Su an RCKOLIK Konya Buluşmasında Neler oluyor :)

Valla arkadaşlar elinize sağlık muhteşem görüntüler ve güzel bir buluşma olmuş bence.Konyadaki modelci arkadaşlarımıda kutlarım bu arada pist ne kadar güzel gözüküyor meydan olarak ellerine sağlık.

Murat Evitan' Alıntı:
Valla arkadaşlar elinize sağlık muhteşem görüntüler ve güzel bir buluşma olmuş bence.Konyadaki modelci arkadaşlarımıda kutlarım bu arada pist ne kadar güzel gözüküyor meydan olarak ellerine sağlık.
Gerçekten de pist harika Murat Bey. İşin güzel tarafı çalışmalar dalen devam ediyor Biz oradaydan pisti bir o kadar daha büyüttüler ( 18*100 m) Sonraki hedef etrafa yeni dikilen ağaçların sulanabilmesi için 900 mt ilerden sahaya su getirmek. Seyyar tuvalet ve elektrik de bir sonraki hedefleri.

Belediye'de seneye bu beton pistin üstünü tamamen asfalt dökeçekmiş, sözünü almışlar :thumbup: Daha ne olsun arkadaşların emeklerine sağlık %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Diğer belediyelerin Konya Belediyesini örnek almaları dileğiyle.

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Diğer belediyelerin Konya Belediyesini örnek almaları dileğiyle.
Bu arada unutmadan bir bilgi daha paylaşalım ki haksızlık olmasın.

Bu çalışmalarda Konya Büyükşehir belediyesinin elbette ki katkısı büyük (gölgelik, oturma bankları, çöp kovaları..) fakat şu ana kadar ki büyük çalışmaların nerede ise tamamını (beton pist, ağaçlandırma..) Konya'lı modelciler kendileri bizzat yaptırıyorlar.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada unutmadan bir bilgi daha paylaşalım ki haksızlık olmasın.

Bu çalışmalarda Konya Büyükşehir belediyesinin elbette ki katkısı büyük (gölgelik, oturma bankları, çöp kovaları..) fakat şu ana kadar ki büyük çalışmaların nerede ise tamamını (beton pist, ağaçlandırma..) Konya'lı modelciler kendileri bizzat yaptırıyorlar.
Mehmet belediyenin böyle bir oluşumun arkasında bile durması yeterli İstanbul da 5 m2 yer bile vermezler böyle bir şey için.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet belediyenin böyle bir oluşumun arkasında bile durması yeterli İstanbul da 5 m2 yer bile vermezler böyle bir şey için.

Kesinlikle katılıyorum...

Bizim memleket küçük, uçuş yerleri belli.. Çok güzel bir kaç yer var belediye tamam dese çok güzel değerlenecek yerler var ama belediyeye gidip böyle bir ihtiyacımız var desem ''siz çocuk musunuz'' damgası yemekten korkuyorum :D

Komik ama gerçek.. :angry:

Pist var, gerçek anlamda modelciler var! Hepsine helal olsun diyorum ve Konya'ya yerleşmenin yollarını arıyorum...

Katılım sağlayan, konuda destek olan herkese teşekkür ederim. Bir kusurumuz olduysa affola. [emoji3]

Artık sizleri gelişmelerden Konya'da olup bitenden geri bırakmamak adına Konya Ekibinden gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekrarının olması ve bir dahakine beraber olabilmek dileğiyle paylaşımlar için teşekkürler. :RCKolik:

Doğuş' Alıntı:
Katılım sağlayan, konuda destek olan herkese teşekkür ederim. Bir kusurumuz olduysa affola. [emoji3]

Artık sizleri gelişmelerden Konya'da olup bitenden geri bırakmamak adına Konya Ekibinden gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.
Aşağıdaki bölümde SABIT bir Konya Buluşma başlığımız olsun, oradan hem uçuşları hem de gelişmeleri takip edelim istiyoruz :thumbup: %p

Su an RCKOLIK Konya Buluşmasında Neler oluyor

Herşey çok güzel görünüyor bir dahaki sefere bende katılmak isterim çok özendim sizlere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baştan sona çok güzel fotoğraflar.. özendim :saygilar:

Guzel yorumlariniz icin Tesekkurler arkadaslar :RCKolik: