[Video]: 600 Nitro // Arda Erkan // Duman Solumak İsteyen Gelsin :))

[Video]: 600 Nitro // Arda Erkan // Duman Solumak İsteyen Gelsin :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Arda eline saglık çok güzel uçuş gercekten.

Ben senın Goblini merak etmiyor değilim :)

Abi çok teşekkürler. Goblin ramazan sonu gibi uçar herhalde. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Arda eline sağlık. :bravo: Çok güzel bir manzara eşliğinde harika uçuşlar olmuş. :halay: :halay:

Gözlerimizin ve kulaklarımızın pası silindi sayende. :thumbup: Burası yeni biryer mi yoksa bitki örtüsünde sıcağı görünce bir patlama mı oldu acaba ?

Aynı regülatörden benim 700N'de de var, bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum zaten kitle beraber combo gelen bir parça. Bunca zaman Align'ın bu regülatörü güncellememiş olması olumsuz bir boyut bence. :( İnsanın elindeki ekipmanı en performanslı çalıştırmayı istemesinden de daha doğal birşey olamaz. Şahsen kendi pilotajımla şebeke voltajını 7.4 volta yükseltsem bile bir fark hissedebileceğimi pek tahmin etmiyorum ama yine de insan merak ediyor işte. :laugh:

Abi çok teşekkürler. Mehmet abininde dediği gibi sararma olmuş. :laugh: Benim gözlemlediğim tic toclarda ne kadar hızlı yaparsam o kadar tatmin edici oluyor. Bu açıdan servoların high voltaj olması bana ciddi performans verebilir gibi geliyor.Ama hali hazırda bir goblin masrafım olduğu için idare edicez artık onada standart servo taktım zaten.
Emre Kaman' Alıntı:
Kuyrukta diger stepdown regulatoru kullaniyor musunuz arkadaslar ds650/655 ile? Ben simdiye kadar hep kullandim ama, ne gecti elime diye de metak ediyorum. 0.7v eksik gitmis gitmemis ne fark eder servo omru / servo performansi acidindan acaba??

Abi ben kullanıyorum.Kullanmakta doğrusu gözüküyor, sevgili üretici firmalar max. voltaj diye belirtince uymak durmunda kalıyoruz. Servo perfromansı düşüyor haliyle fazla voltaj fazla hız. Ama daha fazla ısınması nedeniyle belki kullanım ömrü azalıyor olabilir

Kağan Kazancı' Alıntı:
Arda uçuş ve özellikle de fotolar harika :saygilar: :saygilar:

Abi bu benim de merak ettiğim bir konu, tam olarak aynı olmasa da benzer bir durum olarak;
bec ile 4.8V-6.0V çalışan servoya 6.5V versek ( castle bec pro'da baya bir seçenek gördüm voltaj için , custom bile girilebiliyor, o beni bozdu biraz :lollol: :lollol: ) servo yanar mı ?

Kağan teşekkürler. 6.5 vollta biraz daha performanslı çalıştırırsın fakat biraz risk almaktan çekinmiyorsan.Yurt dışı forumlarda kullanıyorum sorun yok diyende var, kullanma diyende var.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle "AE Pozu" güzelmiş Arda :thumbup:

Diğer tarafdan burası her zamanki alan olsa gerek ama buğdaylar uzamış ve hafif sararmış üstüne özellikle ilk videoda kısmı bulut ve güneş ile harika bir çekim olmuş. Tüm bunların üstüne uçuşda güzel olunca seyrene doyum olmayan bir video çıkmış.

Özellikle ilk video, herhalde senin şu ana kadar ki en güzel video dur diye düşünüyorum :bravo: Çekenin de uçanın da ellerine sağlık :thumbup:

Abi çok teşekkürler.Dediğin gibi ilk video benimde özelikle hoşuma gitti.

