[Video]: 600 Nitro // Arda Erkan // Duman Solumak İsteyen Gelsin :))

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Videolar uçuşlar yine dehşet ;D
ellerine saglik kardeşim %p

İbrahim Teşekkürler kardeşim. Seninde uçuşlarını bekliyorum. :thumbup:

Can Sismaneli' Alıntı:
Abi kıyıda köşede video bırakma, paylaş bizimle ne varsa, senin videolarda hipnotize edici bi olay var, kitliyo adamı :laugh: [emoji1]
Gerçekten tebrik ederim, keyifle izledim gene, çekim de çok iyi olmuş. [emoji4] [emoji106] :saygilar:

Can teşekkürler kardeşim.

Nitro dumanı o etkiyi yapıyor biraz. :laugh: Uçuşlardan sonra kafam gerçekten bir hoş oluyor.:lol:

Ergün Gürer' Alıntı:
Yok ben zaten senin başlıklara artık tedarikli giriyorum, yoksa walla aldırıcaksın nitroyu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yalnız bu sefer üstten dumana hazırlanmışken, aşağıdan müzikle vurdun. O müzik, o slow uçuş, o kuyruğun salınımları derken video resmen cezerye etkisi yaptı bünyede.

ahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Çok güldüm abi çok yaşa valla. :) :)

[Video]: 600 Nitro // Arda Erkan // Duman Solumak İsteyen Gelsin :laugh:

Arda abi eline sağlık , ne yalan söylim müzikli uçuşları hiç beğenmem ama Ergün abinin dediği gibi çok yakışmış eline sağlık tekrar :thumbup:

Eline sağlık Arda, Burak'ın da eline sağlık, hafif bir post production, bir ince dokunuş var değil mi görüntüde? Çok acayip olmuş video, uçuş ayrı, görüntü ayrı valla. Hani bizim nitroya giriş 101 nerde? Kafaya koydum bak senin yüzünden, yakıt stoklamaya başlıycam önümüzdeki aydan itibaren :lol:

Edit: Hatta giriş değil de, benim gibi nitro görünce vişne hoşafı zannedenler için "nitro for dummies" seviyesinde bir anlatımla başlarsak daha iyi olur ;D

Arda Erkan' Alıntı:
.. kadrajın hatırına koymak istedim. :laugh: Pilotun arkasından çekilen kadrajlar gerçekten çok hoşuma gidiyor. :)

Burak kardeşimin eline sağlık. :thumbup: Birde videoya müzik koydum.Youtube çok önerdi değişiklik olsun dedim fenada olmadı.İyi seyirler. :thumbup:
Zaten böyle bir video paylaşmasaydın Kadraja yazık olurdu Arda :thumbup: Her ne kadar sen kendi uçuşunu pek beğenmemiş olsan da, şahsen büyük bir keyif alarak izledim. Sticklerine sağlık :halay:

Benim de bir Burak'ım olsa da cekse de ben de paylassam keske :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Arda abi eline sağlık , ne yalan söylim müzikli uçuşları hiç beğenmem ama Ergün abinin dediği gibi çok yakışmış eline sağlık tekrar :thumbup:

Doğukan bende sevmem pal ve motor sesini tercih ediyorum fakat güzel oldu bende beğendim.

Emre Kaman' Alıntı:
Eline sağlık Arda, Burak'ın da eline sağlık, hafif bir post production, bir ince dokunuş var değil mi görüntüde? Çok acayip olmuş video, uçuş ayrı, görüntü ayrı valla. Hani bizim nitroya giriş 101 nerde? Kafaya koydum bak senin yüzünden, yakıt stoklamaya başlıycam önümüzdeki aydan itibaren :lol:

Edit: Hatta giriş değil de, benim gibi nitro görünce vişne hoşafı zannedenler için "nitro for dummies" seviyesinde bir anlatımla başlarsak daha iyi olur ;D

:lol: :lol:

Abi teşekkürler. Videoda dokunuş yok abi :) İşin sırrını söylemem gerekirse kısmen bulutlu havada yeryüzüne sızan güneş. Daha çok yağmurlu havalardan sonra oraya çıkar bu tarz havalar. :laugh: Özelikle yağmur sonrası güneş açıyorsa mutlaka değerlendirmek lazım sonuç böyle oluyor.Yoksa basit bir Lg g2 çekimi ama netlik ve ışık kusursuz olmuş.

Abi bu video geçenki uçuştan kalma sahaya gittiğimde söz. :) Kafamda güzel şeyler var merak etme, sen stoklara devam abi. ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Zaten böyle bir video paylaşmasaydın Kadraja yazık olurdu Arda :thumbup: Her ne kadar sen kendi uçuşunu pek beğenmemiş olsan da, şahsen büyük bir keyif alarak izledim. Sticklerine sağlık :halay:

Teşekkürler abi, aslında ben bu uçuşta heli biraz zengin olduğu için çok verim alamadım diye izlememiştim bile. İzleyince bende beğendim.:)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Benim de bir Burak'ım olsa da cekse de ben de paylassam keske :)

Bahane değil. :lol: Ucuz yollu sj4000 ile beraber kafa bantı senin işini çözer. :) :)