[Urun]: SAB Goblin 570 Red/Yellow Kit

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar yeni oyuncağımı kardeşim Amerika dönüşü öncesi az önce sipariş etti :halay:

Haftaya güzel bir UNBOXING konusu ve detaylarla karşınızdayız inşallah :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayirli olsun abi genclere ne kadar guzel yol gosteriyosun gule gule kirimsiz ucuslar :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ogulcan acar' Alıntı:
Hayirli olsun abi genclere ne kadar guzel yol gosteriyosun gule gule kirimsiz ucuslar :)

Teşekkürler Ogulcan. Benim ve Türker'in hızını biliyorsun. Uçması en az 6 ay :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Teşekkürler Ogulcan. Benim ve Türker'in hızını biliyorsun. Uçması en az 6 ay :laugh: :D

Abi ben siserim valla meraktan siz deneyin yorum yapinki bizlerinde onu acilsin fikri pekissin ki benim gibi tez canli arkadaslar icinde secenek olussun :)

Vayyyy :thumbup:

Şimdiden kırımsız, bol neşeli ve keyifli uçuşlar dilerim Mehmet Abi.

Görüntüsü çok şıkmış %p

abi hadi hayırlı olsun valla bende heycanlandım şimdi bu cihazları çok merak ediyorum tanıtım videosunda cihazın aerodinamiği'nden bahsedersen çok sevinirim merak içerisindeyimde :halay: :RCKolik:

Ynt: [Urun]: SAB Goblin 570 Red/Yellow Kit

Hayırlı olsun Mehmet bey.

vay mehmet abi 570 de karar kıldın demekki ;) hayırlı olsun abi goblin can dır can ;)

bu goblinin speed ve bu modelde de var şu canopy onundekı yazıyı yan yazıcaklarına dikine yazmak sadece benim mi aklıma geliyor ve sadece ben mı yakıştırıyorum oyle olsaydı diye ;)

yalnız olay şöyle devam ediyor , aslan alan yeminide alıcak ;)

evet goblindeki en onemli parça motor , çift kayış aktarma oldugu için güçlü bir motor istiyor , he digerleri ile uçmuyormu ucuyor ama guclu bır motor alınca ya ben boşuna kasmışım kendimi bu kadar diyorsun ..

evet abi motor , esc , servo fbl unite , hv bec mi kullanıcaksın yoksa , 2s lipo baglayıp mı kullanıcaksın ??

ben tavsiyelerimi şimididen veriyim ;)

gryphon 8s kadar destekleyen HV beci var , direk 6s lıpodan beslıyorsun , ben hem Tıtan X50 de , hemde goblın 700 de bu becı kullanıyorum ve sorun yaşamadım , extra alıcı pili doldur bidaha tak çıkar falan bana göre degil fazla ;)

esc olarak , bunda muhtemelen castle talon 90 yeticektir , ama benim tek favorim YEP 120HV ( dez avantajı ise eger bec i yok ama zaten buyuk modellerde ben bec de olsa harici bec kullanacagım veya kullanmayı tercıh edecegımden oturu benım için sorn teşkil etmiyor ) goblin 700 de scorpion 4530 cidden cok hayvansı bir güç üretmesine karşın yep 120 cok başarılı ee nede olsa bire bir alman yge ;) titan x50 de scorpion motor ile kullanıyorum sorunsuz ...

motor tercihi olarak zaten ya quantum yada scorpion cok fazla alternatif yok zaten ...

fbl unite hangisini biliyor isen o ama şu an pilot tr deki sk720 aklıma gelen herkese tavsiye ediyorum , çünkü şuan yurt dışı 450$ ama pilottr de 230-240$ civari ve super bi unite extra ozellikleri log tutması falan benim çok hoşuma gidiyor ..

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah iniş takımlarına zeval vermesin benim ilerki zamanlardaki projem goblin 700 artık :RCKolik: sayesinde adım adım sizi takipteyiz :halay: :halay: :halay:

Hepinize teşekkürler arkadaşlar :thumbup: Inşallah daha büyük ve güzelleri sizlerin olur %p

Beni ve Türker'i biliyorsunuz. Biz ne alırsak forumca topluyor ve uçuyoruz :) Gerçi kaplumbağa misali biraz yavaş oluyor ama o kadar kusur kadı kızında da olurmuş :laugh:

Şu an elektronik adına sadece FBL Unite var (HC-3x). Diğer tüm elektronik yine forumda hep beraber şeçip, toplayacağız inşallah :RCKolik:

Tabii ki bu nokta Mesut, Ediz,Mehmet Karakaya ve diğer üyelerimizin tecrübelerinden maksimum derecede istifade edip, bütçemiz çercevesinde tercihlerde bulunacağız.

Bakalım ne zaman biter, bana sorsanız allah bilir :lollol: :lol:

görünüşü en beğendiğim rc model.
hayırlı olsun kırımsız uçuşlar Mehmet bey

Mehmet Abi yaktın bizi. :lollol: :lol:

En az 8 saatlik forum tartışması, 2 saat telefonla uzman görüşleri, 5 saat yurtdışı araştırmaları, videolar, fotoğraflar çok çalışmamız lazım Abi çooooooooook. :lollol:

Mehmet abi hayırlı olsun :halay: :halay: donanım olarak neler var aklında ? :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi hayırlı olsun :halay: :halay: donanım olarak neler var aklında ? :)
Şu an net bir şey üstad :embarras: Biraz üzerinde çalışma yapayım, sonra hep beraber karar veririz :thumbup: