar

• spiritweb.png
    spiritweb.png
    18.6 KB · Görülme: 31

Mevlüt abi aldı... İlker abi alacaktı... Erhan aldı... Tevfik abi alıyor... Mustafa düşünüyor... Türker abinin de aklına yattı diye gördüm... Mordo abi aldı... Emre abi alabilir ilerleyen süreçte...

Özür dilerim arkadaşlar yaa :( Kişi başı 175 dolardan iyi para eder... İnşallah yedek parça olarak akmayacak paralar ve çıkaracağız bir şekilde.. Yoksa milli servet akıyor :laugh:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
aldım gitti hadi hayırlısı not bırakmalarını söyledim kutu üzerine 20 dolar ;D
Hayırlı olsun[emoji1] spirit camiası büyüyor. Parasının karşılığını hakkıyla veren ünite [emoji106]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar,

Öncelikle Mevlüt abiye ve Rasim'e böyle güzel bir konunun ortaya çıkmasına vesile oldukları için tüm heli camiası adına teşekkür ederim. :bravo:

Bende ortaya çıkan projenin armut piş ağzıma düş kısmında bulunan şanslı kişi oldum sayelerinde. :laugh:

Öncelikle test bence gayet başarılı geçti. Ünite bence rüştünü ispatladı. Normal bir FBL ünite parasına kaçırılmaması gereken bir fırsat diye düşünüyorum.

Keşke ben heliye başladığımda da böyle bir ünite olsaydı. Özellikle yeni başlayan arkadaşlar umarım bu konuyu gözden kaçırmazlar. :RCKolik:

Benim Forza'yı vitrinden indirme zamanı geldi. :laugh: Spiritle coşsun artık. :yuppi: :halay:

Ayarı beceremezsem Rasim modeli sana yollarım, kaşındın sen. ;D

Forzayı sattık ama, abiler forzasız bırakmıyor sağolsunlar :laugh:

Güzel üniteymiş.

Bizde Tevfik abi vasıtasıyla inceleriz yakından artık :)

Gerçekten parasını hak ediyor. Ama şunu merak ediyorum. Yere yakın uçarken de kurtarabilir mi. yani model yere takın iken 3d uçuş esnasında herhangi bir pozisyonda kurtarabilir mi. Tabi pilottan kaynaklı gecikme de olacaktır. Yani garantisi yoktur belki
Üreticinin tavsiye ettiği minimum bir irtifa var mı?

Öyle bir sınır yok Cahit hocam, ayrıca Türker abi daha net söyler de benim gözlemim de o yönde; bavariandan daha hızlı tepki veriyor. Belki bi ayarı vardır bavarianda da...

Çok ani yani toplayıp yükselmesi. Ki rescue collective pitch değeri %80 kullanıyoruz çünkü öyle tavsiye ediliyor, servolara aşırı yük binmesin diye. Buna rağmen çok iyi...