[Video]: Blade 130x Ev İçi Ilk Uçuş

Oguz Bey süper bir video olmuş. :bravo:

Bu 130X bizi bizden alan bir model diyebilirim. :lollol: Güle güle kullanın ama bir outdoor videosunu da görmek isteriz en kısa zamanda. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...
Sen de almistin degil mi Emre, al al diyince aklima geldi :evil: Neden hatirlamakta zorlandim acaba, ucus videosunu henuz gormedigimizden olabilir mi dersin :lollol:

Abi benimki biraz problemli bi baslangic oldu. Heli evde ilk hoverda carpma surtme olmadan kuyruk dislilerini siyirdi. Biraz metal dislileri bekledim, biraz da pilleri bekledim. Daha yeni ucar hale geldi sayilir. Bi de xtreme sari pal taktim ki, cok yakisikli oldu heli :) yarin bi video cekeriz.

Mehmet Bey hayırlı olsun. :thumbup:

Oğuz hayırlı olsun , noise in , indoor uçuş , 130 'luk modelle , arkada kocaman led tv varken vallahi hem cesaret hem de güzel pilotaj tebrik ederim. :)
Mehmet kardeşim , sana da hayırlı mübarek olsun , oldu Blade 130 birde senin elinden geçsin bakalım nasıl bir model senin gözünden. :thumbup:

Oğuz Gün' Alıntı:
Daha güzel oldu abi konu dağılmaktan cok aksine renklendi. Gizli 130x fan larını ortaya çıkardık :)
Anlayisin icin tesekkurler Oguz :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:
Abi benimki biraz problemli bi baslangic oldu. Heli evde ilk hoverda carpma surtme olmadan kuyruk dislilerini siyirdi. Biraz metal dislileri bekledim, biraz da pilleri bekledim. Daha yeni ucar hale geldi sayilir. Bi de xtreme sari pal taktim ki, cok yakisikli oldu heli :) yarin bi video cekeriz.
Iste bu heliden sirf bu kronik sorunlar nedeniyle uzak durmaya calistik hep :D Neyse isler yoluna girdigine gore ucus videosunu da merakla bekliyoruz Emre ;)

Bu arada arkadaslar 130 henuz siparis etmedim, oyle bir niyetlendik ve muhabbet olsun diye biraz erken paylastik sizlerle :D

Hayırlı olsun... Ben de mi heliye geçsem :-\

Oğuz abi o alanda nose in uçuyorsun tebrik ediyorum , Isparta nasıl bir modelci kaybetmiş böyle :( :'(

Ynt: [Video]: Blade 130x Ev İçi Ilk Uçuş

Oğuz abi 130x sanki 911 gibi hover yapmışsın. Cidden helal olsun . Oda da 130 x uçurmak çoğu kimsenin hakkı değil. Eline sağlık. Pilotaj mükemmel.

Teşekkürler güzel yorum ve düşünceleriniz için. Sizlerden bu kadar güzel yorumlar alınca inanın hem çok sevindim hem şaşırdım acaba yanlış video falan mı ekledim diye birde ben izledim. :) hedefim Erhan gibi Mehmet abi ve Türker bey gibi heli yi ters çevirip pallerin rüzgarı yırtma sesini duymak inşallah sizler de benim ideolümsünüz.

Benim acilen hover çalışmam lazım.

:(:(

Oğuz Gün' Alıntı:
Teşekkürler güzel yorum ve düşünceleriniz için. Sizlerden bu kadar güzel yorumlar alınca inanın hem çok sevindim hem şaşırdım acaba yanlış video falan mı ekledim diye birde ben izledim. :) hedefim Erhan gibi Mehmet abi ve Türker bey gibi heli yi ters çevirip pallerin rüzgarı yırtma sesini duymak inşallah sizler de benim ideolümsünüz.
Valla Oğuz Bey en zorunu yapmışsınız bundan sonra diğerlerini yapmanız sadece biraz zaman alır hepsi o. :thumbup:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Benim acilen hover çalışmam lazım.

:(:(

Senin hoverlık halin mi kalmış Yerçekimi kanunun canına okumuşsun daha hover diyorsun :)

Bugün İş dönüşü günün stresini atmak için indoor biraz daha hızlı hover ve hafif ev içi alan turları.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oğuz Gün' Alıntı:
Bugün İş dönüşü günün stresini atmak için indoor biraz daha hızlı hover ve hafif ev içi alan turları.
Sticklerin başına geçince stres falan kalmıyor insanda, izlerken de öyle teşekkürler. :bravo: