SPIRIT Yazılım Upgrade V1.2 ile Gelen Yenilikler ve GOVERNOR Eklentisi

efsunkar3356

Kıdemli Uye
SPIRIT FBL YE YENİ GOVERNOR EKLENTİSİ.

Bugün forumda dolanırken hatta uçuşa gidecekken tam Mustafa ÇOBAN arkadaşımızın yazısını gördüm. Hemen olaya girdim. saat 15:00 gibi ayrları tamamladım. büyük merak içinde alana gittim. karşılaştığım sonuç mükemmeldi.

Goblin 380 için deneme yaptım.

öncesi:
- castle esc tik tok larda bayılmaya sebeb oluyordu. bir sürü denemelere rağmen sorunu çözememiştim. ve böyle kabullenmiştim. :):):):rolleyes::):):)

sonrası:
- ilk denediğim yan tik tok du. maşallah banamısın demedi. sonuç mükemmel idi. tüm arkadaşlara öneririm. son sürüm manualini indirirseniz orda ayrıntılı bir anlatım yapıyor.

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Ekran Alýntýsý.PNG
    Ekran Alýntýsý.PNG
    98.1 KB · Görülme: 106
[Urun]: SPIRIT FBL YE YENİ GOVERNOR EKLENTİSİ

Spirit en pahalı setuplarda kullanılıp tam puan alıyor... Çek elemanlar bugünlerin geleceğini tahmin etmiş midir acaba geliştirirken :laugh:

Öncelikle Spirit FBL v1.2.0_en Manuel

Governor özelliği: Sayfa 50

-------------------------------------------------------

1.2.0 versiyon firmware ile gelen özellikler ve güncellemeler.

Edit: birde stabilizayon acro gelmiş. ve hepsi

1-Governor support - Built-in governor with support for Electric, Nitro and Gasser helicopters!
2-Brand new Stabilisation - Significantly improved stabilisation mode with new possibilities.
3-30 minute Logs - From now the unit can store 3 times longer flight events.
4-Spektrum SRXL - New protocol support in SRXL family.
5-Improved JETI model integration - Integration with Duplex is even smoother now.
6-Better calibration procedure - Calibration procedure can handle slower voltage rampup with various receivers now.
7-Sensor data processing - The way data are comming from the sensor is even faster.
8-Event capturing - Improved event capturing in the flight log.
9-Normal (Rate) mode - To fulfill needs of the scale pilots Normal gyro mode was updated.
10-Software updates - Various fixes and improvements were introduced in the software.
11-Flash procedure - Flashing process has double verification to make it even more reliable.
12-Spektrum Failsafe - Failsafe for the Spektrum satellites supports all available channels now.
13-Factory Settings - Factory settings were modified to make the tuning process even shorter.

Eskişehir hatırladığım kadarı ile ESC Governor gayet başarılıydı yani ben bayılma hatırlamıyorum Erhan ??

Ama sen Spirit Governor, ESC Governor daha başarılı diyorsan, eminim ki arada mutlaka bir fark vardır :)

Test sonuçlarını bizlerle paylaştığın için sana ve bu özelliği forumda bizlere duyuran Mustafa bir kez daha teşekkür ederiz, ellerinize sağlık arkadaşlar :thumbup: :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eskişehir hatırladığım kadarı ile ESC Governor gayet başarılıydı yani ben bayılma hatırlamıyorum Erhan ??

Ama sen Spirit Governor, ESC Governor daha başarılı diyorsan, eminim ki arada mutlaka bir fark vardır :)

Test sonuçlarını bizlerle paylaştığın için sana ve bu özelliği forumda bizlere duyuran Mustafa bir kez daha teşekkür ederiz, ellerinize sağlık arkadaşlar [emoji106] :RCKolik:
Abi Goblin 380 için yazmıştım yazıyı. Belirtmeyi unutmuşum. Yaklaşık 600-700 rpm düşüyordu. LOG dan baktığımda.