V922 Veya V977 Öneri

Web sitesi
www.sercanadak.com
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaslar öncelikle merhaba.

ben bu heli olayına acıkcası yani başladım.
ilk modelim arkadasımdan aldıgım v911 modeli. bu modelle baya pratik yaptım. simulatorde calısıyorum ve kendıme 6 kanallı micro bir heli almak istıyorum.

sizce v922 modelimı
yoksa v977 modelimi

acıkcası benım hosuma gıden v977 modeli fakat pek fazla bılgım olmadıgı ıcın sızlere danısmak ıstedım

V922 Veya V977 Öneri

Bu ikisi arsında ben olsam V977'yi tercih ederdim Sercan. ;)

V922 Veya V977 Öneri

Türker Akgün' Alıntı:
Bu ikisi arsında ben olsam V977'yi tercih ederdim Sercan. ;)

önerin için teşekkür ederim türker abi.

başka bir model öneriniz varmı acaba. 200 dolara kadar bütçem var su anlık

V922 Veya V977 Öneri

Sercan ADAK' Alıntı:
önerin için teşekkür ederim türker abi.

başka bir model öneriniz varmı acaba. 200 dolara kadar bütçem var su anlık
Bence ideal bir tercih V977 Sercan. Hatta artan bütçeyle biraz yedek pil ve yedek parça takviyesi de yapar kesintisiz uçuşlara devam edebilirsin. %p

V922 Veya V977 Öneri

Türker Akgün' Alıntı:
Bence ideal bir tercih V977 Sercan. Hatta artan bütçeyle biraz yedek pil ve yedek parça takviyesi de yapar kesintisiz uçuşlara devam edebilirsin. %p

Tesekkur ederim turker abi hayirli aksamlar

Ynt: V922 Veya V977 Öneri

Benim de küçük bir tavsiyem olacak 922 veya 977 alacaksanız mutlaka temiz ikinci el alın tabi bu hobiye ilginiz kalıcı olacaksa. Çünkü belirli bir seviyeden hatta düzenli çalışılan bir kaç aydan sonra bu iki modelinde kapasitesi sizi tatmin etmeyecektir. Alacağınız heli 977 olsun mümkünse. Ben de 9 22 almıştım, çok sağlam ama temel seviyede bir eğitimden öteye geçilmez o aletle. İyi akşamlar.

Akın Bulat' Alıntı:
Benim de küçük bir tavsiyem olacak 922 veya 977 alacaksanız mutlaka temiz ikinci el alın tabi bu hobiye ilginiz kalıcı olacaksa. Çünkü belirli bir seviyeden hatta düzenli çalışılan bir kaç aydan sonra bu iki modelinde kapasitesi sizi tatmin etmeyecektir. Alacağınız heli 977 olsun mümkünse. Ben de 9 22 almıştım, çok sağlam ama temel seviyede bir eğitimden öteye geçilmez o aletle. İyi akşamlar.

cevabın için teşekkür ederim ama bilindiği üzere sağlam bir 2. el bulmak oldukca zor. ayrıca internetten temiz diye alıpta elimize ulaşınca ortaya çıkan sorunları nerdeyse hepımız bılıyoruz. bu yuzden sıfır tercıhım.

Sercan ADAK' Alıntı:
cevabın için teşekkür ederim ama bilindiği üzere sağlam bir 2. el bulmak oldukca zor. ayrıca internetten temiz diye alıpta elimize ulaşınca ortaya çıkan sorunları nerdeyse hepımız bılıyoruz. bu yuzden sıfır tercıhım.

Rica ederim. ne yazık ki :mad: ikinci el konusunda haklısın. Sana diyorum ama artık ben de ikinci el almam :lol:

V922 Veya V977 Öneri

V977 siparisi oncesi simulator kumandasi alip, sim calismalarini ihmal etme Sercan ;)

V922 Veya V977 Öneri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
V977 siparisi oncesi simulator kumandasi alip, sim calismalarini ihmal etme Sercan ;)

Sim calismalarim hala devam ediyor daha yeniyim ama 3 gundur araliksiz calisip kendimi baya gelistirdigimi dusunuyorum. Degerli yorumlarniz icin tesekkur ederim. Forumdan bir arkadastan 2. El isimi gorucek bir 977 buldum saolsun kendiside ilgilendi parcalar elime gecince paylasimimi ve deniyimi sizlere sunucam

V922 Veya V977 Öneri

Sercan ADAK' Alıntı:
Sim calismalarim hala devam ediyor daha yeniyim ama 3 gundur araliksiz calisip kendimi baya gelistirdigimi dusunuyorum. Degerli yorumlarniz icin tesekkur ederim. Forumdan bir arkadastan 2. El isimi gorucek bir 977 buldum saolsun kendiside ilgilendi parcalar elime gecince paylasimimi ve deniyimi sizlere sunucam
Harika, calismalara aynen devam o zaman Sercan ;) Bu arada havalarin guzel oldugu bir ara mutlaka bulusmaya da bekleriz :)

V922 Veya V977 Öneri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Harika, calismalara aynen devam o zaman Sercan ;) Bu arada havalarin guzel oldugu bir ara mutlaka bulusmaya da bekleriz :)

Tabiki abi kacarmi yakindan takip ediyorum yakinim zaten size. Ilk isim sizden biseyler kapmak olucak :)

V922 Veya V977 Öneri

Şansa bak :laugh: Kocaelide olsam ben var yaa, ikiye katlamıştım pilotajı :)

Olsun yine gelip gitmeye çalışırız da, her hafta buluşmalara katılmak efsane olurdu... Mehmet abi, Türker abi, tekrar geleceğiz havalar müsaade edip, protosun esc olaylarını çözdükten sonra, skookuma alıştıktan sonra...

V922 Veya V977 Öneri

Rasim Öztürk' Alıntı:
... Mehmet abi, Türker abi, tekrar geleceğiz havalar müsaade edip, protosun esc olaylarını çözdükten sonra, skookuma alıştıktan sonra...
Çok seviniriz valla, ekipte tam kuşanmış tadından yemez bir buluşma olur. :halay: :halay: :halay:

V922 Veya V977 Öneri

Rasim Öztürk' Alıntı:
.... Mehmet abi, Türker abi, tekrar geleceğiz havalar müsaade edip, protosun esc olaylarını çözdükten sonra, skookuma alıştıktan sonra...
İnşallah Rasim her daim Eskişehir ekibine kapımız açık :thumbup: Özellikle Protos şu an çok merak ediyoruz :halay: