[Urun]: ALIGN TREX 700X Çıktı

Aslında temel bazda bir yenilik arıyoruz Align da. Bu kapsamda ilk akla gelen temel degisiklikte kayis sistemi.

Malum yıllardır devam eden oturmuş ve bir nevi kabak tadı vermiş standard bir Align dizaynı var. Align severlerde, ki bunlar icinde ben de varım :), soyle farklı bir yenilik bekliyoruz. Bence isin özü bu, en azından kendi adıma durum bu sekilde :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Piyasadaki en uzun süreli firmalardan... Bir dönem piyasada tekeldi, Orjinal heli = Align dı, klon heliler = Align klonları idi...

Zaman geçtikçe farklı markalar çıktı, farklı tasarımlar çıktı.. Align'a burun kıvrılır oldu...

Aslında lider konumunu, zirve konumunu kaybedeli sürekli bir yenilenme çabası içinde... Pes etmiyorlar, bırakmıyorlar... Bütün seri yenilendi dominator modelleri çıktı... dominator serisi motorları çok iyi... servoları öyle... ESC için bu modelde hobbywingden destek alınmış -ki çok beğeniliyor kullanıcılar tarafından-... Kanopi elden geçmiş, ciddi hafifleme var.

Yani tamamen boş değil, çalışmalar var...

sadece torque tube den bir sürü laf söyleniyor. Yukarda saydım sıralı tam listeyi, tablo ortada... Gaui den bi beklentimiz var mı mesela, x7 kayışlı olsun diye?

uzun süredir piyasada olduğundan gözümüz fazlaca alıştı, radikal tasarım değişiklikleri bekliyoruz.

align helikopterimin damperlerinde ve ball link plastiklerinin içinde boşluk olunca beni kaybetti en sevmediğim iki şey budur,tsa ile 9 aydır uçuyorum hala taş gibi :thumbup: tabi tsa nında tek eksiği birazcık ağır olması

Neden bilmiyorum ama Align ı seviyorum ben :) Sanırım ilk model aşkı :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

GAUI ve HALO'nun bazı konularda destekleri olmasa kesinlikle ve kesinlikle ALIGN ile devam ederdim. Hala içimden bir ses 700X'i al diyor ama şuanki durumumla hem fazlalık hem de gereksiz olur.

Piyasadaki Fiyat/performans açısından açık ara önde tek marka ALIGN'dır. Aksini iddaa eden havada model patlatsın :)

Hepsi patlıyo goblinde dişli kırıyor[emoji1]

Align candır gerisi heyecandır diye izmir ekibi boşunamı dil döküyor,,, gaui leri de gördük havada elektrik kesintisinden uçuran arkadaş artık düşmeye karşı itfaiye den yardım alacaktı ahahahah

Kadir Izmir'de tek alignci sensin ;D

Gaui nin elektrik kesmesi gaui den degil esc den kaynakli, icini acinca gordum. Yoksa havada motor mountu cikan, kuyruk vidasi kaybolan alignlarida biliyoruz :laugh: :laugh:

Kadir hocam elektrik kesintisinin ne alakası helikopter markasıyla var anlayamadım ?

Kemal Katırcı' Alıntı:
Kadir hocam elektrik kesintisinin ne alakası helikopter markasıyla var anlayamadım ?

Ekibin geyik muhabbeti :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Kadir Izmir'de tek alignci sensin ;D

Gaui nin elektrik kesmesi gaui den degil esc den kaynakli, icini acinca gordum. Yoksa havada motor mountu cikan, kuyruk vidasi kaybolan alignlarida biliyoruz :laugh: :laugh:

eyw Tamer :laugh: o kuyruk vidası da benden kaynaklı lock atmadık herhalde abi :) 500L yi gör bak şimdi gproyu tekrar ayarladım, uçuracak adam olsa hava da goblin gibi performans verecek :)

Ahah ;D Elektrik kesintisiyle gaui'nin ne alakası var Kadir ;D

Model dediğin havada patlamaz, modeli kuran adam havada patlar. Mecazen yani :D Bizde adet şu, problemin kaynağını, mantıklı nedenini çözmeye çalışmak zor geliyor, hop, model kaka...