Spirit Ver. 2.0.0 Kurulum ve Ayar

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
:lollol: :lollol:
valla sonradan videoyu bende dinledim de harbiden ders gibi olmuş bazı yerlerde ses vurgulamaları çok belli oluyor :laugh:
Eyvallah kardeşim, inşallah hallolur, gproyu kurdum da hava kötü deneyemedim, en kısa sürede bir analiz yaparız umarım. :saygilar:
Ben tam anlayamadım. Senin spiritte sorun mu çıktı. Gproyu mu kurdun. Biyerlerde bahsettiysen gözümden kaçmış

Cahit Kaş' Alıntı:
Ben tam anlayamadım. Senin spiritte sorun mu çıktı. Gproyu mu kurdun. Biyerlerde bahsettiysen gözümden kaçmış
Spirit te bir türlü kuyruğu tutturamadık. Bir ara tam oldu derken yeni sürümü yüklenince Gine kuyruk ani pic verince 90 derece kaçıyor. Bir türlü akıl sır erditemedik. Herşeyi denedik. Bakalım olmadı başka bir helide denicez.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O sorun bendede oluyordu meğer bankalar arası geçiş yaptığımda Pal acıları 12 derece olacağına 16 18 gibi değerler alıyordu ibrahim orayı gözden kaçırmış olmasın benim gibi bank 0 da acıları ayarlıyorum gidip bank 2 de uçuyorum :)

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Cahit Kaş' Alıntı:
Tomasın gönderdiği linkteki versiyonu yükledim ve sorun çözüldü. :halay:
Bu gün yedekler de geldi. Montajı bitti Raptorun. Yarın hava güzel olursa denemek isterim. Ama bu gün gibi yağmurluysa haftasonuna kalacak
Süper haber %p İnşallah sorunsuz, güzel bir uçuş olur Cahit Hocam :)

Ayarlanamayan spiritler uygun fiyatla değerlendirilir :lollol: :lol: :lol:

Şaka bir yana muhtemelen küçük bir nokta var gözden kaçan. Hep böyle olur ufakcık bir nokta yüzünden insan günlerce uğraşır.
Ayar sayfalarının ekran görüntüsünü paylaşırsanız bizdeki ayarlar ile karşılaştırırız. Belki yardımcı olma şansımız olur..

Cahit Kaş' Alıntı:
Tomasın gönderdiği linkteki versiyonu yükledim ve sorun çözüldü. :halay:
Bu gün yedekler de geldi. Montajı bitti Raptorun. Yarın hava güzel olursa denemek isterim. Ama bu gün gibi yağmurluysa haftasonuna kalacak
Abi ben bu mesajının görmemişim, vallah güzel haber, hadi gözün aydın :halay:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
O sorun bendede oluyordu meğer bankalar arası geçiş yaptığımda Pal acıları 12 derece olacağına 16 18 gibi değerler alıyordu ibrahim orayı gözden kaçırmış olmasın benim gibi bank 0 da acıları ayarlıyorum gidip bank 2 de uçuyorum :)

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Banklar arası geçişten kaynaklı bir durum değil Mustafa, sadece bank 0 varken de aynıydı.

Kağan Kazancı' Alıntı:
Ayarlanamayan spiritler uygun fiyatla değerlendirilir :lollol: :lol: :lol:

Şaka bir yana muhtemelen küçük bir nokta var gözden kaçan. Hep böyle olur ufakcık bir nokta yüzünden insan günlerce uğraşır.
Ayar sayfalarının ekran görüntüsünü paylaşırsanız bizdeki ayarlar ile karşılaştırırız. Belki yardımcı olma şansımız olur..

Kağan ben sana hala gönderecem ayar fotolarını ama g proyu kurdum o yüzden gönderemedim, istersen kayıtlı ayar uzantısı var onu göndersem olurmu?