[Video]: Goblin 380 Erhan YILMAZ Arka Bahçe - 21.06.15

efsunkar3356

Kıdemli Uye
Goblin 380 Erhan YILMAZ Arka Bahçe Devammmm......

arkadaşlar gopro tarzı kamera kullandığım için, görütü çok uzak gözüküyor. elimden geldiğince yakın olamya çalıştım. :saygilar: :saygilar: :saygilar:

Uçuş-1 (polis amcalar uzaktan geliyor :lol: :lol: :lol:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçuş-2 (polis amcalar arkamdam gizli gizli izliyolarmış... :laugh: :laugh: :laugh:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

380'nın maliyetleri biraz daha düşsün söz bir tanede ben alacağım Erhan :laugh: :D (İlk Videonun son kısmına atıfda bulunarak ;) )

İşin şakası sticklerine sağlık Erhan. Model nispeten küçük olmasında rağmen, güzel ve yere yakın uçuşun ile görüntü gayet iyi çıkmış. :halay: İzlemedeyiz :yuppi:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
380'nın maliyetleri biraz daha düşsün söz bir tanede ben alacağım Erhan :laugh: :D (İlk Videonun son kısmına atıfda bulunarak ;) )

İşin şakası sticklerine sağlık Erhan. Model nispeten küçük olmasında rağmen, güzel ve yere yakın uçuşun ile görüntü gayet iyi çıkmış. :halay: İzlemedeyiz :yuppi:

vay Mehmettt abim. valla aklıma sen geldin. dedim bu pyro lar mehmet abi için.

işallah bir tane alırsın ilerde. tam sizin arka bahçelik.

Erhan ustam , pilotajın her gün daha da güzelleşiyor , harika uçuşların var , imrenerek takip ediyorum........ :thumbup:

:saygilar: Erhan kardeşim ,pilotaj on numara,modelde 10 numara olunca ,işte sonuç böyle oluyor ,trex 500 550 600 derken goblin 700, kullandım amma hiç biri 380 gibi keyif vermedi,
hakikaten güzel heli, ellerine sağlık kardeşim ... :agreed:

Erhan eline sağlık, çok güzel uçuşlar çıkartmışsın yine. :bravo: :bravo:

Goblin 380'nin gerçekten farklı bir keyfi ve uçuş karakteristiği var.Erhan uçuşlarda çok güzel olmuş, ellerine sağlık. :thumbup:

Bahçe aynı, pilot aynı

Uçuş farklı... model farklı... Şimdi bu uçuşun kerameti modelde mi diyelim? :laugh:

Erhan, her uçuşun bir öncekinden daha etkileyici oluyor, maşallah.

Yalnız 2 ricam olacak.

1-) Polis değil, cumhurbaşkanının makam aracı geçiyor dahi olsa, ilgini dağıtma, boşver.

2-) Sürekli half piro yaparken, invert->düz geçişinden önce (sol sürekli half piroda aşağı-sol-yukarı cyclic komutlarını vermeden önce) bir miktar negatif vererek modeli hafif zıplatmaya alış. Elinde oluşacak o şekilde bir pitch kontrolü alışkanlığı, sürekli full piro yapmak istediğinde çok faydalı olacak.

Eline sağlık.

o nasıl bi arka bahçe öyle,yayla gibi maaşşallah,çok şanslısın erhan kardeşim,karadenizde modelci olmak çok zor :) Bu arada uçuş ve model süper...

Ergün Gürer' Alıntı:
....

Yalnız 2 ricam olacak.

1-) Polis değil, cumhurbaşkanının makam aracı geçiyor dahi olsa, ilgini dağıtma, boşver.

...

Cbaşkanı aracını görürsen in hemen in, jammer vardır onda :lollol: Eline sağlık Erhan :)

Emre Kaman' Alıntı:
Cbaşkanı aracını görürsen in hemen in, jammer vardır onda :lollol: Eline sağlık Erhan :)

Muhtemelen daha önceki olaylarda indirilen Dji phantom gibi, plastik mermi ile vurup düşürürler zaten, no panik :p

Gerçi Erhan kardeşimizin uçurduğu modele düzgün nişan alıp tetik düşürebilmek de her "nişancıyım" diye gezen babayiğidin harcı değil :saygilar:

Goblin bir başka sesiyle, görüntüsüyle, uçuş karakteristiğiyle kendini her zaman gösteriyo

Uçuşda güzel olunca izlemesi keyif veriyo sticklerine sağlık süper :bravo:

adnan kaptan' Alıntı:
:saygilar: Erhan kardeşim ,pilotaj on numara,modelde 10 numara olunca ,işte sonuç böyle oluyor ,trex 500 550 600 derken goblin 700, kullandım amma hiç biri 380 gibi keyif vermedi,
hakikaten güzel heli, ellerine sağlık kardeşim ... :agreed:
abi söylediklerine içten katılıyorum. 380 nin kendine haz özelliği var.

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan eline sağlık, çok güzel uçuşlar çıkartmışsın yine. :bravo: :bravo:
teşekkürler Türker abi. elimizden geldiğince uçmaya çalışıyoruz.

Arda Erkan' Alıntı:
Goblin 380'nin gerçekten farklı bir keyfi ve uçuş karakteristiği var.Erhan uçuşlarda çok güzel olmuş, ellerine sağlık. :thumbup:
Hemşerim ne demek . 380 yerinde duramayan zıpır maşallah.

Ergün Gürer' Alıntı:
Bahçe aynı, pilot aynı

Uçuş farklı... model farklı... Şimdi bu uçuşun kerameti modelde mi diyelim? :laugh:

Erhan, her uçuşun bir öncekinden daha etkileyici oluyor, maşallah.

Yalnız 2 ricam olacak.

2-) Sürekli half piro yaparken, invert->düz geçişinden önce (sol sürekli half piroda aşağı-sol-yukarı cyclic komutlarını vermeden önce) bir miktar negatif vererek modeli hafif zıplatmaya alış. Elinde oluşacak o şekilde bir pitch kontrolü alışkanlığı, sürekli full piro yapmak istediğinde çok faydalı olacak.

Eline sağlık.
teşekkürler Ergün abi. uyarını dikkate alıcam. dediğn gibi negatif pich istiyor. uçtuğum yer bazen rüzgarlı oluyor öğleden sonra özellikle saat 17-18 kadar. eğer rüzgarsız yakaladımmı tadından yenmiyor..

murat kurdoğlu' Alıntı:
o nasıl bi arka bahçe öyle,yayla gibi maaşşallah,çok şanslısın erhan kardeşim,karadenizde modelci olmak çok zor :) Bu arada uçuş ve model süper...
çok teşekkür ederim. ama karadenizinde yeşilliği yeter biliyosun demi

Ergün Gürer' Alıntı:
Muhtemelen daha önceki olaylarda indirilen Dji phantom gibi, plastik mermi ile vurup düşürürler zaten, no panik :p

Gerçi Erhan kardeşimizin uçurduğu modele düzgün nişan alıp tetik düşürebilmek de her "nişancıyım" diye gezen babayiğidin harcı değil :saygilar:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: geçen aklıma gelmedi değil. bazen amerikalıların evlerinin üstünden speed le hızlı geçiyorum. lan diyom bu adamalar vurur valla nasıl kaçarım diye düşünmüyo değilim. :yuppi: :yuppi: :yuppi: :yuppi:

Emre BİÇEN' Alıntı:
Goblin bir başka sesiyle, görüntüsüyle, uçuş karakteristiğiyle kendini her zaman gösteriyo

Uçuşda güzel olunca izlemesi keyif veriyo sticklerine sağlık süper :bravo:
teşekkürler. ne mutlu bana ozaman.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Erhan ustam , pilotajın her gün daha da güzelleşiyor , harika uçuşların var , imrenerek takip ediyorum........ :thumbup:

teşekkürler Hakan abi. elimizden geldiğince geliştiriyoruz.

kardeşim ellerine sağlık. bu yeni keşfettiğin arka bahçe olayı iyi oldu. Adana da şimdi havalar ısınınca zor oluyor bide ramazan üstüne.

uçuş mükemmel, one öle pyrolar. iyice hareketler oturmuş. daha fazla hareket görmek isteriz...