V911 Kullanıcı Soruları / Problemleri / Çözümleri / Tavsiyeleri

v911 Kumanda problemi yardım lütfen.

fatih kartal' Alıntı:
Merhaba üstadlar. Aranıza yeniyim ve 1 hafta kadar önce v911 modelini aldım.
Bugün helikopteri uçururken havadan birden pat diye yere çakıldı sonra baktım ki kumandanın paneli tamamen sönmüş.
Kumandanın önündeki ışığı yanıyor fakat panel kısmı yanmıyor.
Defalarca açıp kapattım pillerini değiştirdim fakat malesef açılmadı.
Sorun acaba nedir, kumanda mı bozuldu yoksa başka bir sıkıntısı mı var.

YArdım ederseni çok sevinirim.
Sevgili kardesim yasadiginiz problemi yukaridaki mesajimda acikladim. Ana karttan pil soketine giden kucuk cubuklari kontrol et derim..

V911 Kullanıcı Problemleri / Çözümleri / Tavsiyeleri

Arkadaslar oncelıkle bende beyaz kırmızı v911 var vardem marka bunun turuncu sıyahlısıyla arasında fark varmı ve WLtoys V911-1 BNF+WLtoys V911-1 Accessories Bag with Vertical Tail - US$23.00 / New Packaging WLtoys V911 2.4GHz 4CH Remote Control RC Helicopter with Gyro - US$39.55 / WLtoys V911-pro V911-V2 2.4G 4CH RC Helicopter BNF - US$21.99 / Old Plug Version Yellow V911 4CH 2.4GHz Single Blade RC Helicopter With Gyro BNF - US$22.39 /// bu modeller arasında fark varmıdır sız hangısını tavsıye edersınız bannggoddan sıparıs verıcem yedek olarak buna bıraz hor davrandım sankı bana oyle gelmıs olabılır tabıkıde en az 150 200 kere dusus oldu ve fırcalı motor oldugu soylenıor yanınca standart olarak bunlardan bırını kullanıcam acıklamalı bı cozum bulursanız cok tesekkur ederım 300 kullanımdan sonra degıstırmek tavsıye edılıyormus bıde bu fırcalı motorları degıstırmessek ne gıbı sonucları olur onuda eklersenız iyi olur lütfen iyi günler :RCKolik: :saygilar: :)

V911 Kullanıcı Problemleri / Çözümleri / Tavsiyeleri

Aykut kardeşim,

$40 bile olmayan bir heliden daha ne bekliyorsun ki. Hangisini istiyorsan al gitsin (Sadece elindeki pillere uygun olan tipi seç yeter)

Bu arada yaşın itibari ile konu sildim ama mesajını taşıdım ama aklında olsun, insan bir topluluğa girince önce bir selam verir :(p

NOT: Bu arada forumumuzda V911 ile ilgili sorularımız bu konu altında paylaşıyoruz. Lütfen V911 ile ilgili yeni bir sorun olursa bu konuyu kullan, yeni bir konu açma.

Bu konu harici açılan v911 konuları yönetim tarafından siliniyor

Banggoodan v911 yedek parça pil filan sipariş ettim duyduğuma göre pil yatakları farklılık gösterebiliyormuş kumandalar filan tam emin olamadım birde siz bakarmısınız? :saygilar:

merhaba
siparişlerin uygun birbiriyle sorun yok...

teşekkür ederim , nereden anladınız nesine bakınca anlaşılıyor anlatırsanız bir daha böyle bir kaygı yaşamam. . :)

Ahmet Turan' Alıntı:
teşekkür ederim , nereden anladınız nesine bakınca anlaşılıyor anlatırsanız bir daha böyle bir kaygı yaşamam. . :)
İlk sipariş in pil girişine baktım. 2ci nin pillerine baktım.
3 ci sipariş in o renkte eski versiyon yok zaten.
Yeşil olanı biraz öğrendikten sonra kullan bence.
Bendeki yeşil gibi çıkarsa çok stabil uçuyor. Acemiliğini onunla
Atma diye söyledim.

teşekkürler :thumbup:

merhaba , m.banggood.com/5600mAh-USB-External-Battery-Portable-Power-Bank-For-Mobile-Phone-p-908330.html
banggodan şu power bankı alsam rc helileri rahatlıkla şarj edebilirmiyim birde 5600 mah olması zarar verirmi? :)

Ahmet Turan' Alıntı:
merhaba , m.banggood.com/5600mAh-USB-External-Battery-Portable-Power-Bank-For-Mobile-Phone-p-908330.html
banggodan şu power bankı alsam rc helileri rahatlıkla şarj edebilirmiyim birde 5600 mah olması zarar verirmi? :)
5600 mAh olan şey kapasite ile ilgili Ahmet. Yani ne kadar çok pil şarj edebileceğini belirler, bir zararı olmaz kısaca. Zamanında Tahir arkadaşımız şunu önerdimiş, yurtiçinden ;)

tahir abinin paylaştığını gördüm bende ama onun fiyatı hem 50 tl hemde 1850 mah o yüzden bu linkteki daha iyi geldi bana :)

Ahmet istediğini alabilirsin sorun olmaz işine cok yarar :) kargo beklemek istemezsen benimki işini görür.Senin dediğinden alan bir kaç arkadaşım olmuştu ve üründen memnunlardı...

:thumbup: sorun değil beklerim

Herkese merhaba bir yerde okumuştum helilere led ışık takılabiliyormuş v911 e yapmış biri nasıl yapıldığı hakkında bir bilgisi olan varmı?

Merhaba saygı değer modelci abilerim :) 23 gün sonra banggood dan sipariş verdiğim v911 geldi her şeyi sağlam görünüyor ama pili şarj etmeden bir takıp uçurayım dedim taktım pili helinin içinden kırmızı ışık yandı fakat heli uçmadı bir yerde hatamı yaptım acaba sizlere danışayım dedim birde pil şarjı bitince şarj cihazının ışığı sönüyormu cevaplarınızı bekliyorum bu arada iniş takımının ortasından dışarıya doğru beyaz bir kablo çıkıyor o tam olarak ne anlamadım anlatırsanız iyi olur hayırlı akşamlar.