[Video]: Trex 600 dfc nitro uçuş videosu Emre Yolcu Balikesir

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Emre, paylaşım için teşekkürler. :bravo:

Umuyorum her zaman bir nitro modelin olur ve arada bir de olsa uçarsın. Bence nitro sana çok yakışıyor. :coolxf:

Pilotajın için zaten birşey söylemeye gerek yok, tam bir görsel şölen. :RCKolik:

Değerli yorumun için ben teşekkür ederim abi :saygilar:
elektrikliden sonra uzun bir süredir nitrolu heliye ara vermiştim fakat nitronun nekadar keyifli oldugunu unutmuşum resmen
zannediyorum ki bu hobiye devam ettiğim sürece mutlaka nitrolu bir helim olur bir kenarda :D

ali yalçın' Alıntı:
Helal emre yabancı pilotları aratmıyorsun

Teşekkür ederim Ali Abi inşallah zamanla hepimiz daha güzel yerlere gelicez bu hobide :saygilar:

fatih cebir' Alıntı:
Valla son zamanlarda keyifle izlediğim en güzel uçuş, tebrik ediyorum kardeşim bravo, yere yakın ama kararlı ve net hareketlerle gerçekten görsel şöleni yaşattın.Kırımsız uçuşların olsun Emre görüşmek üzere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim Fatih Abi beğendirdiysem ne guzel en yakın zamanda görüşmek üzere :) :) :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Çok iyi uçuş olmuş Emre, çok keyifle izledim :bravo: :thumbup:

Kameramanın da çok güzel yakalamış valla heliyi :)

Çok teşekkürler Emre abi kameraman da aslında konuyla ilgisi olmaya biri dedim rica etsem cekermisin tabi çekerim dedi güzel çekmiş bende şaşırdım ileticem kendisine yorumlarıda :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Emre paylaşım için teşekkürler, daha fazla görmek istiyoruz :)

5.35 ten sonrasını da özellikle beğendim... Kuyruk durmuyor, durmuyordu :laugh:

Değerli yorumun için ben teşekkür ederim abi :saygilar:

valla bende abi seyrederken aynı şekilde son 1 - 1.5 dk sini daha çok beğendim uçarken de daha rahattım ucusun sonuna doğru o yansımış heralde ;D

Emre uçuşlar çok güzel kardeşim zevkle izlemeye devam ediyorum :)

Brovo Emre keyifle izledim uzun zamandır nitro uçuşu izlememiştim sticlerine sağlık

Emre süper.... On numara motor ayarı.... Öttürmüşsün resmen modeli. Türkiye'de bu şekilde nitro uçurabilen pek fazla adam yoktur muhtemelen. Tebrik ediyor ve takipteyim diyorum :)

Kemal Katırcı' Alıntı:
Emre uçuşlar çok güzel kardeşim zevkle izlemeye devam ediyorum :)
Tesekkür ediyorum Kemal abi :saygilar:

erkan gürbüz' Alıntı:
Brovo Emre keyifle izledim uzun zamandır nitro uçuşu izlememiştim sticlerine sağlık

Teşekkür ederim Erkan Abi nadir de olsa nitrolu ile ucmak güzel oluyor:)

Mustafa Güney' Alıntı:
Emre süper.... On numara motor ayarı.... Öttürmüşsün resmen modeli. Türkiye'de bu şekilde nitro uçurabilen pek fazla adam yoktur muhtemelen. Tebrik ediyor ve takipteyim diyorum :)

Yorumların için teşekkür ederim Mustafa Abi beğendiğine sevindim :saygilar:
O.s 50 ve 55 lik motorlarında motor iğne ayarları çok kolay yerine oturuyor o konuda cok memnunum ve tavsiye edebilirim.
Motor omrunu uzun tutmak için iğne limitlerini zorlamadığım halde yakışıda az oluyor kalkarken depoyu fullemiyorum 1 parmak kalınlığında boşluk birakıyorum genelde ona rağmen 6bucuk dk uçuş suresi oluyor:)