[Urun]: Eachine Racer 250 Quad / Eachine VR007 FPV Goggles / İnceleme / Modlar

Hayırlı olsun. Ben de quadlara ilgi duymasam da keyifle izledim. Ağırlık 500 gr üstü olduğundan şimdi bunu kayıt ettirmelisin. :D

Ben de benim çocuklara bu markanın mini quadını aldım geçenlerde. iki hafta falan oldu. çarpmadıkları yer kalmadı ama hiç sorun çıkarmadı.

Emre Kaman' Alıntı:
Abi bilgiler için teşekkür ederim, 5045 taktım bile ben de, kutudan çıkan 5030'ları hiç beğenmedim. Hatta ön tarafı değiştirince 6045 de kulanılabiliyor bununla, tavsiye eder misin?

4s pilim şu anda yok, 3s'ler yeni, onları biraz eskitmem lazım. Gerçi bunların pilleri ucuz, 3s kesmemeye başlarsa geçiş yaparım :)

Tilt kamerayı gözlüğe alışmak için, özellikle inişlerde kullanayım diye düşünmüştüm. Hatta kontrol kartına bağlayıp quadın açısı hıza göre değişse bile hep karşıyı göstersin diye de geçirmiştim içimden, bir denemekten zarar gelmez sanırım.

Ağırlık açısından bakınca, şimdilik aklımdan geçen jet gibi bir quad değil, zaten yarışacak kimse yok etrafta :D Biraz orasıyla burasıyla oynamayı, hareketli videolar çekmeyi falan planlıyorum. Racing ilgi çekici olmaya başlarsa aleti hafifletmek için uğraşmaya başlarım elbette. Sırf öndeki ledleri söksem 30-40g gider diye düşünüyorum, daha da yapılabilecek şeyler var.

6045 pervane kullanabilirsin tabii ki. Ben 1806 da bile kullandım ve çok memnundum. Aletin stabilitesi artıyor. Daha kontrollü oluyor ama pil kullanımı normal olarak biraz düşüyor. Motorların bu pervaneyi rahat çevirir.

Tilt kamerayı tabii ki denemelisin. En azından içinde kalmasın. :D Aslına bakarsan senin düşündüğün uçuş tarzı için faydalı olabilir.

Hayırlı olsun. Çekimler ve tanıtım güzel olmuş, elinize sağlık :thumbup:

Ben ürünü yakından geçenlerde gördüm bana çok büyük ve hantal geldi. Ağırlığının bundan çok daha fazla olacagını tahmin ederdim, beklediğimden hafif çıkmış. Kolları çok kırılgan geldi bana. Bir göz atma ile ancak bu kadar söyleyebilirim :)

Teşekkür ederim :) Kollar durduğu yerde pek kırılacak gibi değil aslında. Düşünce kırılır, kırılmaz, üçüncüde kırılır falan, onu zaten bilmek mümkün değil, zaten kırılmayacak bir malzeme de yok. Farklı markalarda da kullanılan kollarmış bunlar, 2-3$ bandında fiyatı. 3D çizimleri de mevcut, yazıcıdan da çıkartılabilir. Veya uygun karbon kollarla da değiştirilebilir istenirse. Yapısal olarak benim hoşuma gitti, hem yatayda hem dikeyde desteklenmiş, esc de açıkta kalmıyor. Motor yatağı kısmı biraz ince ve açıkta bırakılmış, keşke motoru da çevreleseymiş. Bu arada kolların beyaz ve kırmızı renkli olanları da mevcut arkadaşlar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emre abi merhaba quadın hayırlı olsun uzun zamandır 450 lik quad bende de var ama daha fpv sistemine başlamadım,kutunun içinden çıkan antenleri kullanmama sebebini öğrenebilirmiyim ? Fatshark varken tabiki onlar kullanılmaz ama başka bi nedeni var mı merak ettim. :saygilar:

Nezih ŞENSOY' Alıntı:
Emre abi merhaba quadın hayırlı olsun uzun zamandır 450 lik quad bende de var ama daha fpv sistemine başlamadım,kutunun içinden çıkan antenleri kullanmama sebebini öğrenebilirmiyim ? Fatshark varken tabiki onlar kullanılmaz ama başka bi nedeni var mı merak ettim. :saygilar:

Sağol Nezih. Kullanıcı yorumları iyi değildi o antenlerle ilgili o yüzden.

Hayırlı olsun Emre . Güle güle kullan.

Selam arkadaşlar;

Eachine distribütörlüğünün akabinde ürünlerini de ön siparişle getirmeye başladık.

Fiyatlar ve talep ettiğiniz ürünleri konusunda fikirlerinizi alabilir miyiz?

Edit: Ticari link

Altuğ ŞEREF' Alıntı:
Selam arkadaşlar;

Eachine distribütörlüğünün akabinde ürünlerini de ön siparişle getirmeye başladık.

Fiyatlar ve talep ettiğiniz ürünleri konusunda fikirlerinizi alabilir miyiz?

Edit: Ticari link

Altuğ bey, ısrarla aynı mesajı farklı konular altında yazıyorsunuz. Forumumuzda ticari reklam yapma kuralları bellidir.

Lütfen bu şekilde devam etmeyin. Mesajların peşinden koşmaktan ve silmekten sıkılıp komple kaynağını da silebilirm.

Şimdi gördüm. Bu kuraldan haberim yoktu. Ben de niçin mesajlarımı tekrar bulamadığımı düşünmeye başlamıştım :laugh:

Merhaba Emre bey. Benim bir sorum olacak. Bnde sizdeki quadtan aldım. Fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. Quad havalandıktan 1-2 dakika sonra inişe geçiyor. Tam gaz vermeme rağmen. .. İndikten sonra tekrar havalanıyor en fazla 1 metre. Sonra tekrar inişe geçio. Bu sorun neden kaynaklı olabilir. Benim kullandığım parçalar quadla gelen piller ve kumandalar.

Bana pil sorunu gibi geldi

Merhaba emre bey. sizin echine racier 250'nin videosunu izlediğimde havadayken hafif titreşim vardı quad da. bu sorunu çözdünüz mü? aynısı benimde başıma geldi.

Ercan KAYAR' Alıntı:
Merhaba emre bey. sizin echine racier 250'nin videosunu izlediğimde havadayken hafif titreşim vardı quad da. bu sorunu çözdünüz mü? aynısı benimde başıma geldi.

Evet, PID ayarları ile ilgili bir durumdu, biraz düşürerek çözüldü. %p

PID ayarlarının adımlarını yazabilir misiniz?