T rex 550L //Halil İbrahim Kalay//

ahmet atıcı' Alıntı:
Bu hafta biraz şanssız geçmiş senin açından ama sağlık olsun,en azından kırımsız atlatmışsın geçmiş olsun Halil İbrahim. :saygilar:
Sagol ahmet abi. Valla aslinda cok iyi 6 kez uctum bi sorun yoktu sonrasinda sert bir ucus sonucu galiba lehim eridi.... [emoji23] [emoji23] [emoji23] neyseki kirmadik modeli de lehimleri yenileyelim devam

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim geçmiş olsun kardeşim, sorunsuz atlatmana sevindim :)
Nazarlar çıkıyo nazarlar :laugh:
Bu aksilikte son olsun diyelim kırımsız uçuşlar :saygilar:

Ibrahim kardesim Bence modeli bi hocaya okut ;D

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
İbrahim geçmiş olsun kardeşim, sorunsuz atlatmana sevindim :)
Nazarlar çıkıyo nazarlar :laugh:
Bu aksilikte son olsun diyelim kırımsız uçuşlar :saygilar:
Ibrahim hocam cok sagol Valla nazar felan ama bu iki oldu cekirge misali 1 sicrar 2 sicrarrrrrrr......[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Hayirlisi olsun ya lehimleri yenileyecem soktum motoru

oguzhannn' Alıntı:
Ibrahim kardesim Bence modeli bi hocaya okut ;D
Oguzhan [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] ne guldum ya valla ama en son bi kursun dokturecem bu modele.....

Geçmiş olsun yerde fark etmek en güzeli. Kırım olmasında bu önemli değil.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Geçmiş olsun yerde fark etmek en güzeli. Kırım olmasında bu önemli değil.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen mustafa abi sagolasin.
yerde durdugu surece kirimdan uzak bu siralar model. Basimiza baya bi teknik problem cikardi

Geçmiş olsun Halil.

6 pil uçulmuş sonra yerde böyle bir tespit ve kırımsız bir gün sonu, daha ne olsun. :thumbup:

Kollektifi doğru kullanmayı öğrenene kadar ana pal açılarının başlangıçta biraz düşük tutarsan tecrübe ederken pile ve elektroniğe fazla yüklenmemiş olursun. Örneğin + - 11 derece gayet yeterli ve makul oluyor bana göre. ;)

Ben hala 11 kullanıyorum mesela. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Geçmiş olsun Halil.

6 pil uçulmuş sonra yerde böyle bir tespit ve kırımsız bir gün sonu, daha ne olsun. [emoji106]

Kollektifi doğru kullanmayı öğrenene kadar ana pal açılarının başlangıçta biraz düşük tutarsan tecrübe ederken pile ve elektroniğe fazla yüklenmemiş olursun. Örneğin + - 11 derece gayet yeterli ve makul oluyor bana göre. ;)

Ben hala 11 kullanıyorum mesela. :laugh:
Turker abi dogru diyorsun ve bende o sekilde 11 de devam edeyim zaten bizim gokhan abi benim dusuk ayarlarla baya bi tic toc yaparak zorladi modeli....