İkinci videoda, ilk videodaki uçuştan kalan yakıtı bitirmek için biraz ilave yapıp uçtum desem kızarmısınız bana bilmiyorum. :lol::laugh: Ama kızmayın sizde gelin nitroya ;D Yakıt bittiği için değilde artık uploadı düşündüğüm için iniyiorum tamamen. ;D

Buğdaylarımızda sarardı yeşil goblin daha çok yakışacak. :laugh: :lol:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Arda abi eline sağlık , videolar için teşekkürler :thumbup:

Doğukan kardeşim fırsat buldukça gel Ankaraya. :thumbup:

oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Tebrikler yine 10 numara bir uçuş yapmışsın :) keyif alarak izledim. :thumbup: :halay:

Çok teşekkürler Oğuz. :)

Eline sağlık Arda, uçuş, manzara, güneşin açısı, renkler, herşey süper. Valla aldıracaksınız bana bi nitro, hadi hayırlısı diyelim :D

Emre Kaman' Alıntı:
...Valla aldıracaksınız bana bi nitro, hadi hayırlısı diyelim :D
Hala geçmedin mi siparişi Emre. :laugh: :laugh:

Emre Kaman' Alıntı:
Eline sağlık Arda, uçuş, manzara, güneşin açısı, renkler, herşey süper. Valla aldıracaksınız bana bi nitro, hadi hayırlısı diyelim :D

Abi tesekkurler size nitro aldirmak için daha ne kadar özendirmem gerekiyor bilemiyorum. :laugh:

Fakat bir hareketlenme olduğu kesin.:) Uçuşlara gittikçe nitro helinin calismasi,ayarı vs videolar çekmeye başlayim ben en iyisi. :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Hala geçmedin mi siparişi Emre. :laugh: :laugh:

Tam geçiyordum, şıklarda kaydırma yapmışım, başka şeyler almışım :D

Arda Erkan' Alıntı:
Abi tesekkurler size nitro aldirmak için daha ne kadar özendirmem gerekiyor bilemiyorum. :laugh:

Fakat bir hareketlenme olduğu kesin.:) Uçuşlara gittikçe nitro helinin calismasi,ayarı vs videolar çekmeye başlayim ben en iyisi. :lol:

Valla aslında ikinizden de şöyle bir nitroya giriş 101 alsak şimdiden, şöyle yılbaşına doğru daha bir cesaretlenebilirim :D Şaka diil, ciddiyim :D

Arda eline sağlık.Uçuşlar ve resimler harika.Videoları zevkle izledim... :thumbup: :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:
Tam geçiyordum, şıklarda kaydırma yapmışım, başka şeyler almışım :D

Valla aslında ikinizden de şöyle bir nitroya giriş 101 alsak şimdiden, şöyle yılbaşına doğru daha bir cesaretlenebilirim :D Şaka diil, ciddiyim :D

Nitroya giriş 101 :laugh: :lol: İlk uçuşa gittiğimde konuyla ilgili videolar çekeceğim abi. :thumbup:

Mesut Sert' Alıntı:
Arda eline sağlık.Uçuşlar ve resimler harika.Videoları zevkle izledim... :thumbup: :thumbup:

Mesut abi teşekkürler. Beğenmene sevindim.:)

Kırbaça Devam. :laugh: :laugh: forumu dumansız bırakmak olmaz. Geçenki uçuştan koymadığım bir video.Motor diğer uçuşlara kıyasla zengin ve açılarım düşük heliden çok verim alamadım ama kadrajın hatırına koymak istedim. :laugh: Pilotun arkasından çekilen kadrajlar gerçekten çok hoşuma gidiyor. :)

Burak kardeşimin eline sağlık. :thumbup: Birde videoya müzik koydum.Youtube çok önerdi değişiklik olsun dedim fenada olmadı.İyi seyirler. :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arap atı gibi vurdukça kırbacı şahlanıyor model maşallah. :bravo: :bravo:

Ben uçuşu da, videoyu da çok beğendim Arda. :thumbup:

Zaten insan güzel pilotajı görüp bir de dumanı yiyince sheltox sıkılmış sinek gibi oluyor. :lollol: :lol: :lol:

Burak kardeşimize de selamlar. :saygilar:

Aleyküm selam. Kendisininde çok selamları var. :saygilar:

Estağfurullah abi :laugh: Beğenmene sevindim. :)

Videolar uçuşlar yine dehşet ;D
ellerine saglik kardeşim %p

Abi kıyıda köşede video bırakma, paylaş bizimle ne varsa, senin videolarda hipnotize edici bi olay var, kitliyo adamı :laugh: [emoji1]
Gerçekten tebrik ederim, keyifle izledim gene, çekim de çok iyi olmuş. [emoji4] [emoji106] :saygilar:

Yok ben zaten senin başlıklara artık tedarikli giriyorum, yoksa walla aldırıcaksın nitroyu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yalnız bu sefer üstten dumana hazırlanmışken, aşağıdan müzikle vurdun. O müzik, o slow uçuş, o kuyruğun salınımları derken video resmen cezerye etkisi yaptı bünyede.