[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Süper bir indirim daha :halay: :yuppi:

Goblin Urukaylar lansman nedeniyle sadece bu için $280 :lollol: :lol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
evet mehmet bey bedavadan biraz pahalı olurdu :) Rasimin yapmadığı kampanya ilanlarına forum riayet etmez :laugh:
Bu arada benim forza da geleli 2 gün oluyor,ama maalesef hastalık yakaladı 2 gündür yüksek ateş-yatak-yorgan...Sanırım forzanın enerjisine bünye dayanamadı,geldiği gibi hastalandık :)

Murat Bey hem gözünüz aydın hemde geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Murat Bey hem gözünüz aydın hemde geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
çok teşekkür ederim tevfik bey

Geçmiş olsun Murat Bey , modeliniz de hayırlı uğurlu olsun , en kısa zamanda iyileşip , güzel uçuşlarınızı görmek dileklerimle..... :saygilar:

Akan ve Murat bey modelleriniz hayırlı olsun. Herhalde tum modeller artık gelmiş oldu. Ayrıca Murat bey size de gecmis olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun Murat bey acil şifalar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Gözünüz aydın Akan Bey. :halay:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Haydi hayırlı olsun Akan Bey , Forza tüm 450'leri tarihe mi gömecek şimdi ya...... :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Akan ve Murat bey modelleriniz hayırlı olsun. Herhalde tum modeller artık gelmiş oldu. Ayrıca Murat bey size de gecmis olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok teşekkürler arkadaşlar insallah toplayabilirim

Akan bey hayırlı olsun kırımsız uçuşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Modeller yeni eline ulaşan arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

Murat Bey geçmiş olsun.

bu forzalara neden gümrük kontrolü olmadan alıyorlar anlamadım , benim 500 dominator halen istanbul da... Sabah baktım yine bir değişiklik yok ülkeye pülütonyum sokuyoruz sanki

Kadir bey , bunun daha önce bahsi geçmişti , mesele kargo doğudan mı geliyor , batıdan mı.Doğu kargoları inceleniyor, batı kargolarında sorun yok , bir de kolinin cüssesine göre muamele de olabiliyor....

kadir kocaman' Alıntı:
bu forzalara neden gümrük kontrolü olmadan alıyorlar anlamadım , benim 500 dominator halen istanbul da...

Kötü bir şey değil ki bu Kadir. Cümleye "bu dominatorleri neden gümrük kontrolünde bu kadar tutuyorlar anlamadım" desen daha güzel olurmuş :) böyle deyince benim heliyi tutuyorlar, onları da tutsunlar der gibi olmuş :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
mesele kargo doğudan mı geliyor , batıdan mı.Doğu kargoları inceleniyor, batı kargolarında sorun yok , bir de kolinin cüssesine göre muamele de olabiliyor....

Çok alıştım ingiltere'ye Hakan abi. ortalama bir hafta teslim süresi çok çok iyi yurtdışı için. Hk veya banggood bir haftada hazırlayıp kendi kargolarına teslim etmiyorlar bile çoğu zaman. Otomatik bir takip kodu veriyorlar, müşterinin gazını alıyorlar, ama öyle bekliyor günlerce hareketsiz.

Çok alıştım ingiltere'ye Hakan abi. ortalama bir hafta teslim süresi çok çok iyi yurtdışı için. Hk veya banggood bir haftada hazırlayıp kendi kargolarına teslim etmiyorlar bile çoğu zaman. Otomatik bir takip kodu veriyorlar, müşterinin gazını alıyorlar, ama öyle bekliyor günlerce hareketsiz.

Sana aynen katılıyorum Rasim, bende İngiltere'den alma olayından çok memnunum kit geldikten sonra Fastlad'den bu pazartesi başka siparişlerim oldu az önce baktım manisa pim de en geç yarın öğleye elimde. %p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kötü bir şey değil ki bu Kadir. Cümleye "bu dominatorleri neden gümrük kontrolünde bu kadar tutuyorlar anlamadım" desen daha güzel olurmuş :) böyle deyince benim heliyi tutuyorlar, onları da tutsunlar der gibi olmuş :D

Yok Rasim İngiltereden aldığım her üründe de aynı şey oldu,
130X olsun, oradan aldığım yedekler olsun hep gümrük kontrolünden geçtiler 3,5 TL para için kaç gün bekletiyorlar adamı

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

Sana aynen katılıyorum Rasim, bende İngiltere'den alma olayından çok memnunum kit geldikten sonra Fastlad'den bu pazartesi başka siparişlerim oldu az önce baktım manisa pim de en geç yarın öğleye elimde. %p

Tabi her siteyi aynı kefeye koymamakla birlikte uzakdoğu için haklısınız ama ben helikopteri 2 kasımda aldım, 4 kasımda takip kodu verdiler ve kargoya bıraktılar kontrol ettim fiziken alındı diye gözüküyordu, 6 kasımda uçak kalkacağı bilgisi vardı 10 kasımda da Türkiye ye giriş yaptı 7-8 günde işlem bitti yani .... Konu ülkemiz de ki politika ve bürokrasi ile yine genelleme yapmayacağım masa başında oturup bir işi 10 saat sürdürüren tembel devlet memurları...Neyse sabah sabah yine sinirlenmeyeceğim dedim malum cuma haftanın son günü :)