[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

kadir kocaman' Alıntı:
masa başında oturup bir işi 10 saat sürdürüren tembel devlet memurları...Neyse sabah sabah yine sinirlenmeyeceğim dedim malum cuma haftanın son günü :)

Lokomotiflerle veya genel olarak demiryolları ile ilgili bir sıkıntı yok umarım :) Bizim plan program belli olduğu için rayına orutmuş gidiyor... PTT yi bilemem tabii :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Lokomotiflerle veya genel olarak demiryolları ile ilgili bir sıkıntı yok umarım :) Bizim plan program belli olduğu için rayına orutmuş gidiyor... PTT yi bilemem tabii :D

Hepsi aynı be Rasim,,, hiç birinden cacık olmaz :)

Bir hışımla geldi geçti peh peh peh ;D

Fastladde stoklar tükendikten sonra satıştan da kalktı. Ama heyecan yok, yedekleri hala mevcut ;) Aynı zamanda Helidirect'te de var. Başka da vardır muhtemelen ama bu ikisi stoklar canlı tutuldukça fazlasıyla yeter.

Duyduğum lüzum üzerine başlığı tekrar gündeme getiriyorum. Ve burdan okmodel'in yetkililerine sesleniyorum;

Sizleri tanımam etmem, herhangi bir hukukum olmadı. Sizler de beni tanımazsınız ama forumdan ve reel hayattan tanışıyor olduğumuz abilerim arkadaşlarım referansımdır, onlara danışabilirsiniz. Neyse tanışma faslını kısa keserek sadede geliyorum. Geçenlerde halloween zamanları fastlad (ingiltere) de bir kampanya oldu. JR Forza450'nin üniteli (jr tags mini) fiyatı 270 dolar kadar, ünitesiz olanı 220 dolar küsürdü.. Bizler ünitesiz olanı aldık. Çünkü bu başlığın ilk sayfalarından da göreceğiniz gibi bu kampanyayı foruma tanıtan olarak araştırmamı yaptım ve JR TAGS MINI ünitesinin sadece Jr kumandalarla çalıştığını, ayrıca farklı marka alıcı takmak için girişlerinin olmadığını ve sadece DMSS satellitelerle haberleştiğini yurtdışı forumlar vasıtasıyla öğrendik. JR distribütörü olarak sizler daha iyisini bilirsiniz. Neyse... Artı 30 dolar kadar da kargosu vardı. Ama halloween'e özel yüzde 10 indirim vardı, onu uygulayınca fiyat yine 500 lira gibi bir miktara geliyordu. Yanında bir adet de Gens ace 2200mah 25c lipo aldım, ona da 55tl kadar ödedim.

Neyse ürün 4 günde ingiltereden elime ulaştı, sıfırdan model toplamayı çok severim zaten biraz da bunun için aldım. Kelimenin tam anlamıyla çiçek gibi topladım, uçuşu da ip gibi... Maiden videosu forumda var. Kocaeli buluşmasında 3 lipo uçtum, hepsi bu kadar. Yani model hala ilk günkü gibi. Ve ben sizlerden farklı olarak kar amacı gütmediğimden heliyi ve lipoyu 550tl ye Engin arkadaşıma verdim. Yok orası burası şöyledir onun, o fiyata mümkün değil, kesin bir şeyi vardır gibi yakışık almayan yorumları sahiplerine iade ederim. Ben bu modeli kar etmek için almadım. Geçen yıldan beri 4-5 tane 450 size model uçurdum artık yeter dedim, daha büyük boyutlu bir heliye geçmek istedim. Kampanyayı duyuran kişi olarak, forumda sinerji oluştu, bu heyecanın dışında kalmak istemedim, sıfırdan model toplamak ve uçuşunu görmek istedim, JR markasını tanımak istedim. Sebeplerim bunlardır.

Fiyat politikanız sizi bağlar, o konuda yorum yapamam. Elinin altında internet olan her "bilinçli" kullanıcı zaten neyin ne olduğunu biliyor. Sonuçta indirimsiz hali 300 dolar artı kargo olan bir kitten bahsediyoruz.

Bizler forum olarak birbirimize her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Hobiye bakış açımız ve fiyat politikamız sizi şaşırtıyor olabilir fakat maksadını aşan yorumlar yapma hakkı vermez.

Saygılarımla... :saygilar:

Rasim konuya tam hakim olamadım ama belli canın sıkılmış gözüküyor.

Oysa burda biz bas bas bağırdık... İyilik yap , denize at ayıptır ya.. Uzak olsun böyle firmalarda kardeşim.

Sırf bu yüzden heli filanda satmıyorum kimseye, canım sıkılmasın diye. Alacak olan adam gelsin incelesin sonra tek kelime demesin.. Adama geri iade et beğenmediysen diyoruz, oda yok. Ama can sıkacak ya işte. Altı üstü heli yahu, neyi arızalı sıkıntı olabilir ki ?? Dsg şanzıman mı var bunda ?

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Konu az çok hakimim. Engin le akşam konuştuk. Benim heliye istedi. Ben aldığım fiyatın üstünde veremiceğimi ve aldığım fiyatta çok iyi olduğu için kullanmak istediğimi söyledim. O da bana Rasim bey in satabilrceğini söyleyince dedim hiç kaçırma. Ben kefil im dedim. Rasim in heli sine. Engin arkadaşımız da aldı hatta Rasim indirim yapıp 500 TL den vermiş heliyi. Içim den helal olsun dedim. Helikopter sıfır desek zaten yalan olmaz. Şu An heli bana gelicek. Uygun konfigiragasyondan sonra engin arkadaşımıza yola çıkıcak.

O yüzden Rasim beye tekrar teşekkür ederim. Yeni başlayan bir modelci ye destek olduğu için.

Arda konunun alıcı tarafında hiçbir sıkıntı yok, Engin gerçekten de çok beyefendi, çok dört dörtlük bir insan ;)

Sadece hobi ile yeni tanışıyor, araştırıyor, bizlere danışıyor, çevresinde başka hobici arkadaşlar var onlara danışıyor. Çok doğal süreçler, hepimiz böyleyiz veya böyle idik.

Benim lafım sadece o çevresindeki bazı kişilere... Kendileri gibi 1800 liraya 450 model satmadığımız için farklı önyargılara kapılmışlar modelle ilgili. Adanaya gidiyor model (erhan'a), ünitesi takılıp ayarı yapılacak ve izmire gelecek. İncelesinler önyargılarını gözden geçirsinler. Bir de tanımadıkları kişilerin modelleri ile ilgili yorum yapmasınlar.

Ben kampanya başlığını açtım. Kaçtan aldığımı forum ahalisi biliyor. Sonra kampanya bitti ve modelin normal fiyatı 280 dolar oldu (helidirect'te ama stokta yok), hadi cimrilik edelim ve kargo da 20 dolar tutsun ve gümrüğe de girmesin. Model yaklaşık 675tl ye gelir. Ben 500'e aldım, tutup da bunun fiyatı bu kardeşim, işine gelirse demiyorum. Daha önce de dediğim gibi benim amacım kar elde etmek değil, hedefimde 500-550 size bir model var, herşeyimle ona odaklanacağım, forza yedekte duracak öylesine... İlla da satmak durumunda değildim, yeni modele 2000-2500 kadar harcama yapacağım, 550tl gelse de olurdu gelmese de. Ocakta ödemez şubatta öderdim sorun olmazdı... Duracağına bir arkadaşın işine yarasın dedim. İlan da açmadım, kendisi benimle iletişime geçti. Aldığım fiyattan bir kuruş da üstüne koymadım. Bu şekilde bir yaklaşım belli ki rahatsız etmiş saygıdeğer okmodel ahalisini... :)

Neyse tekrardan söylemek isterim ki, Engin gerçekten sağlam bir arkadaş ;) Modeli de kendisine hayırlı olsun. Kendisini forumda daha sık görmek de isteriz. Bu forumda çıkar ilişkisinin olmadığı, güzel dostluklar var. :RCKolik:

Rasim öyle olmasına sevindim nitekim doğru tahmin etmişim.

Engin beye hayırlı olsun benim mesajım kendisine değil alım-satım konusunda hakim olan genel algıya , yanlış anlaşılma olmasın.

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Duyduğum lüzum üzerine başlığı tekrar gündeme getiriyorum. Ve burdan okmodel'in yetkililerine sesleniyorum;

Sizleri tanımam etmem, herhangi bir hukukum olmadı. Sizler de beni tanımazsınız ama forumdan ve reel hayattan tanışıyor olduğumuz abilerim arkadaşlarım referansımdır, onlara danışabilirsiniz. Neyse tanışma faslını kısa keserek sadede geliyorum. Geçenlerde halloween zamanları fastlad (ingiltere) de bir kampanya oldu. JR Forza450'nin üniteli (jr tags mini) fiyatı 270 dolar kadar, ünitesiz olanı 220 dolar küsürdü.. Bizler ünitesiz olanı aldık. Çünkü bu başlığın ilk sayfalarından da göreceğiniz gibi bu kampanyayı foruma tanıtan olarak araştırmamı yaptım ve JR TAGS MINI ünitesinin sadece Jr kumandalarla çalıştığını, ayrıca farklı marka alıcı takmak için girişlerinin olmadığını ve sadece DMSS satellitelerle haberleştiğini yurtdışı forumlar vasıtasıyla öğrendik. JR distribütörü olarak sizler daha iyisini bilirsiniz. Neyse... Artı 30 dolar kadar da kargosu vardı. Ama halloween'e özel yüzde 10 indirim vardı, onu uygulayınca fiyat yine 500 lira gibi bir miktara geliyordu. Yanında bir adet de Gens ace 2200mah 25c lipo aldım, ona da 55tl kadar ödedim.

Neyse ürün 4 günde ingiltereden elime ulaştı, sıfırdan model toplamayı çok severim zaten biraz da bunun için aldım. Kelimenin tam anlamıyla çiçek gibi topladım, uçuşu da ip gibi... Maiden videosu forumda var. Kocaeli buluşmasında 3 lipo uçtum, hepsi bu kadar. Yani model hala ilk günkü gibi. Ve ben sizlerden farklı olarak kar amacı gütmediğimden heliyi ve lipoyu 550tl ye Engin arkadaşıma verdim. Yok orası burası şöyledir onun, o fiyata mümkün değil, kesin bir şeyi vardır gibi yakışık almayan yorumları sahiplerine iade ederim. Ben bu modeli kar etmek için almadım. Geçen yıldan beri 4-5 tane 450 size model uçurdum artık yeter dedim, daha büyük boyutlu bir heliye geçmek istedim. Kampanyayı duyuran kişi olarak, forumda sinerji oluştu, bu heyecanın dışında kalmak istemedim, sıfırdan model toplamak ve uçuşunu görmek istedim, JR markasını tanımak istedim. Sebeplerim bunlardır.

Fiyat politikanız sizi bağlar, o konuda yorum yapamam. Elinin altında internet olan her "bilinçli" kullanıcı zaten neyin ne olduğunu biliyor. Sonuçta indirimsiz hali 300 dolar artı kargo olan bir kitten bahsediyoruz.

Bizler forum olarak birbirimize her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Hobiye bakış açımız ve fiyat politikamız sizi şaşırtıyor olabilir fakat maksadını aşan yorumlar yapma hakkı vermez.

Saygılarımla... :saygilar:

Rasim agzina saglik :) guzel kapak pardon cevap :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Rasim agzina saglik :) guzel kapak pardon cevap :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Ustada aynen katılıyorum Rasim. Bu tur seyleri gülüp gecmek gerekiyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba Arkadaşlar

JR 450 furyasını yakalayamadım ama satmak isteyen olursa ve fiyatı da uygun olursa ben talibim. Modelin duruşu çok hoşuma gitti. Bir tane edinmek istiyorum.

Not: Mesajın yeri burası olmayabilir. Site yöneticileri kusuruma bakmasınlar lütfen. Bu modelle ilgili tüm yorumlar, yazışmalar bu başlık altında yapıldığı için buraya yazdım.