[Video]: Raptor G4 E720 - 12.01.14 Uçuşum

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu gün dar zamanda gidip bir uçuş gerçekleştirdim. Yine akşam üstüydü ve ellerim dondu. İnişte daha önce hiç yapmadığım hatayı yapıyordum neredeyse. Biraz sert iniyordum ki çok şükür bir sorun yok.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gayet güzel Cahit Bey. :bravo:

Nose in duruşlar, meydan turu.... daha ne olsun. Tebrikler. :thumbup:

Bu işe bence kesinlikle yeteneğiniz var sizin. ;)

Cahit Kaş' Alıntı:
Bu gün dar zamanda gidip bir uçuş gerçekleştirdim. Yine akşam üstüydü ve ellerim dondu. İnişte daha önce hiç yapmadığım hatayı yapıyordum neredeyse. Biraz sert iniyordum ki çok şükür bir sorun yok.

İlk mesajdaki videoyu kaldırdım bugünkü uçuşu ekledim.

Mukemmel Cahit bey. Cok guzel bi ucus insallah yakinda 3d ler yakin gorunuyor. Modeldeki ses de on numara.

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sizi tanımıyor olsak ve deseniz ki bu benim büyük 6 kanal ile 3 ya da 4 uçuşum, valla inanmazdık :rolleyes:

Alan turları, yatay looplar, Kuyruk döndürmeler,Nose-Inler . :thumbup: Esas olanda tüm hareketler o kadar net ve temiz ki. Valla Cahit Bey sizi canı gönülden tebrik ediyorum :bravo:
Başta yetenek olmak üzere, soğukkanlılık, araştırıp sorgulama yeteneği, düzenli çalışma ve yanlız başına tüm bunları becerebilme.... Bir modelci de olması gereken her şey var %p

Bir talihsizlik yaşamaz iseniz, inanın allahın izni ile çok kısa süre içerisinde çoook güzel yerlere geleceksiniz. Tekrar tebrikler :saygilar:

Cahit kardeşim, çok başarılı bir uçuş olmuş. Karanlık tarafa bir ayağını atmış ama yıllardan beri hala nose-in hover'i beceremeyen biri olarak gelişmeleri takdirle izliyorum. :bravo:

İnanın ne diyeceğimi ve nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Bir kaç hover dışında bu modelle ikinci uçuşum. Ama simülatörün ve canlı simülatör v922 nin faydaları.

ahmet.goktas' Alıntı:
Mukemmel Cahit bey. Cok guzel bi ucus insallah yakinda 3d ler yakin gorunuyor. Modeldeki ses de on numara.

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ahmet Bey inşallah sizler gibi 3d yapabilirim ama bu uçuş ve o pal sesleri beni o kadar heyecanlandırıyor ki, şu an 3d aklıma bile gelmiyor.

Omer Erkan' Alıntı:
Cahit kardeşim, çok başarılı bir uçuş olmuş. Karanlık tarafa bir ayağını atmış ama yıllardan beri hala nose-in hover'i beceremeyen biri olarak gelişmeleri takdirle izliyorum. :bravo:

Çok teşekkürler. Sizin o mükemmel titizlikteki çalışmalarınız yanında "noise-in hover" ne ki

Mehmet abi'nin dediklerine tamamen katılıyorum.

Elinize sağlık abi :)

Cahit bey tebrikler :bravo: mükemmel bi uçuş valla uçuşunuzumu takip etsek yoksa çekim yaptığınız yerimi anlayamadım özellikle dağların görüntüsü çok güzeldi ses ve efektler bi sinema filminde sahne izlemiş gibi hissettim. Tekrar tebrikler herhalde sizi izlemeye devam edeceğiz bi sonraki videonuzu merakla bekliyorum. Defalarca izlesem herhalde sıkılmam :saygilar:

ismail şencan' Alıntı:
Cahit bey tebrikler :bravo: mükemmel bi uçuş valla uçuşunuzumu takip etsek yoksa çekim yaptığınız yerimi anlayamadım özellikle dağların görüntüsü çok güzeldi ses ve efektler bi sinema filminde sahne izlemiş gibi hissettim. Tekrar tebrikler herhalde sizi izlemeye devam edeceğiz bi sonraki videonuzu merakla bekliyorum. Defalarca izlesem herhalde sıkılmam :saygilar:

Çok teşekkürler. O zaman size şu türküyü dinlemenizi öneririm.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cahit abi sende doğuştan bi yetenek söz konusu daha fazla birşey demeye gerek yok bence emeğine sağlık. tebrik ederim. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

uğur ilhan' Alıntı:
Cahit abi sende doğuştan bi yetenek söz konusu daha fazla birşey demeye gerek yok bence emeğine sağlık. tebrik ederim. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Makinenin sesi cok hoş valla, elinize saglık,Manzara da çoö güzelmiş bu arada.

Çok teşekkürler. Beğenmenize Sevindim. Mehmet Bey Bir gün Mardine yolunuz düşerse Goblini de alır ve bu manzara eşliğinde uçurursunuz. Bizim de gözümüz bayram eder.
Aslında uçuşa merak salmam eskilere uzanıyor. Bilgisayarla Üniversitede 1998 de tanışmış ve 2000 de "Microsoft Flight Simulator" edinmiş ve yıllarca boeing uçurmuştum. En son birkaç yıl önce "Microsoft Flight SimulatorX" kullanmıştım. Ama bir türlü Helikopteri tam anlamıyla uçuramamıştım. Tabi helikopterin içinde iken..

Cahit Kaş' Alıntı:
Çok teşekkürler. Beğenmenize Sevindim. Mehmet Bey Bir gün Mardine yolunuz düşerse Goblini de alır ve bu manzara eşliğinde uçurursunuz. Bizim de gözümüz bayram eder.
Bizim de haberimiz olursa, Türker kardeşimle beraber MICRO'ları kapıp geliriz inşallah :D

Valla eskiden çok gelme imkanım oluyordu. Hatta çok samimi aile dostumuz Mardinli. Ordalar. Ensari aşireti :) bizi yemiyorsa tabi :)

Mardin çok güzel, insanlar harika. Insallah imkan olur gelirim. Flight simi de hallederiz.

Sent from SpaceShipOne...