[Video]: Simdeki ilerlemem - Tahir Karapür :)

Türker Akgün' Alıntı:
Az da olsa faydamız dokunuyorsa ne mutlu bize. :)

Hiç de az sayılmaz. Bu siteyi ilk açtığım günü hatırlıyorum. O zamanlar " kom uk.biz " idi. Hiç bir şey bilmiyordum ama hiç bir şey.

Cahit Kaş' Alıntı:
Hiç de az sayılmaz. Bu siteyi ilk açtığım günü hatırlıyorum. O zamanlar " kom uk.biz " idi. Hiç bir şey bilmiyordum ama hiç bir şey.
Bizde sizi tanımıyorduk Cahit bey, rckolik sayesinde tanıştık. Bu forum hepimize güzel şeyler katmış demek. :thumbup:

Benim de artık hart hurt 3d video koyma zamanım gelmiş :lollol: :lollol:

Ah şu sınavlar insana Sim. Calıstırmıyorlar ;D ;D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Ah şu sınavlar insana Sim. Calıstırmıyorlar ;D ;D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Tahir öncelikle iş ve ders, sonra hobi :D Unutma bu hobi parasız olmuyor ;)

Abi çok haklisin her seyi planli yapmaya özen gösterip işimde de hobimde de iyi olacagim :rolleyes:

Herkese merhabalar...
Uzun bir süre aranızda değildim.Ailevi bir sebebden dolayı kendimi pek iyi hissetmememdi... Bu hobiyi bırakmayı düşünüyordum ki Ankaradan bir abim sağolsun bana yaza kadar kendimi sim.'de geliştirirsem bunun sonucunda ödül olarak bir Tranier uçak hediye edeceğini söyledi. Bende bu sebebden dolayı Helikopter ile başladıgım bu hobiyi sonlandırarak uçakla devam edeceğim...
Tekrardan aranızda olmak güzel... Umarım yardımlarınızı esirgemezsiniz..
Herkezi seviyorum :laugh:)

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Herkese merhabalar...
Uzun bir süre aranızda değildim.Ailevi bir sebebden dolayı kendimi pek iyi hissetmememdi... Bu hobiyi bırakmayı düşünüyordum ki Ankaradan bir abim sağolsun bana yaza kadar kendimi sim.'de geliştirirsem bunun sonucunda ödül olarak bir Tranier uçak hediye edeceğini söyledi. Bende bu sebebden dolayı Helikopter ile başladıgım bu hobiyi sonlandırarak uçakla devam edeceğim...
Tekrar hoşgeldin Tahir. Çok güzel bir fırsat bence, sim çalışmalarına devam bu durumda. :thumbup:
Elimizden geldiği kadarıyla, bilebildiğimiz konularda ve dilimiz döndüğünce yardımcı olmaya çalışırız elbette. %p

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Herkese merhabalar...
Uzun bir süre aranızda değildim.Ailevi bir sebebden dolayı kendimi pek iyi hissetmememdi... Bu hobiyi bırakmayı düşünüyordum .........
Tekrar hosgeldin Tahir %p Anladım kadarı ile moraller düzelmiş, önemli olan da bu ;) Umarım her neyse yaşadığın bir daha yaşamazsın. Uçakta oldukça zevklidir. Biraz uçak ile devam edersin, sonra bakarsın yeniden heliye dönmüşsün, kim bilir :laugh:

Teşekkür ederim abi :laugh: Uçak daha cazip geldi ama bilemeyiz ne olacağını zaman gösterecek :laugh:

Tahir kardeş tekrar aramıza hoşgeldin

Bugün Sınavlardan Kalan Bir Zamanlarda Biraz Sim. Bakayım Dedim..
Keyifli Seyirler

[vimeo]http://vimeo.com/92096960[/MEDIA]

Tahir tebrikler. :bravo:

Bence bu hobideki en önemli kırılım noktası özellikle de heliciler için simulatörün hayatımıza girişidir. Sen en zor aşamayı atlatmışsın, bundan sonra önün açık bence.

Uçuşta gayet başarılı, paylaşım için teşekkürler. :thumbup: