[Video]: İstanbul Hezarfen Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Modeller, ekip ve gorseller sahane ellerinize saglik arkadaslar :bravo: [emoji106] paylasimlariniz sayesinde bizlerde her hafta Hazerfene gitmis kadar oluyoruz :halay: diger videolari da sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

Bu arada unutmadan sorayim, Sumer abimiz ile tanistiniz mi ??
[emoji2] tsk ederim mehmet abi ins bigun sizide bu taraflarda gormek nasip olur diyelim
Aynen abi tanistik valla sonrasinda orda biraz girgir samata tam makara oldu 4 4 luk bir gun du desek yeridir abi birazdan bi video yuklenecek bi turbun motor calismasi var idi tam senlik oldu alan youtube ne zaman izin verirse [emoji2]

mustafa temuralay' Alıntı:
[emoji2] tsk ederim mehmet abi ins bigun sizide bu taraflarda gormek nasip olur diyelim
Aynen abi tanistik valla sonrasinda orda biraz girgir samata tam makara oldu 4 4 luk bir gun du desek yeridir abi birazdan bi video yuklenecek bi turbun motor calismasi var idi tam senlik oldu alan youtube ne zaman izin verirse [emoji2]
Super :halay:Turker ile hep konusuyoruz bir hafta sonu o tarafa gelelim diye ama olmadi bir turlu. Bakalim insallah yakin bir zamanda ziyaret etmeye calisiriz. Video bekliyoruz :halay:

Bu RCKolik vantilatörcüleri ile sonunda tanıştık dün. :D :D :D Ne kadar helikopter bulmuşlarsa getirmişler. Ehh bizim Celalettin ile Karakaya da kankaları ya. Bir de çılgın helici Sergei bunlara katılınca tam oldular. Efendim neymiş, millet jet motoru ile uğraşırken pal sesleri duyuluyormuş. Ben iki buçuk saat P51 toplamakla uğraşmasaydım görürdünüz siz heliyi, pali! :lol:
Neyse ben adam gibi bir uçak videosu koyayım da gözünüz gönlünüz açılsın... :p :D :p :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu RCKolik vantilatörcüleri ile sonunda tanıştık dün. :D :D :D Ne kadar helikopter bulmuşlarsa getirmişler. Ehh bizim Celalettin ile Karakaya da kankaları ya. Bir de çılgın helici Sergei bunlara katılınca tam oldular. Efendim neymiş, millet jet motoru ile uğraşırken pal sesleri duyuluyormuş. Ben iki buçuk saat P51 toplamakla uğraşmasaydım görürdünüz siz heliyi, pali! :lol:
Neyse ben adam gibi bir uçak videosu koyayım da gözünüz gönlünüz açılsın... :p :D :p :D

maşallah sümer abi dediğin gibi güzel bi uçuş olmuş sayeniz de düzel bir gün geçirdik abi tşk ederiz. güzel de sohbet ler oldu
:halay: :halay:

mustafa temuralay' Alıntı:
maşallah sümer abi dediğin gibi güzel bi uçuş olmuş sayeniz de düzel bir gün geçirdik abi tşk ederiz. güzel de sohbet ler oldu
:halay: :halay:

Şaka bir yana gerçekten P51'den kafamı kaldıramadım ve sizlerle yeterince ilgilenemedim ama diğer arkadaşlar sanırım bunu telafi ettiler. :)

Sümer abi , kameraman arkadaş 1.29 da önüne geçmiş , farkına bile varmamışsın :D , ama low pass ve inişin bir harikaydı valla, bence de maşallah.... :halay: :bravo:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Şaka bir yana gerçekten P51'den kafamı kaldıramadım ve sizlerle yeterince ilgilenemedim ama diğer arkadaşlar sanırım bunu telafi ettiler. :)
olurmu öyle şey abi alandaki herkez saolsun ilgi sohbet gırgır şamata derken saatın ne zaman 4 olduğunu anlayamadık bile

Hadi bi video daha. Her zaman rastlanmaz buna. :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Modeller, ekip ve gorseller sahane ellerinize saglik arkadaslar :bravo: :thumbup: paylasimlariniz sayesinde bizlerde her hafta Hazerfene gitmis kadar oluyoruz :halay: diger videolari da sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

Bu arada unutmadan sorayim, Sumer abimiz ile tanistiniz mi ??
Teşekkürler abi yorumların için İstanbul'a bi hafta sonu kaçamak yapsanızda gelseniz buraya ne güzel olur valla çok seviniriz.
Sümer abimizle tanıştık abi

Sümer Yamaner' Alıntı:

Sümer abi çok memnun oldum seninle tanışmaktan.
Video da şahane valla
Bu arada ne yaptın bittimi abi P 51 uçabildinmi.

ismail güzel uçuşlar. cidden halal olsun istanbul gibi yerde zaman ayırıp böyle uçuşlar. :halay: :halay: :halay: :halay:

Sümer Yamaner' Alıntı:
....Ben iki buçuk saat P51 toplamakla uğraşmasaydım görürdünüz siz heliyi, pali! :lol:
Sümer abi senin videoda birşey dikkatimi çekti. Videoyu çeken arkadaşımız sana duygularını sorduğunda "uçak işte uçup uçup duruyor..." gibi bir yorum yapmışsın. :lollol:
Sana bir heli toplayalım kurtul abi bu monotonluktan, kendini uçağa mahkum etmek için daha çok gençsin yazıktır. :lol: :lol: :lol:

Süper bir buluşma bu arada arkadaşlar valla kıskanmadım desem yalan olur. :laugh: :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Sümer abi senin videoda birşey dikkatimi çekti. Videoyu çeken arkadaşımız sana duygularını sorduğunda "uçak işte uçup uçup duruyor..." gibi bir yorum yapmışsın. :lollol:
Sana bir heli toplayalım kurtul abi bu monotonluktan, kendini uçağa mahkum etmek için daha çok gençsin yazıktır. :lol: :lol: :lol:

Süper bir buluşma bu arada arkadaşlar valla kıskanmadım desem yalan olur. :laugh: :RCKolik:

:agreed: :agreed: :agreed: :lol: :lol: :lol: