[Urun]: Futaba 18SZ Tanıtım/Kutu Açımı/İnceleme

Emre Kaman' Alıntı:
Yeni değilmiş, başka Futaba'larda da varmış, hatta Spektrumda bile varmış, ben bilmiyormuşum :D Cahillik işte... Uçak işleri, bizde servonun hızlısı makbul abi :p

Çok hızlı çalışsın ki bir hata anında telafi bile edemeden model pert olsun. :lollol:

Yok biz ondan daha hızlı çalışıp kurtarıyoruz :)

Heli modelciliği zaten ağır kanlı işi değil ;D

Kutu acilim videosu nerede arkadaslar, saat kac oldu hala beklemedeyiz ;D

Çektik fırına verdik :)

Kola, cips, patlamış mısır, tuzlu fıstık, malt içeceği falan hazırlayın... 35dk :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çektik fırına verdik :)

Kola, cips, patlamış mısır, tuzlu fıstık, malt içeceği falan hazırlayın... 35dk :laugh:
Ne yaptiniz arkadaslar :laugh: Resmen kisa metraj film cekmissiniz :lollol: ;D

Abi kutuyu 3dk'da falan actik da, gerisi surasi soyle burasi boyle isleri iste. Kumandanin orasi burasi derken biraz kacirmisiz ucunu [emoji1]

Reklamlarla toplam bir saati doldursun diyor yapımcı, biz de ona göre çekiyoruz abi :D

Her unboxing böyle oluyor yaa, gevezelik işte :)

35 dakikada Aurora ile üç model setup'ı yapıp üstüne kahve içiyoruz biz.[emoji14]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar uzun sürüyor mu :D Biz Vbar Control ile heli ayarını 2dk da yapıyoruz...

Kutuyu 35 dakikada açanlar için iyi süreymiş.[emoji14]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldığı ürünün bırakın videosunu, bi fotosunu çekip foruma koymaya imtina edenler oluyor. :rolleyes:

2 ve 3. mesajlara kutu açımı ve FrSky bind işlemi eklenmiştir. :saygilar:

Emre, hayırlı olsun! Güle güle kullan, kırımsız uçuşlar! (Kumandayı kastediyorum, sakın ola elinden falan düşürüp kırma!)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Açıkçası ben de sahaya toz toprağın içine getirmezdim o kumandayı. Türker'in vitrin önerisi süper! :p

Hele bir de yakıtlı ile uğraşıyorsan, üstüne bir de yağlı eller ile tut!...Olacak şey değil! O kumandayı el değmeden kullanmaya yarayan uşak bir kumanda daha olsa iyi olur.

Bu saatte patlamış mısır bulamasamda videoları keyifle izledim :laugh: Öncelikle seninde Rasim'inde eline, diline sağlık. :bravo: :RCKolik:

Güzel günlerde kullanırsın inşallah, eline de çok yakışmış. :thumbup: :halay:

Kumandaya yapılacak pek bir yorum yok bence, mersedes benzetmesini yapsam yeterli olur sanırım. :coolxf:

Teşekkürler, inşallah daha iyi Futabalar sizlerin olur :D

Aslında iyi bi video 10dk geçmemeli bence. Ben de bir şey izleyecek olsam 10dk, hadi olsun 15dk dan fazlaysa başka videoya geçiyorum :) O kadar çok konuşmuşum ki zaman akıvermiş, Rasim kamerayı kapattıktan sonra 32dk dediğinde nası canım falan dedim. Daha 50 sayfa daha manuel var, gerisini siz düşünün :D Bundan sonraki videolarda zaman ayarlamasına daha fazla dikkat edicez, 10dk yı aşmamaya çalışıcaz.

Kumanda güzel, çok fonksiyonlu falan, ama tabi ki kullanmak için alındı. Çok sakınınca ters tepiyor genelde. Ekipmanına iyi bakan bi adamım, umarım buna da iyi bakarım yıllarca. Zaten kumanda kavramını baştan aşağı değiştiren bişey çıkmazsa ilerleyen yıllarda, bundan başka kumanda da almam gibi geliyor bana :) Bana şu an için 8FG'den çok da fazla şey vaad etmiyor, daha doğrusu, çok daha ucuz bir kumanda da olsa yine aynı şekilde uçuracak modeli. Ama işte kullanım kolaylığı, videoda da bir kısmından bahsettiğim detaylar, fonksiyonların fazlalığı ve yeni teknolojilere de uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmış olması gibi durumlar başlıca alma sebeplerim. Videoyu bitirdikten sonra keşke şunu da söyleseydim, bir de bu vardı gibi bir sürü şey geldi aklıma ama, onlar da ilerleyen günlerin konuları olsun artık :D