[Video]: Blade 130x Ev İçi Ilk Uçuş

Oğuz Gün' Alıntı:
Bugün İş dönüşü günün stresini atmak için indoor biraz daha hızlı hover ve hafif ev içi alan turları.
Modele iyice alisilmis masallah :thumbup: :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Modele iyice alisilmis masallah :thumbup: :halay:

Abi model alışılmayacak gibi değil ki ben bile şaşırıyorum uçuşuna çok stabil sanırım bu gidişle sana da zorla aldıracağız bu modeli :)

Abi supersin yaa. Sen kimlerin almasina vesile olacaksin bak bu modeli :) 450 toplamayi dusunurken blade 130x mi olsun acaba diyorum.

H.ibrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Abi supersin yaa. Sen kimlerin almasina vesile olacaksin bak bu modeli:) 450 toplamayi dusunurken blade 130x mi olsun acaba diyorum.

Bu havalarda bu modelin gideri daha fazla. 450 her zaman ucuramazsın ama bu modeli gördüğün gibi iş Dönüşü yemek öncesi bile uçurabiliyorum. Tabi hepsinin yeri ayrı ama bu modeli neden daha önce almamışım diyorum hergün Mehmet abiye ufak taş attık sanırım :)

Oğuz Gün' Alıntı:
Bu havalarda bu modelin gideri daha fazla. 450 her zaman ucuramazsın ama bu modeli gördüğün gibi iş Dönüşü yemek öncesi bile uçurabiliyorum. Tabi hepsinin yeri ayrı ama bu modeli neden daha önce almamışım diyorum hergün Mehmet abiye ufak taş attık sanırım :)
Taşı aldım ve kabul ettiğim Oğuz :D Unutma belki henüz :laugh: 130 yok ama benim de iş dönüşü, yemek öncesi, arası ve sonrası uçuracak bir mikrom var ;D

Abi helal olsun çok güzel uçuş. ben hala cesaret edemiyorum evin içinde birde oda ufak olunca, buda yerim dar gibi mi oldu :lollol:

Bugün hava aşırı rüzgârlı olmasına rağmen ısrarlı arayışlarım sonucu uçacak alan buldum ve ilk olarak Isınma Amaçlı 130x imle uçuş ve taklalar yaptım. Motor Spin upgrade motor olmasına rağmen taklalarda düzeldikten sonra motor boğulması bilemiyorum ama kendini toparlayamayıp tıpkı büyük viteste giden arabanın bayılıp stop etmesi gibi 2. Video sonunda motor duruyor. Birkaç kere Başıma geldi ve düştü. Son videoda ise Erhan kardeşimizin yardımları ve üstün sabırları sayesinde ikon fbl ünitemin ayarlarını yaptım ve ilk taklarımı attım. En güzeli ise self leveli Erhan kardeşimin tarifiyle yaptım kusursuz Çalışıyor videoda belli değil ama mükemmel biraz el alışkanlığı kazanmak gerekiyor. Iyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol