SUMERONICS R/C Kumanda

Ekran ve kontrol devresi de yerini aldı. Şimdi en sıkıcı işe geldi sıra. Soket ve kablolama!

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

@Mehmet Kucuksari abi sanırım bu kumanda işi farklı bir boyuta gidecek bence sen bu kısımdan itibaren yeni konuya taşı bu kumanda mevzusunu :thumbup::halay:

@Sumer Yamaner abi ellerine sağlık bence güzel bir çalışma olacak :thumbup:

Eline sağlık abi kumanda, yanına şöyle 3d printer dan, basılmış, uygun fiyatlı bir sim kumandası da tasarlasan diyorum, usb kablosunu takar takmaz çalışsın, burada yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederiz, eminim güzel bir başarı yakalar.

Son düzenleme:
Eline sağlık abi kumanda, yanına şöyle 3d printer dan, basılmış, uygun fiyatlı bir sim kumandası da tasarlasan diyorum, usb kablosunu takar takmaz çalışsın, burada yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederiz, eminim güzel bir başarı yakalar.
Teker teker gelin

Oldukça yerinde ve güzel bir öneri Ali :thumbup: @Sumer Yamaner abimiz için kolay bir proje :D

Eğer bir de dongle yani yazılımın crack işini de halledebilirse o zaman tadından yenmez :yuppi:

Oldukça yerinde ve güzel bir öneri Ali :thumbup: @Sumer Yamaner abimiz için kolay bir proje :D

Eğer bir de dongle yani yazılımın crack işini de halledebilirse o zaman tadından yenmez :yuppi:
Bunlar beni aşar. Aklımda kablosuz bir sim kumandası var. PC onu bir game controller olarak algılayacak. Onu kullanacağınız simülatöre tanıtmak size kalacak.

Bunlar beni aşar. Aklımda kablosuz bir sim kumandası var. PC onu bir game controller olarak algılayacak. Onu kullanacağınız simülatöre tanıtmak size kalacak.
Kablosuz olması da gayet güzel abi :thumbup: . Diğer kısmı bir şekilde kullanıcılar hallederler ;)

Buna beğenmedim dersem yalan olur. Ama çok kumandam var.